Zaman: 18 Eki 2018 18:10

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 903 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 42, 43, 44, 45, 46
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2018 23:04 
Kullanıcı avatarı

İsim: Abdurrahman
Araç: Carisma glx 99
Meslek: Özel Sektor Çalışanı
arkadaşlar merhaba bende carisma glx 99 vardı 300bin km de sattım lancer almayı düşünüyorum.Ben hiç otomatik vites japon otosu kullanmadım daha önceden de bir tane bmw 520i tam otomatik bir araç kullandım 1 ay kadar aradan 3 sene geçiyor bunların bakım aralıkları trigeri kaç km değişiyor otomatik vitesin baskısının ömrü ne kadar almayı düşündüğüm araç sahibinden sitesinde Buradan bakabilirsiniz araç km si 157 binde kazası varmı yokmu bilmiyorum aramadım daha satıcı galeriyi bir fabrika çalışanıyım şuanda 20 bin tl bütçem var üstünü kredi çekip tamamlamayi düşünüyorum.neden tekrar mitsubishi çünkü onun kadar güven veren bir araç olmadı benim için ki bindiğim carismada abs yoktu.ve bu kasada makyaj yapılmış çok hoş bir görüntüsüde var araçlardan pek fazla anlamıyordum carismada bazı şeylerin tamirini yapa yapa az biraz aracın yürüründen anlıyorum otomatik viteste neye bakmalıyım carismanın parça Kıtlığı beni çok kasmıştı lancer invite de bu durumu yaşar mıyım kullanan arkadaşlar biraz aydınlatırsa sevinirim
Teşekkürler şimdiden

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2018 11:20 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
tam otomatiklerde baskı olmaz: bence en büyük cazibesi :)
parça olarak lancer Carismaya göre çok çok rahattır. Ancak son durumu bilmiyorum. en kötü ihtimal ebay vs. işinizi görür: birçok parçası diğer aynı dönem modellerle (outlander, galant) ortaktır. türkiyede olmasa da avrupa da satılan ve tutulan modeller bunlar.
tam otomatik alırken:
1- aracı rolanti de bekletip geri vitese takınca tak diye vuruyorsa almayın. rampada D modunda geri kaçırıyorsa almayın. aşırı rampa veya rampada gaza basmadan uzun süre (5-6 sn) beklenirse geri kaçırma normal sayılır.

ilandaki aracın sahibi aracınız seviyormuş belli ancak kullanırken de yormuş olabilir. normal piyasassını bilmiyorum ama muadillerine göre çok ucuz değilse almayın derim. şahsen 10 bin TL ucuz olmalı. araçtan iyi anlayan biri ile bakmalı: hem çok oynanmış gibi hem de komple boyalı. alınmaz demiyorum ama iyi inceleyip almalı.
bu arada mevcut exper raporuna -iyi de olsa kötü de olsa- hiç itibar etmeyin.

imkan varsa abs/otomatik şanzıman okuyan arıza tespit cihazına bağlatın: arıza ışığı ampüllerini sökebiliyorlar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2018 14:21 
Kullanıcı avatarı

İsim: ömer
Araç: lancer
Meslek: security
s.a arkadaşlar servis manuelini tekrar yollayabilecek varmı

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 903 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 42, 43, 44, 45, 46

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye