Zaman: 24 Nis 2024 01:45

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 22 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2016 00:08 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğan
Araç: Lancer 1.6 MT
Meslek: Akademisyen
Adriclarna yazdı:
@robust222 nin vermiş olduğu dükkan, facede rainbow pen olarak geçen lancer tuning parçaları satan yer. Aliexpress üzerinden değil de direk faceden sipariş vererek alırsanız, daha düşük fiyatlara da alabilirsiniz.

linki ben verdim arcan bey ben ilk başta çok umutsuz bir şekilde mesaj attım ranibow pene sürgülüğ kolçak lazım diye kolçağın 35 dolar olduğunu 50 dolar kargo tuttuğunu söyledi öyle deyince ben de aliexpressten alışveriş yapıyoruz china post registered ile geliyor uygun oluyor gibisinden bişi dedim. Çok güzel ürünleriniz var ama anca bakıyoruz bizim fun clubımzı var dedim. Öyle deyince ne olduysa artık 1 haftaya kadar aliexpress dukkanımı geri açıcam dedi 2 gün sonra da açtı, 32 dolar sürügülü kolçak 27 dolar da kargoya verdim, kargo nedense gene pahalı geldi ama kolçağın ağırlığından olabilir yukarıdaki arkadaşta 70 dolar civarına aldığını yazmış, facedena almak istesek yurtdışına eft mi yapacağız nasıl olacak teşekkürler

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2016 22:47 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Arcan ARICAN
Araç: Lancer 1.6 ADRICLARN MT SR Evo X Bodykit
Meslek: Otelcilik
Kan grubu: 0Rh+
@south evet, faceden sipariş verince havale yapman gerekiyor parayı. Rainbowpen kargo hariç çalışıyor. Artık kargodan ne çıkarsa bahtına diyeyim ali express den sipariş verince. Faceden sipariş vereceğin zaman ebadı büyük bir ürün yanında birkaç ürün daha getirtirsen diğer ürünlerin kargolarından yırtıyorsun bir nebze olsun. Tabi Aliexpress de de kredi kartı avantajı var. İyi hesaplamak lazım.

Ben aksesuar seçerken bir e-bay den bakıyorum, aliexpress den bakıyorum, bir de gidip rainbowpen in safyasından bakıyorum. Bazen ucuz dediğin ürünün üzerine kargo bir biniyor, astarı yüzünden pahalıya geliyor. Yada tam tersi olabiliyor. İyi araştırıp ona göre alış veriş yapmak lazım.

Ama Rainbow pen in face safyasından alacaksan mutlak suretle 1den fazla ürünü aynı anda al. 75 USD yi ve 30 kg yi aşma yeter.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 22 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: