Zaman: 28 Mar 2024 23:16

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2018 22:39 
Kullanıcı avatarı

İsim: özkan
Araç: L200
Meslek: işçi
Herkese merhaba,

2017-2018 model L200 aracımız var ve araçta Daichi (ismini yanlış yazmış olabilirim.) marka android tabanlı navigasyon sistemi mevcuttur. Bilgisayar ortamında da kmz uzantılı google earth de hazırlanmış haritamız bulunmaktadır.

Size sormak istediğim soru ise; aracın android sistemini internete bağlattırılarak google earth tarzı bir program indirip/kurup ve flash bellek yada sd kart ile söz konusu kmz uzantılı dosyamızı araca yükleyerek, harita üzerinde işaretlediğimiz noktalara navigasyon yardımı ile gidebilir miyiz?

Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlardan deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum.

Saygılarımla. İyi günler.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2018 08:53 
Kullanıcı avatarı

İsim: talha
Araç: Outlander 2.4
Meslek: Memur
L200 android tabanlı araca bindim, ama ona google playdan inen maps vardı onu kullanmıştık bilgisayar uzantılı dosyaları açabilirsiniz sanırım.

Öncelikle android ekrana google earth yüklemek gerekli
.kml yada .kmz dosyasını telefon üzerinden bulup çalıştır derseniz olur ,

daha detay için :
http://www.yoldancik.com.tr/blog/inceleme/android-tabanli-akilli-telefonlar-ve-onroad-offroad-surusu-icin-gpsharita-programlari/

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2018 10:17 
Kullanıcı avatarı

tilki yazdı:
L200 android tabanlı araca bindim, ama ona google playdan inen maps vardı onu kullanmıştık bilgisayar uzantılı dosyaları açabilirsiniz sanırım.

daha detay için :
http://www.yoldancik.com.tr/blog/inceleme/android-tabanli-akilli-telefonlar-ve-onroad-offroad-surusu-icin-gpsharita-programlari/

Cevap için teşekkürler. Android uygulamasında igo programı var ama bu programdan flash bellekteki kmz yada kml dosyalarımızı açamadık. google earth indireyim dedim ama google play yoktu. google playi nasıl aktifleştirebilirim. telefonumu kullanarak cihazı internete bağlayabiliyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2018 12:04 
Kullanıcı avatarı

İsim: talha
Araç: Outlander 2.4
Meslek: Memur
ozkano yazdı:
tilki yazdı:

daha detay için :

Cevap için teşekkürler. Android uygulamasında igo programı var ama bu programdan flash bellekteki kmz yada kml dosyalarımızı açamadık. google earth indireyim dedim ama google play yoktu. google playi nasıl aktifleştirebilirim. telefonumu kullanarak cihazı internete bağlayabiliyorum.

o zaman google play indirme linkini kopyalarayarak bu sistemin internet girişinden yapabilirsiniz, başkada aklıma bişi gelmedi, yada bu işten anlayan iyi bir oto multimedya elektrinkçi :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2018 22:30 
Kullanıcı avatarı

Google play uygulamasını cihaza yüklemeye çalıştım. olmadı. servise gidip sormak lazım. Genede teşekkürler önerileriniz için.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: