Zaman: 07 Haz 2024 11:23

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 83 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2016 09:16 
Kullanıcı avatarı

İsim: sefa
Araç: ak
Meslek: mühendis
Kan grubu: 0Rh-
KOcaeli-sakarya bu bölgede açtırabileceğim bir yer var mı bildiğiniz? Bir de bazı güncelleme gelen araçlarda etacs beyninin mitsubishi nin servislerde ücretsiz değiştirildiğini duydum ne kadar doğrudur bilemiyorum. Bilgisi olan var ise cevap yazarsa sevinirim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2016 09:56 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Erhan
Araç: Lancer 1.8 CVT
Meslek: Kalite Yöneticisi
Kan grubu: BRh+
sakurek yazdı:
KOcaeli-sakarya bu bölgede açtırabileceğim bir yer var mı bildiğiniz? Bir de bazı güncelleme gelen araçlarda etacs beyninin mitsubishi nin servislerde ücretsiz değiştirildiğini duydum ne kadar doğrudur bilemiyorum. Bilgisi olan var ise cevap yazarsa sevinirim

Bir yetkili serviste şase numaranız ile sorgulatabilirsiniz.
En kesin yöntem bu olur.

Mitsubishi Lancer 1.8 CVT > Fiat Bravo > Alfa Romeo 159 > Opel Vectra 1.9 CDTI > Honda Type-R(EP3) > Ford Mondeo 2.0 TDCi/AT > Audi A4 2.0 TFSI Quattro S-Line/AT > Mitsubishi Lancer 1.8 INTENSE CVT...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2016 11:39 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ergin
Araç: Mitsubishi
Meslek: Oto Teknik
Kan grubu: B+
Adriclarna yazdı:
@Toygun....

Forum bilgiyi paylaşma yeridir ve kaldı ki benim imzam da bilgiyi sonuna kadar paylaştığımın en bariz göstergesidir. Aracıma her eklediğim uygulamanın parça koduna kadar herşeyi yazıyorum ki ilgisi olan, yaptırmak isteyen arkadaşlar, uygun bulan arkadaşlar parçaları temin etsin, bulsun yaptırsın diye. Hatta fiyatlarına kadar herşeyi yazıyorum. Her ne kadar 2012 senesinden bu yana foruma üye olsam da aklıma gelen uygulamaları IBA otomotiv desteğiyle hayata geçirmeyi başardım ve halen yeni özellik ve donanım geliştirme çalışmalarım(ız) da devam etmekte.

Benmki basit, samimi ve dürüstçe bir uyarı. Oynadığımız şey aracın elektronik beyni. Kaldı ki "ben biliyorum" diye bu işe kalkışıp, aracın tüm ayarlarını bozup soluğu Iba Otomotiv'de alan bir kişiye, ve oynaya oynaya etacsının içine tükürüp aracını yerinden kıpırdatamayıp da Alpaslan Bey'i aracının yanına götürmek zorunda kalan bir kişiye de şahit olmuşluğum vardır.

Temennim hiçbirimizin aracından mahrum kalmadan, istediği özellikleri istedikleri gibi açıp kapatabilecekleri bir dünyada yaşayabiliyor olmamızdır.

Sevgiler :)

NOT: Bitiş cümlesi çok kral oldu bea :)

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Japon Kore Araç Tamirinde Tek Adres

http://www.uzmanjapon.net/
Resim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 83 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye