Zaman: 04 Haz 2024 08:31

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 913 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 46  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 25 Mar 2011 02:37 
Kullanıcı avatarı

İsim: Seyhan
Araç: Colt 1.5 instyle AMT
Meslek: Elektronik Teknikeri
Kan grubu: 0rh-
burak kardeş elantralara baktımda 2004 sonrası güzelmiş kalıplı araba yok yok özelliklerinde.
hadi bakalım inşallah bi sorun çıkmaz..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Mar 2011 12:21 
Kullanıcı avatarı

İsim: Bugra
Araç: Lancer 2005 1.6 Comfort
Meslek: Yazılım
Kan grubu: ARh+
çötenek yazdı:
arabaya için ısınacak burakkk..yoksa her binişinde suratın asılır..arabayı yıkayasın bile gelmez...

:sahip:

Bundan önceki Toyotam kazalı çıkmıştı, arabaya ısınamadım gitti.. Aynen arabayı yıkamaya bile elim gitmiyordu... Arabaya ısınacaksın, benim diyeceksin ki işe yarasın..

@Burak kardeş .. Hayırlısı olsun.. Ben de bakmıştım Elentralara ama bir eksik var arabada.. Elim gitmedi bir türlü almaya.. Senin içine siner inşallah...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Mar 2011 13:36 

İsim: NİYAZİ
Araç: yaya
Meslek: banka çalışanı
Kan grubu: 0 +
Bende Şöööyle bir baktım elentralara,

fiyatlarıda iyi sayılır, donanımı güzel fakat yakıt tüketimi fena görünüyor.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2011 13:53 
Kullanıcı avatarı

ResimResimResim

Direksiyonun resimlerini yolluyorum sonunda.. :) Geç oldu kusura bakmayın artık..

Sevgilerimle..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2011 18:20 
Kullanıcı avatarı

ooo çok orj. olmuş direksiyon..
arabamız yokki bizde kaplatalım :D :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2011 19:04 

İsim: NİYAZİ
Araç: yaya
Meslek: banka çalışanı
Kan grubu: 0 +
Buğra kardeş selamlar,

Aksaray Kazancı segmana gittim Hyundai arka sis lambasını 20+20 iki adet aldım. Onları takacağım Lancer'a
gayet hesaplı.

İhtiyacı olan tavsiye ederim.

Teşekkürler.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2011 20:12 
Kullanıcı avatarı

İsim: burak
Araç: lancer2005
Meslek: ogrenci
Kan grubu: 0rh+
çötenek yazdı:
arabaya için ısınacak burakkk..yoksa her binişinde suratın asılır..arabayı yıkayasın bile gelmez...

recai abi içim ısındı arabaya gösterişli iç dış dizaynı duruşu özellikleri flan gayet güzel gayet iyi araba ya...
ama lancer tabikide herzaman içimde bi ukte olarak kalcak :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2011 20:17 
Kullanıcı avatarı

seyo yazdı:
burak kardeş elantralara baktımda 2004 sonrası güzelmiş kalıplı araba yok yok özelliklerinde.
hadi bakalım inşallah bi sorun çıkmaz..

abicim arabayı aldık getirdik dün ankaraya. araç çok iyi satan adam saolsun çok da iyi ilgilendi bizle ama bugün farkettik bagaj kenarlarında iç tarafta parmağın yarısı kadar kaynak izleri var o biraz canımızı sıktı :(
satan adam sol çamurlukte bi işleminin olduğunu değişenin olmadığını söylemişti ama kaynak izleri sağdada var onu bi sorup soruşturcaz onun dışında arabada herşey dört dörtlük çok şükür ama dediğm gbi o izler baya bi canımızı sıktı inş ciddi bişeyi yoktur...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2011 20:21 
Kullanıcı avatarı

dbugra yazdı:
çötenek yazdı:

:sahip:

Bundan önceki Toyotam kazalı çıkmıştı, arabaya ısınamadım gitti.. Aynen arabayı yıkamaya bile elim gitmiyordu... Arabaya ısınacaksın, benim diyeceksin ki işe yarasın..

@Burak kardeş .. Hayırlısı olsun.. Ben de bakmıştım Elentralara ama bir eksik var arabada.. Elim gitmedi bir türlü almaya.. Senin içine siner inşallah...

saolasn buğra abi içime sindi ama işde recai abiye bahsettiğim olaydan dolayı biraz canım sıkıldı ya.
geriye kalan herşey için çok memnunum arabadan. arabaya fazlaca ısınmam lazım malum siyah çünkü çok çabuk tozlanp krlenyo iyi bakmak lazım :) siteden dolayı sorun olmazsada resimlerini flan paylaşmayı düşünüyorum abi...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2011 20:22 
Kullanıcı avatarı

santos yazdı:
Bende Şöööyle bir baktım elentralara,

fiyatlarıda iyi sayılır, donanımı güzel fakat yakıt tüketimi fena görünüyor.

80 liralık gazla 380 km geldik abi ya bunun yaklaşık 50 kmsi de şehiriçiydi tam bi hesabını yapamadık yani oturup :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2011 23:39 
Kullanıcı avatarı

İsim: Nedim
Araç: Lancer 2004
Meslek: Kamu
Kan grubu: Arh+
bakım zamanı geldi; hava, yağ filtreleri, lpg buji, ve valeo ön fren balataları otostart'tan aldım. yağ olarak castrol'mü alalım, kılavuza göre 3,3 litre yazıyor koyulacak yağ miktarını. siz ne marka kullanıyorsunuz?
al taraftan tam tespit edemediğim bir yerlerden acı çeken bir kauçuk malzeme sesleri geliyor ön ve arka viraj lastiklerinden şüpheleniyorum onları da bir yerlerden temin edip değiştirmeyi düşünüyorum. değiştireniniz var mı sökülüp takılması zor iş mi?
http://grosotomotiv.com/index.asp?marka ... 39&Lang=TR

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2011 23:53 
Kullanıcı avatarı

burak hayırlı olsun kardeş Allah kazasız uzun süre keyifle binmeyi nasib etsin..
fotoğraflarını bekleriz tabi.
çamurlukta gördüğün kaynak izleri kaportada ezikleri düzeltmek için çektirme yapılırken olur.
fazla değilse dert etme alınmış artık mal güle güle kullan boşver içini karartma :kart: :kart: :kart:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2011 23:57 
Kullanıcı avatarı

nedim abi ben bakımda lastikleri değiştirmiştim fotoda koymuştum.
viewtopic.php?f=12&t=1960&start=40
ön sol sağ için 8 lastik var 15 tl verdim hazır bakım yaptırıcan al değiştir bence bunları para etmiyo zaten.
aksaraydan aldım bunları bütün japon-kore parçacılarında bulunur.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2011 00:30 
Kullanıcı avatarı

seyo yazdı:
burak hayırlı olsun kardeş Allah kazasız uzun süre keyifle binmeyi nasib etsin..
fotoğraflarını bekleriz tabi.
çamurlukta gördüğün kaynak izleri kaportada ezikleri düzeltmek için çektirme yapılırken olur.
fazla değilse dert etme alınmış artık mal güle güle kullan boşver içini karartma :kart: :kart: :kart:

Allah razı olsun abi...
fotoğrafları en kısa sürede koycm inş :)
seyhan abi zaten sol tarafı için bi işlem yapıldğnı ama değişmediğni söylemişti adam ama aynı izlerden sağ tarafta da var. kaynakların boyutları fazla değil hani sağda da solda da 2şer 3er tane fln işaret parmağnın yarısı kadar bi kaynak izi var zaten değişmiş olsa kaynak çamurluğun orta tarafında değil parçanın takıldığı tarafta kapıya doğru olurdu dmi abi yanılıyo muyum ?
ama arabadanda şimdi indim sürüşü konforu hele hele ses sistemi çok iyi yaa... tüpte benzinde gbi gidyo montajı yapan usta gerçekten iyi yapmış gliba benzinle hiç bi farkı yok.
markası milano bu arada...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2011 00:58 
Kullanıcı avatarı

burak arabanın keyfini çıkar boşver takılma ufak şeylere bikaç punta varsa ufaktan ezik varmıştır adam da çektirip düzeltmiştir.
milano kaliteli bir kit. iyi benzin derdin olmaz en azından :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2011 09:22 
Kullanıcı avatarı

seyo yazdı:
ooo çok orj. olmuş direksiyon..
arabamız yokki bizde kaplatalım :D :D

Kim dedi sana sat diye :P
Neyseeee.. Fena olmadı be.. :LOL:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2011 09:27 
Kullanıcı avatarı

santos yazdı:
Buğra kardeş selamlar,

Aksaray Kazancı segmana gittim Hyundai arka sis lambasını 20+20 iki adet aldım. Onları takacağım Lancer'a
gayet hesaplı.

İhtiyacı olan tavsiye ederim.

Teşekkürler.

Selam kardeşim, ne demek.. Özel birşey yaptığımız yok.. Bildiğimizi, tanıdığımızı paylaşıyoruz... Hayırlısı olsun.. İyi günlerde kullan.. Japon kullanıyorsan Kazancı'dan vazgeçme :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2011 15:51 
Kullanıcı avatarı

seyo yazdı:
burak arabanın keyfini çıkar boşver takılma ufak şeylere bikaç punta varsa ufaktan ezik varmıştır adam da çektirip düzeltmiştir.
milano kaliteli bir kit. iyi benzin derdin olmaz en azından :D

aynen abi :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Mar 2011 03:58 
Kullanıcı avatarı

İsim: Murat
Araç: Lancer
Meslek: TSK.
Kan grubu: A RH
Arkadaşlar merhaba nette gezinirken Lancer hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırken bu forumu keşfettim hemen üye oldum. Kendimi tanıtarak başlayım ismim Murat Tsk personeliyim. Kıbrısta görev yapıyorum. Türkiyeye dönmeme 4 ay kaldı ve araba almayı düşünüyorum. Aklıma ilk gelen Lancer olmuştu ama burda okudugum yorumlardada yazdığı gibi piyasa yedek parça vs sıkıntıları olduğu söylenmişti ve vazgeçmiştim. Vw marka bora ve golflere baktım onlarda fiyat olarak 3 5 bin lira pahalı. Peguet 307 lere baktım ama aklımda hep Lancer vardı.

Uzun lafın kısası 2006-2007 model aralığında bir Lancer edinmek istiyorum. Aracın güvenirliği yakıtı ve performansından şüphem yok. Bilmek istediğim Standar modellerde Abs den baska asr esp eps gibi donanımlardan varmı? Ayrıca motor kaç hp? Değişiyormu model model? 0/100 km ye kaç sn de çıkıyor? Performansa aşırı önem veriyorum. Gaza bastımmı tepkiyi hissetmem lazım. :kart:

Herkeze iyi forumlar diliyorum bende aranızda olacağım artık çünkü başka bir model araba almayı düşünmüyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Mar 2011 10:59 
Kullanıcı avatarı

uzman79 yazdı:
Arkadaşlar merhaba nette gezinirken Lancer hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırken bu forumu keşfettim hemen üye oldum. Kendimi tanıtarak başlayım ismim Murat Tsk personeliyim. Kıbrısta görev yapıyorum. Türkiyeye dönmeme 4 ay kaldı ve araba almayı düşünüyorum. Aklıma ilk gelen Lancer olmuştu ama burda okudugum yorumlardada yazdığı gibi piyasa yedek parça vs sıkıntıları olduğu söylenmişti ve vazgeçmiştim. Vw marka bora ve golflere baktım onlarda fiyat olarak 3 5 bin lira pahalı. Peguet 307 lere baktım ama aklımda hep Lancer vardı.

Uzun lafın kısası 2006-2007 model aralığında bir Lancer edinmek istiyorum. Aracın güvenirliği yakıtı ve performansından şüphem yok. Bilmek istediğim Standar modellerde Abs den baska asr esp eps gibi donanımlardan varmı? Ayrıca motor kaç hp? Değişiyormu model model? 0/100 km ye kaç sn de çıkıyor? Performansa aşırı önem veriyorum. Gaza bastımmı tepkiyi hissetmem lazım. :kart:

Herkeze iyi forumlar diliyorum bende aranızda olacağım artık çünkü başka bir model araba almayı düşünmüyorum.

Öncelikle hoşgeldin aramıza.. Hayırlı teskereler.. (Bu arada bütün forumla paylaşmak istiyorum, 1 Nisanda sınavım var, 12'sinde ben de askerim kısmetse.. Bir süre aranızda olmayacağım)...

2006-2007 arası Lancer'ler (Eğer oynanmamışsa) performans arabasıdır denemez.. Eğer performans çok önemli diyorsan sana tavsiyem Subaru falan olur :kart: Ya da Lancer takıntım var dersen Evo alacaksın.. Bütün bunları söylerken; "Arabam kötü mü? Asla..." "Yedek parça sıkıntısı var mı? Kesinlikle Yok..." Ama açık yolda çıkıp da birisiyle kapışacağımı sanmam.. O yüzden bence senin ihtiyacını 2006-2007 Lancer karşılamayacaktır derim...

Son olarak Eğer beni üzmesin, alırken de biraz az para vereyim, sanayiye de fazla uğrmayayayım falan dersen. Bu başlığın önceki sayfalarını da okuyarak Lancer almanı tavsiye ederim..

Selametle... :MCT:

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 913 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 46  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye