Zaman: 19 Nis 2024 14:08

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: 2015 2016 lancer
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2016 00:09 
Kullanıcı avatarı

İsim: fatih darıcı
Araç: 2010 opel insignia cosmo 1.6t
Meslek: öğrenci
Kan grubu: brh+
merhaba arkadaşlar foruma daha yeni üye oldum ve umarım sorularıma cevap bulurum şimdiden verilen cevaplar için teşekkürler
ilk sorum forumda hep 2009 2010 modellerde lancerler için bilgi mevcut ve okuduğum kadarıyla sert plastik içeri ses alma vs gibi sorunları var demişsiniz genel olarak ama 2015 ve 16 da durum aynımıdır ses alma yada sert plastik olayı değiştimi mesela youtubedeki incelemelerde yumuşak döşeme var araçlarda bide ben öğrenciyim e halliyle bu arabanın dış göürnüşünü seviyorum body kit ile muhteşem zaten ama turbolu arabadan geçenler sorun yaşadı denmiş yine yeni modellerde bi sorun olurmu luanki kullandığım araç insignia cosmo dur ve bilenler bilir çok dolu bi araç en dolusu hatta 1.6t 185 hp ha insignia yine duracak evde lancer 2. araç olacak ama yinede az para değil yani konfor bakıından insigniaya göre çok eksikleri varmıdır bide usa da gt se es gibi modeller var onlardaki donanımla ülkemize gelen donanım farklılıkları neler motor haricinde mesela geri kamerası var gt de invitede varmı bu yada arkada 10 inç yanlış hatırlamıyorsam standardında buffer var burdaki modellerdede varmı bu deonanımlar adaptif far zaten yoktur ama yapmur sensörü yada arabayı açınca farların otomatik yanması vs varmı farlar xenon mu vsvs bilgi verirseniz çok sevinirim

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: 2015 2016 lancer
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2016 07:55 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğan
Araç: Lancer 1.6 MT
Meslek: Akademisyen
Merhabalar 2015 lancer sahibiyim turrkiyede suu an sadece 1.6 atmoosferik lancer satisi var sifir ikinci el de 1.8 otomatiklet var. 2015 de far,yagmur sensoru var on kapi ic dosemeleri yumusak , blaupounkt 530 navigasyon var bi kamera takinca geri gorus de halloluyor, kalan hersey esku ile ayni turbolu insigniadan sonra lancer sizj tatmin etmeyebilir. Yol sesi ve motor sesi alir iceri. Ama ben motor sesini cok seviyorum lanceri. g

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2016 16:51 
Kullanıcı avatarı

south yazdı:
Merhabalar 2015 lancer sahibiyim turrkiyede suu an sadece 1.6 atmoosferik lancer satisi var sifir ikinci el de 1.8 otomatiklet var. 2015 de far,yagmur sensoru var on kapi ic dosemeleri yumusak , blaupounkt 530 navigasyon var bi kamera takinca geri gorus de halloluyor, kalan hersey esku ile ayni turbolu insigniadan sonra lancer sizj tatmin etmeyebilir. Yol sesi ve motor sesi alir iceri. Ama ben motor sesini cok seviyorum lanceri. g

anladım açıkcası dış görünümü için istiyorum bu arabayı ben ama şimdi insigniaya alıştıktan sonrada kötü gelecekse sıkıntı olabilir tabi çünkü ne kadar japonları ve ürünlerini sevsemde avrupa araçları iç mekan konforu açısından daha iyi bi deneyim veriyor 2010 insigniada olan özellikler 2015 lancerde yok bu beni epey üzüyor yani
biraz daha düşünmek ona göre karar vermek lazım galiba olmadı astra hb falan bakarız artık 2 tane opel olur kardeş kardeş takılırlar :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2016 18:53 
Kullanıcı avatarı

İsim: cafer
Araç: lancer
Meslek: işçi
aslinda insigna ile lancer i karsilaatirmak bence cok ta dogru degil.bence ayri sinifin araclari onlar.lancerlarda bir cok ozellik standart.2013 model opelde arkalar kampana olsugunu gordum.bu sadece zevk meselesi iyi forumlar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2016 19:21 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
İnsigna ile Galant kıyaslanır:
https://www.google.com.tr/search?q=gala ... ant+tuning

sanırım tercih etmek zor olmasa gerek :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2016 22:32 
Kullanıcı avatarı

cafer_haki yazdı:
aslinda insigna ile lancer i karsilaatirmak bence cok ta dogru degil.bence ayri sinifin araclari onlar.lancerlarda bir cok ozellik standart.2013 model opelde arkalar kampana olsugunu gordum.bu sadece zevk meselesi iyi forumlar

ya evet var öyle rezalet şeyler zaten amacım burada insigniayı övmek vs değil yanlış anlaşılmasın :) sadece o konfora rahatlığa ve yüksek performansa alıştığım için 1.6t motorda 185 hp az değil hani ve lanceri gerçekten seviyorum evo body kitli duruşu mükemmel yani hep bi tane olsun istedim ve olmuşkende donanımını vs merak ettim zaten insignia yine duracak pek bi karşılaştırma yapıyorum denemez amacım bilgi almak :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2016 22:33 
Kullanıcı avatarı

av.ilhami yazdı:
İnsigna ile Galant kıyaslanır:
https://www.google.com.tr/search?q=gala ... ant+tuning

sanırım tercih etmek zor olmasa gerek :)

ahah dur daha lancer alamadık hocam :D

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: