Zaman: 28 Mar 2024 20:46

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Mitsubishi L200 aksesuarları
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2010 10:57 
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihan
Araç: Lancer
Meslek: Sales&Marketing Executive
Kan grubu: 0rh+
Spor kapaklarımız ( Fullbox )
Resim

Resim

Rollbar,basamak,yan kaplama,tavan barı,kapı kromlar,port bagaj

Resim

Starbox Kabin

Resim

Mitsubishiclubturkey üyelerine şirketimizden alacağı ürünlere özel %10 iskonto yapılacaktır. Teşekkür ederiz Peçe Otomotiv.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2010 17:27 
Kullanıcı avatarı

İsim: Harun
Araç: Mitsubishi L200
Kan grubu: 0Rh-
Ben de L200'ümü burada yaptırdım çok da memnunum ;) Herkese tavsiye ediyorum..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2010 22:32 
Kullanıcı avatarı

İsim: MERİÇ
Araç: MİTSUBİSHİ
Kan grubu: A+RH
Arkadaşlar ilk L200'Ü ben aldım 4x4 2007 model normalde ağustos 2006'da dediler piyasaya sunulacak fakat bulunduğum bölgede MİTSUBİSHİ plaza olmadığı için ADANA TEKBAŞLA görüştüm GÜMÜŞ GRİ- A/T otomatik vites en fuulünü istedim 56.000 tlye falan aldım dediler tmm ilk sıraya sizi alcaz 21.06.2006 bizi aradılar aracınız gelmiş. istediğiniz zamanda gelin alın dedi gittik. Aldık aracı Yha arkadaş millet öyle bir bakıyor varya dediler bu ne Zebradır. Mersin'de 250 kg demir montelettim. ondan sonra üst tavan taşıyıcalar. Geldik doğu bölgesine bizim bölge Mitsubishi dedin mi CANTER KAMYON akıllarına gelir bi kısmının Gerisi hepsi Toyota. Nese geldik aracı Van çarşısına park ettim. gelen geçen bakıyor bide plakasız geçici plaka vardı üzerinde. 1 ay kullandım 2.ay ADANA'da bir işim çıktı. Dur dedim bizim bölge karasal iklim geçiriyor. Gittim arkaya kabin yaptırdım camlı kabin jeep şekline getirdim. far krpm gözlükleri, ön tampon koruyucu sis farlı, yan boyguard,bunlar falan yaptım. Nihayet Araç ilk kışı yüzü görmeye başladı. Evin önü rampa böle dar bir yokuş yan taraf yine apartman Abi bn bir bastım o rampada rampanın sonuna kadar geldi o çocuklar orda kaymışlardı orada gizli buzlanma olmasın mı? geri geri geldi apartmana vurduk. arka bölüm gitti Tekbaşı aradım dediler araç glsn garanti devm ediyor. götürdüm tekbaşa yaptılar dur dedim deri döşemede yaptırayım orjinal MİTSUBİSHİ onuda yaptım. ARAÇIN FOTOLARINI GÖNDERCM BİR SÜRÜ ŞEY 30.000 tl civarında aksesuar. Nese bn bu aracı 2 sene kullandm garaj arabasıydı kışın tek kullanıyordm. Bir gün AĞRI - TUTAK yolunda giderken gecenin 04:35'i amcam bi dalmış bnde uykuda virajı dönerken virajı göremdik otobüsle kafa kafaya gldik dikkat dikkat diye bağırıdm abi önü kurtardık arka bi yapıştı varya otobüsle otobüsün arka kısmını öbür köşeye attı. Otobüs şoförü iniyor ne dedi biliyor musnz abi biz dedik bize tank vurdu. yolculara baktık hepsi devrildi. nese valla sol taraf komle gitti arka kabinimde uçtu ama nese cana gelen mala gelsin. koyduk kurtarıcıya Van'a getirdim. ordanda tekbaşa gönderdim. yan taraf yaptı hepsini fakat kabin ellerinde yoktu nese dedim ADANADA AKDENİZ FİBERSAN var orda arkay 250 tlye bi fullbox yaptım çok güzel oldu. sonrada DAYIM bu arabayı çok beğendi 41.000 tlye sattım gitti.. ŞİMDİDE LANCER VAR BİZDE MİTSUBİSHİ OLARAK

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2010 23:47 

İsim: Ali Kerimoğlu
Araç: Carisma 1.8 Gdi
Meslek: SMMM
Kan grubu: 0 +
mitsubishici_meric yazdı:
Arkadaşlar ilk L200'Ü ben aldım 4x4 2007 model normalde ağustos 2006'da dediler piyasaya sunulacak fakat bulunduğum bölgede MİTSUBİSHİ plaza olmadığı için ADANA TEKBAŞLA görüştüm GÜMÜŞ GRİ- A/T otomatik vites en fuulünü istedim 56.000 tlye falan aldım dediler tmm ilk sıraya sizi alcaz 21.06.2006 bizi aradılar aracınız gelmiş. istediğiniz zamanda gelin alın dedi gittik. Aldık aracı Yha arkadaş millet öyle bir bakıyor varya dediler bu ne Zebradır. Mersin'de 250 kg demir montelettim. ondan sonra üst tavan taşıyıcalar. Geldik doğu bölgesine bizim bölge Mitsubishi dedin mi CANTER KAMYON akıllarına gelir bi kısmının Gerisi hepsi Toyota. Nese geldik aracı Van çarşısına park ettim. gelen geçen bakıyor bide plakasız geçici plaka vardı üzerinde. 1 ay kullandım 2.ay ADANA'da bir işim çıktı. Dur dedim bizim bölge karasal iklim geçiriyor. Gittim arkaya kabin yaptırdım camlı kabin jeep şekline getirdim. far krpm gözlükleri, ön tampon koruyucu sis farlı, yan boyguard,bunlar falan yaptım. Nihayet Araç ilk kışı yüzü görmeye başladı. Evin önü rampa böle dar bir yokuş yan taraf yine apartman Abi bn bir bastım o rampada rampanın sonuna kadar geldi o çocuklar orda kaymışlardı orada gizli buzlanma olmasın mı? geri geri geldi apartmana vurduk. arka bölüm gitti Tekbaşı aradım dediler araç glsn garanti devm ediyor. götürdüm tekbaşa yaptılar dur dedim deri döşemede yaptırayım orjinal MİTSUBİSHİ onuda yaptım. ARAÇIN FOTOLARINI GÖNDERCM BİR SÜRÜ ŞEY 30.000 tl civarında aksesuar. Nese bn bu aracı 2 sene kullandm garaj arabasıydı kışın tek kullanıyordm. Bir gün AĞRI - TUTAK yolunda giderken gecenin 04:35'i amcam bi dalmış bnde uykuda virajı dönerken virajı göremdik otobüsle kafa kafaya gldik dikkat dikkat diye bağırıdm abi önü kurtardık arka bi yapıştı varya otobüsle otobüsün arka kısmını öbür köşeye attı. Otobüs şoförü iniyor ne dedi biliyor musnz abi biz dedik bize tank vurdu. yolculara baktık hepsi devrildi. nese valla sol taraf komle gitti arka kabinimde uçtu ama nese cana gelen mala gelsin. koyduk kurtarıcıya Van'a getirdim. ordanda tekbaşa gönderdim. yan taraf yaptı hepsini fakat kabin ellerinde yoktu nese dedim ADANADA AKDENİZ FİBERSAN var orda arkay 250 tlye bi fullbox yaptım çok güzel oldu. sonrada DAYIM bu arabayı çok beğendi 41.000 tlye sattım gitti.. ŞİMDİDE LANCER VAR BİZDE MİTSUBİSHİ OLARAK

Vay canına :Yahoo!: Sonra bir bakmışsınız zırrrr, çalar saat, uyan, yüzünü yıka, üzerini giy, kahvaltını yap ve işe git :)
Çıkarılacak sonuç, "sen sen ol, üstün açık yatma"

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2010 19:21 
Kullanıcı avatarı

DOĞRU DİYORSUN KATILIYORUM :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2010 11:53 
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihan
Araç: Lancer
Meslek: Sales&Marketing Executive
Kan grubu: 0rh+
mitsubishici_meric yazdı:

56binTL ye almısınız 30 bin tl lik aksesuar taktırmıssınız sonra 41bin e satmışsınız ne diyelim güzel macera. bu arada 30bin tl ye takılan aksesuar sayısı kaçtır acaba ? Bizim bildiğimiz kadarıyla aracın üzerine 18 parça aksesuar takılıyor bunların da hepsi 10bintl bile yapmıyor üstelik ithal 30bintl ye kaç parça taktırdıgınızı merak ediyoruz doğrusu :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2010 23:41 
Kullanıcı avatarı

vALLa abim dışarıdn bakıldığında araçtan sanki kar etmişim gibi fakat tam tersi zarar ettim ... abim git sn şuanda bnm aracım haline baştan aşağı boyalı...:((

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: