Zaman: 16 Haz 2024 09:43

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 12 Nis 2016 21:39 
Kullanıcı avatarı

İsim: sedat
Araç: 2011 1.6 İnvite MT
Meslek: inşaat mühendisi
Kan grubu: A+
Merhaba abilerim kardeşlerim.öncelikle forum siteleriyle ilgili bilgisizliğimden kaynaklı bi başlık açıyorum belki yanlıs bi yere açarak da kirlilik yaratıyorum affınıza sığınarak.
Eskişehirden yazıyorum ismim sedat yaşım 25.çok kötü bi kararsızlık içinde oldugum için son çare sizlerinde sahibi oldugu mitsubishi markasına ait dogruları sizden ogrenebılecegım için buraya bı konu açmak istedim.(istediğini cevapları alan sonra toz olan tiplerden olmadıgımı allah izin verırse bu mitsubishi nin ve sayfanın tabiri caizse at koşturanlarından olmak için can atıyorum diyebilirim :) )
şimdi abilerim kardeşlerim sorum şu :
yaklaşık bir aydır araştırmadıgım marka model kalmadı.gönlümde yatan elbetteki lancer sportback ama hani tek birikimimi dogru kullanmak için honda toyota mazda opel gibi bir çok markayı takip ettim araştırdım.şimdi elimde 2011 model 1.6 invite sportback modeli alma şansım dogdu yaklasık 42000 lira fiyata.(aracın sadece arka tamponunda boya var ek olarak sunroof mevcut.araç 25000 km de manuel)
- sizce bu fiyata bu araç günümüz piyasasında pahalı mı ?
- sorunsuzluk açısından toyota mazda honda dan geride kalır mı?
-yakıt bakımından gerçekten km de 30 kuruş gibi rakamları yakalayabilir miyim ?
- parça fiyatları beni üzecek derecede pahalı mıdır saydıgım diğer markalara oranla ?

sanırım birazda uzun oldu mesajım ama tek bırıkımım olunca berbat bır kararsızlık durumundayım gecelerı bın soruyla uyuyorum.affınıza sıgınarak cevaplarınızı en kısa sürede bekliyorum.Allah sag ayağınıza kuvvet versin :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Nis 2016 22:22 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Korhan
Araç: 2010 Peugeot 5008
Meslek: Kamu Personeli
Sedat kardeşim hoşgeldin. Öncelikle keyifli forumlar dilerim. Allah gönlüne göre versin. Mitsubishi sorunsuzluk açısından bırak geri kalmayı bence Toyota ve Hondanın önündedir. Mazda ise dünyada arıza oranı en düşük araç ünvanına sahip olduğundan onu ayrı bir kefeye koyuyorum. 4 sene yağını ve suyunu koymaktan başka birşey yapmadan keyifle kullandığım Mazda 3.23 Familia'yı unutmam mümkün değil. Lancer kullanan arkadaşlarımız daha net ve aydınlatıcı cevaplar verecektir. Allah gönlünüze göre versin.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Nis 2016 22:31 
Kullanıcı avatarı

ks34 yazdı:
Sedat kardeşim hoşgeldin. Öncelikle keyifli forumlar dilerim. Allah gönlüne göre versin. Mitsubishi sorunsuzluk açısından bırak geri kalmayı bence Toyota ve Hondanın önündedir. Mazda ise dünyada arıza oranı en düşük araç ünvanına sahip olduğundan onu ayrı bir kefeye koyuyorum. 4 sene yağını ve suyunu koymaktan başka birşey yapmadan keyifle kullandığım Mazda 3.23 Familia'yı unutmam mümkün değil. Lancer kullanan arkadaşlarımız daha net ve aydınlatıcı cevaplar verecektir. Allah gönlünüze göre versin.

abicim çok tesekkür ederim hoşbuldum.üye olmasamda bir aydır forumu takip ettğim için samimiyet ortamının farkındayım ve keyifli olacağına eminim.Allah hepimizin gönlüne göre versin inş.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Nis 2016 23:17 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Arcan ARICAN
Araç: Lancer 1.6 ADRICLARN MT SR Evo X Bodykit
Meslek: Otelcilik
Kan grubu: 0Rh+
1. Günümüz piyasasında benzer nitelikli araçları karşılaştırırsan çok ucuz olduğunun farkına kendin de varırsın. Hem de hangi markaya baktığının önemi olmadan. 2011 model 25bin km de diye sahibinden.com'da arattır. Aynı segmentteki araçların %25 oranında daha fazla fiyatı olduğunu göreceksin.
2. Sorunsuzluk açısından hiçbir markanın gerisinde kalmaz. Ancak ikinci el aldığında alacağın aracın başına açacağı dertler daha çok kullanıcıyla da alakalı olabilir.
3. km de 30 kuruş gibi değerleri ve hatta 25 kuruş gibi değerleri görmek mümkün. Bu tamamen senin aracı nasıl kullanacağın ile alakalı. Şahsen sakin ve ekonomik sürüş kurallarına riayet ederek ben uzun yolda 23 kuruşlara kadar düşük yakıt gördüm. 52 litre benzin ile bu güne kadar 850 km altında yol yapmışlığım yoktur.
4. Parça fiyatları herhangi bir ithal araç fiyatlarından pahalı değil. En büyük avantajı ise çoğu parçanın yan sanayi ürünü olmadığı için kaskonu yan sanayi parça garantili yaptırıp, bulunamadığı için orjinal parça takılmak zorunda kalması ve kaskonun bu bedeli ödemek zorunda olması.
5. Gönül rahatlığı ile alıp binebileceğin ve hiç pişman olmayacağın bir araç emin ol. Tavsiyem sedan alman yönünde olur. Mitsubishi araçlarda kaç km kullanıldığına çok da aldırma, daha yüksek kilometreli ve daha düşük fiyatlı araçlara da bakmanı tavsiye ederim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2016 00:44 
Kullanıcı avatarı

Adriclarna yazdı:
1. Günümüz piyasasında benzer nitelikli araçları karşılaştırırsan çok ucuz olduğunun farkına kendin de varırsın. Hem de hangi markaya baktığının önemi olmadan. 2011 model 25bin km de diye sahibinden.com'da arattır. Aynı segmentteki araçların %25 oranında daha fazla fiyatı olduğunu göreceksin.
2. Sorunsuzluk açısından hiçbir markanın gerisinde kalmaz. Ancak ikinci el aldığında alacağın aracın başına açacağı dertler daha çok kullanıcıyla da alakalı olabilir.
3. km de 30 kuruş gibi değerleri ve hatta 25 kuruş gibi değerleri görmek mümkün. Bu tamamen senin aracı nasıl kullanacağın ile alakalı. Şahsen sakin ve ekonomik sürüş kurallarına riayet ederek ben uzun yolda 23 kuruşlara kadar düşük yakıt gördüm. 52 litre benzin ile bu güne kadar 850 km altında yol yapmışlığım yoktur.
4. Parça fiyatları herhangi bir ithal araç fiyatlarından pahalı değil. En büyük avantajı ise çoğu parçanın yan sanayi ürünü olmadığı için kaskonu yan sanayi parça garantili yaptırıp, bulunamadığı için orjinal parça takılmak zorunda kalması ve kaskonun bu bedeli ödemek zorunda olması.
5. Gönül rahatlığı ile alıp binebileceğin ve hiç pişman olmayacağın bir araç emin ol. Tavsiyem sedan alman yönünde olur. Mitsubishi araçlarda kaç km kullanıldığına çok da aldırma, daha yüksek kilometreli ve daha düşük fiyatlı araçlara da bakmanı tavsiye ederim.

Vaktinizi ayırıp sorularımı böyle detaylı bir biçimde cevapladıgınız için teşekkr ederim.Sayenizde kararımdan ve forumun samımıyetınden daha da emin oldum.Bu mitsubishi nin türkiye pazarında bilinmemesi insanları biraz kararsız bırakıyor haliyle.maddi destek sağlayan babamın bile sizin cevabınızı okuyana kadar gönülsüz oldugunun farkındaydım.teşekkürler aydınlattıgınız için.( bu arada sedan tavsiyesine de biraz aklım takıldı.sportback in sıkıntılı bi yönü var mı yoksa sadece boyutları ve duruşu açısıdan mı öyle dediniz? )

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2016 03:05 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ersen
Araç: New Beetle 2.5
Meslek: istatistikci
hayirlisi olsun simdiden. alin mitsubishiyi de gorun bakalim bir daha baska araba gozunuze girebiliyor mu?
Sonra ugras dur benim gibi bir daha mitsubishi bulucam diye canim cikiyor:)

ekstralar:
Mitsubishiclubturkey çıkartması,

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2016 09:05 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Erhan
Araç: Lancer 1.8 CVT
Meslek: Kalite Yöneticisi
Kan grubu: BRh+
Sedat aramıza şimdiden Hoşgeldin :)
Bahsettiğin araç serinin özellerinden biri. Üstelik sunroof da varmış...
Fiyat/performans ölçeğinde baktığın zaman yukarıda Arcan Abi'de bahsetmiş bana görede ilk sıradadır.
Bu paraya başka böyle bir araba yok.

Alıp kullandıktan sonra, sorunsuzluk, ekonomi, güvenlik ve verdiği haz ve keyif yönünden çok memnun kalacağından emin olabilirsin.

Mitsubishi Lancer 1.8 CVT > Fiat Bravo > Alfa Romeo 159 > Opel Vectra 1.9 CDTI > Honda Type-R(EP3) > Ford Mondeo 2.0 TDCi/AT > Audi A4 2.0 TFSI Quattro S-Line/AT > Mitsubishi Lancer 1.8 INTENSE CVT...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2016 09:25 
Kullanıcı avatarı

İsim: Kenan
Araç: birsekiz cevete
Meslek: Tekniker
Kan grubu: 0rH+
selam sedat,

baban da sen de pişman olmayacaksınız, emin olun... sportback konusu ise; arcan abinin kişisel zevki hep o yöndeydi, ondan öyle söylüyor :) lancer'ı tercih eden bilinçli kesim malum az sayıda... tercih edenler ise genelde sedan'ı tercih etmekte... sportback'i seven ayrı bi seviyor, orası ayrı bir konu :)

ben sportback alsam sadece mavi rengi için alırdım mesela, malum sedanlarda mavi gelmiyor :(

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2016 13:14 
Kullanıcı avatarı

İsim: Onur
Araç: Lancer 1.5 Invite Otm. 2009
Meslek: Bankacı
Selamlar Sedat. Sedan ya da hb ayrımına sen karar ver ama bence sedan :) Benim araç aileye sıfır alındı. 2009 dan beri ailenin bir ferdi gibi kendisi :) Hatta araç ablamın üzerineydi geçen yıl ben aldım üstüme :) Şöyle söyleyeyim 2009 dan bu yana iki defa acil lastik değişimi bir kez de koltuk ısıtma açık kalmış aküyü bitirmiş onun için sanayiye gittim. Onun dışında sadece mitsubishi yetkili servise periyodik bakıma gitti. Tabi bakımları bir ay dahi sarkıtmadım. Sonuç olarak sıfır sorun yaşadım. Ne sesi değişti ne performansı 110 binde aynı aldığımız gün gibi tıkırında. Etrafımda arkadaş olsun eş dost olsun habire debeleniyorlar türlü türlü araçlarla yok parçaydı yok servisti diye ama iş mitsubishi almaya gelince yok piyasası deyip kaçıyorlar. Sorunsuzluk için kafan rahat olsun bence. tabi en nihayetinde yine de at sahibine göre kişner diye bir durum da var yok değil. Her aldığın mitsubishi sorunsuz olacak anlamına gelmez yazdıklarım. Düzgün kullanan mitsubishi ile zor sorun yaşar. Umarım sen de bir mitsubishi sahibi olursun sonunda.. Bu arada fiyat iyi :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2016 14:19 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Onur sana katılıyorum,
Şuan kullandığım araç Mitsubishi'de 3.aracım.
Hiçbirinde de periyodik dışında bir sorun yaşamadım.
Adamlar gerçekten sağlam bir Mühendislik çalışması yapmışlar.
Yani sanayiyle ustayla işim olmaz diyenlerin tercih etmesi gereken bir marka Mitsubishi :vauv:

Mitsubishi Lancer 1.8 CVT > Fiat Bravo > Alfa Romeo 159 > Opel Vectra 1.9 CDTI > Honda Type-R(EP3) > Ford Mondeo 2.0 TDCi/AT > Audi A4 2.0 TFSI Quattro S-Line/AT > Mitsubishi Lancer 1.8 INTENSE CVT...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2016 17:04 
Kullanıcı avatarı

todokalai yazdı:
Selamlar Sedat. Sedan ya da hb ayrımına sen karar ver ama bence sedan :) Benim araç aileye sıfır alındı. 2009 dan beri ailenin bir ferdi gibi kendisi :) Hatta araç ablamın üzerineydi geçen yıl ben aldım üstüme :) Şöyle söyleyeyim 2009 dan bu yana iki defa acil lastik değişimi bir kez de koltuk ısıtma açık kalmış aküyü bitirmiş onun için sanayiye gittim. Onun dışında sadece mitsubishi yetkili servise periyodik bakıma gitti. Tabi bakımları bir ay dahi sarkıtmadım. Sonuç olarak sıfır sorun yaşadım. Ne sesi değişti ne performansı 110 binde aynı aldığımız gün gibi tıkırında. Etrafımda arkadaş olsun eş dost olsun habire debeleniyorlar türlü türlü araçlarla yok parçaydı yok servisti diye ama iş mitsubishi almaya gelince yok piyasası deyip kaçıyorlar. Sorunsuzluk için kafan rahat olsun bence. tabi en nihayetinde yine de at sahibine göre kişner diye bir durum da var yok değil. Her aldığın mitsubishi sorunsuz olacak anlamına gelmez yazdıklarım. Düzgün kullanan mitsubishi ile zor sorun yaşar. Umarım sen de bir mitsubishi sahibi olursun sonunda.. Bu arada fiyat iyi :)

abiler çok teşekkür ederim sayenizde kararımdan daha da emin oluyorum.zaten lancer oyle bı araç ki aklına düştü mü kurtuluşun yok :) günlerdir bakmadıgım ilan kalmadı.sportback i de km si ve hasarsızlık bakımından tercih ediyorum yoksa sedan da gayet hoş hatta belki daha hoş.ancak bütceyi 43 e bile dayandıramadıgım için belli ilanlara göz kırpabiliyorum.forumdaki araştırmalarıma göre 2011 modellerinde beyin yapısı eski modellere göre daha güncel oldugundan özellik açtırma olayı var ve aldıktan sonra bunları yapacagıma emin oldugum için bıraz 1.6 yanlısıyım açıkçası ve beyaz renk köpekbalıgında bı baska duruyor benım gozumde.hatta sahıbındendekileri bitirip bu foruma bıle lancer aranıyor diye bi baslık açtım.cok az kaldı yakında gerçekten aranızdayım kaçarı yok :lol:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2016 17:09 
Kullanıcı avatarı

Evo34 yazdı:
Fiyat/performans ölçeğinde baktığın zaman yukarıda Arcan Abi'de bahsetmiş bana görede ilk sıradadır.

Alıp kullandıktan sonra, sorunsuzluk, ekonomi, güvenlik ve verdiği haz ve keyif yönünden çok memnun kalacağından emin olabilirsin.

eyvallah abi hoşbuldum :) durumların bende farkındayım abı de peder beylerın gönlü rahat etsin diye her yazdıgınızı tek tek okutuyorum.malum lancer a millet korkarak bakıyor ikinci el piyasası olayı reklam destegının az olması bilinmemesi vs vs. ama binbir çeşit gereksiz teknolojik ekıpman yerıne yeterli bi ekipman ve performans-yakıt ikilisini rahatça sağlayacagına eminim.tek sorun bütçeye uygun olanı bulmak gönül 2011 den yana ama nasip de neyse o olacak hayırlısıyla inş. :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Nis 2016 09:15 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

OCBR yazdı:
Evo34 yazdı:

eyvallah abi hoşbuldum :) durumların bende farkındayım abı de peder beylerın gönlü rahat etsin diye her yazdıgınızı tek tek okutuyorum.malum lancer a millet korkarak bakıyor ikinci el piyasası olayı reklam destegının az olması bilinmemesi vs vs. ama binbir çeşit gereksiz teknolojik ekıpman yerıne yeterli bi ekipman ve performans-yakıt ikilisini rahatça sağlayacagına eminim.tek sorun bütçeye uygun olanı bulmak gönül 2011 den yana ama nasip de neyse o olacak hayırlısıyla inş. :)

Forumda aracını 1-2 gün içinde satmış birçok arkadaşımız var. Üstelik karlı bir şekilde.
Ben şahsen Mitsubishi'den hiçbir zaman zarar etmedim, tam tersi hep primleniyor araçlar.
Bu yıl temiz bir Lancer 40 liraysa, önümüzdeki sene minimum 44leri görür.
Çünkü ülkemizde otomotiv piyasası yükselen bir trendde ilerliyor...
Alacağın araç temiz ve birazda düşük km'li olursa hiçbir konuda rahatsızlık vermez ;)
Babaya selam :) Bir buluşmamıza birlikte gelirsiniz, markaya olan sevginiz daha da artar :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Nis 2016 21:41 
Kullanıcı avatarı

Evo34 yazdı:
OCBR yazdı:
Evo34 yazdı:

Forumda aracını 1-2 gün içinde satmış birçok arkadaşımız var. Üstelik karlı bir şekilde.
Ben şahsen Mitsubishi'den hiçbir zaman zarar etmedim, tam tersi hep primleniyor araçlar.
Alacağın araç temiz ve birazda düşük km'li olursa hiçbir konuda rahatsızlık vermez ;)
Babaya selam :) Bir buluşmamıza birlikte gelirsiniz, markaya olan sevginiz daha da artar :)

abi zaten benim için 2.el piyasasının hiç bir önemi yok.aldgımda satmayı degıl şöyle bi beş on yıl kullanmayı düşünen biriyim yeter ki araç karşılıgını versin.ancak bi tuürlü kafama yatan bütçemede uygun 1.6 bulamıyorum en son hb e yöneldim işte baştada belirttiğim gibi.ama sanki o da tam bir köpekbalığı ifadesini kalbimde kazanamayacak aklım hep sedanda kalacak gibi hissediyorum :roll:
Bi de her noktasını araştırdım bu araçların inanmazsınız özellikle gidip lancer kullanan taksici bir arkadaşı yoldan çevirip binlerce km yaptın bununla nedir düşüncen diye bile sordum.aldıgım yanıt elbette olumluydu.şu ara aklımı kurcalayan tek soru var (alacagım zaten kesin de araştırmayı durduramıyorum :) ) kimine göre süspansiyon iyi (doğan şahinden inmiş adam ) kimine göre berbat (toyota kullanan) nedir bunun aslı astarı ? tamam sert bı süspansiyon var ama ne derecede yani ?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Nis 2016 23:13 
Kullanıcı avatarı

İsim: Emre
Araç: Mitsubishi Lancer 1.5 A/T
Meslek: Mühendis
OCBR yazdı:
Evo34 yazdı:
OCBR yazdı:
[quote="Evo34"]Sedat aramıza şimdiden Hoşgeldin :)

abi zaten benim için 2.el piyasasının hiç bir önemi yok.aldgımda satmayı degıl şöyle bi beş on yıl kullanmayı düşünen biriyim yeter ki araç karşılıgını versin.ancak bi tuürlü kafama yatan bütçemede uygun 1.6 bulamıyorum en son hb e yöneldim işte baştada belirttiğim gibi.ama sanki o da tam bir köpekbalığı ifadesini kalbimde kazanamayacak aklım hep sedanda kalacak gibi hissediyorum :roll:
Bi de her noktasını araştırdım bu araçların inanmazsınız özellikle gidip lancer kullanan taksici bir arkadaşı yoldan çevirip binlerce km yaptın bununla nedir düşüncen diye bile sordum.aldıgım yanıt elbette olumluydu.şu ara aklımı kurcalayan tek soru var (alacagım zaten kesin de araştırmayı durduramıyorum :) ) kimine göre süspansiyon iyi (doğan şahinden inmiş adam ) kimine göre berbat (toyota kullanan) nedir bunun aslı astarı ? tamam sert bı süspansiyon var ama ne derecede yani ?[/quote]

Hocam köpek balığı almaya karar verdiyseniz insanların dediklerine takılmayın ben aracımı şubatta aldım ve aktif kullanıyorm sürüşünü konforunu çok sevyrm evt süspansiyonlar bir avrupa arabası kadr iyi değil ama çok ta kötü de orta sınıf birde köpek balığının en konforlu yeri arka koltukları binen herkes öyle diyo bide sefan mı hb mi derseniz ben sedan derim hb'leri görüntü olarak ben beğnmyrm.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2016 09:48 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Sedat,
Klasik Japon araçlarında ki sertlik Lancer'da da mevcut.
Bunun artısı yol tutuş olarak geri dönüyor.
Bir Jetta kadar konforlu değildir süspansiyonu ama virajda Jetta konforuyla ilgilenirken sen uzar gidersin...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2016 11:07 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Hoşgeldin Hemşerim. (Bilecikte oturduğum için sanırım hemşerim diyebilirim :) )
bende şu an sorunsuzluk denince aklıma mazda ve mitsu geliyor. son dönemde Mazda bir adım önde ancak yaygın servis ağı açısından mitsu daha iyi. maalesef bunun sebebi aslınta mitsu nun Ticari araçları. binekler biraz üvey evlat kalabiliyor. Ama netice de muhatap bulmak güzel.
Ben HB kasaları daha çok sevmeme rağmen köpek balığında sedanı daha çok beğeniyorum. HB kasaların avantajları; görünüş olarak pek eskimezler yeni model gibi dururlar. arka camda silecek olur. en önemlisi de arka koltukları yatırdığın zaman mini buzdolabı dahi taşırsın. yani daha geniş bagaj kullanma imkanı.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2016 12:56 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ömer
Araç: Lancer 1.8 CVT 2011 ECO
Meslek: Memur
Kan grubu: AB+
Adriclarna yazdı:

Başkan ii yakıyon mu diyim yoksa ii üfürüyon mu bilemedim. senn araba bildiğim kadarı ile 1.6 MT. ben 1.5 AT de şu dediğin 23 krş luk seviyeyi göremedim gitti benzinde... tüpte bile araç 20 filan anca yakıyor şehir içi.... neyse ben biraz sert kullanıyorum herhalde yada otomatik olmasından kaynaklı. Ama yan sanayi parçaları mevcut yanlışın var bu kısımda. geçenlerde sol alt salıncak değişecekti. çin malı 80 e de var. tayvan malı 150 ye de var temsa malı 600 e de var. yok diye bişey yok aslında. piyasa bayağı yan sanayi dolu aslında.

derdim yanlış olarak düşündüğüm konulara açıklık getirmek kendimce. yanlış anlaşılmasın...

neyse hocam İnşallah sedan alırsın Sportback modelinin arkasını ben hiiiç sevmedim. Seven ayrı bi seviyo orasını bende anlamdım.

Ben 1 senedir biniyorum 2010 1.5 AT invite ına. gözlemlerim şu şekilde...

piyasadaki segmentine göre en kaliteli ve en ucuz araba. payasa anlayışı yüzünden buda. 150 bin Km deki 2005 Honda civic sedan daha pahalı bizim araçlardan :fool:

Servis konusunda Ankara ve İstanbul da isen sıkıntı çekmezsin.Uzman Japon (Ergin Ustamız) Ankara'nın bence en babası .... en kaliteli malzeme en ucuz işçilik ama kesin çözüm adresidir....

ses yalıtımı daha iyi olabilirdi. 120 den sonra başlıyo bir uğultu aracın içinde...

yakıt konusunda bn ankara trafiğinde LPG de 20-21 Krş yakıyorum... uzun yolda daha denemedim ama tahminim 16-18 krş arası olur heralde... Subapların erimesi Lpg de evet varolan bi sıkıntı ancak 1000 tl gibi zararsız bir işlem sonucu çelik Subaplarla ömürboyu kullanabiliniyormuş. ki o 1000 tl ettiğin benzin tasarrufu yanında hiç bişey değil...

yani mitsubishi demek mütişbişi demek (Matapaşi diyen dedelerim var :lol: ) Satmaya değilde binmeye alınacak bir araçtır. üzmez seni her konuda... Kafana takılan sormak istediğin bir soru olursa 507 624 1 624

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Nis 2016 11:12 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Ömer harika anlatmışsın, eline sağlık :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2016 10:45 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ömer
Araç: Lancer 1.8 CVT 2011 ECO
Meslek: Memur
Kan grubu: AB+
Evo34 yazdı:
Ömer harika anlatmışsın, eline sağlık :)

Teşekkürlerimi sunar Saygılar dilerim ... :kaka2:

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: