Zaman: 28 Nis 2024 07:30

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2010 10:38 
Kullanıcı avatarı

İsim: emre
Araç: 1990 MİTSUBİSHİ LANCER
Kan grubu: BRH-
Merhaba dostlar. 1990 model mitsubishi lancer sahibiyim. Bundan 3 ay önce aracım stop etti ve yolda kaldım. Sanayiye aracı çektikten sonra usta modül bitmiş. Bunlarda ki en büyük sıkıntı bu dedi. Orjinalini bulamayacağımı ve yan sanayi almam için beni bir yere yönlendirdi. DR. MÜLLER markasının en iyisinin olacağını söyleyen bayiden bunu aldım ama randıman vermedi ve aracım devanlı stop etmeye ve çekişinin düşmesini sağladı. Sonra bende Aksaray dan MOBYLETRON marka kore malı bir yan sanayi ürünü daha aldım. Bu arada DR.MÜLLER markasının üzerine elinizle avuşturduğunuz zaman yazı çıkıyor. Sarı bir kutu içerinde satılıyor. ''SAKIN ALMAYIN''. MOBYLETRON uyum sağladı ama yine de rolanti düşmesi ve performans kaybı devam etti. Sizden ricam ise şu; bu modülün orjinalinin yerini bilen yada duyan varsa yardım rica ediyorum. Saygılar ve hayırlı forumlar dilerim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2010 21:06 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yasin
Araç: 1990 Lancer Special Edition :)
Meslek: Biomedikal
MD611384 numaralı Ateşmele Modülü hakkında Ankaradaki servislerdeki araştırmam neticesinde 1000 TL ye yakın rakamlar aldım
Yani orijinali yetkili mitsubishi servislerinde var ama fiyatı arabanın yaklaşık 6 - 7 de 1 i kadar
Almanyadan aramıza katılan birisiyle özel mesajla görüşmelerimiz oldu, lakin oradaki fyatta aşağı yukarı aynı
Servisin söylediği bu parça öteden beri hep yüksekmiş
Önerim hurdacılara giderek ORİJİNAL modülü bulup, araçta denedikten sonra almanızdır

Follow Me Home - Uğurlama & Karşılama Işığı Modülü İçin Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayın.
http://www.mitsubishiclubturkey.com/viewtopic.php?f=37&t=2405

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 57 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: