Zaman: 27 Nis 2024 19:32

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: YENİ LANCER SÜPER
MesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2010 15:04 
Kullanıcı avatarı

Araç: lancer 1.6 invite
Yeni Bir otomobil almayı dusunuyordum fakat mitsubihi lancer hiç aklımda yoktu ta ki selçuk bey ile ve lancer ile tanısana kadar. Şimdi siyah bir kopekbalığım olacak bakalım hayırlısıyla body kitlerim ve bir kaç aksesuarım takılıyor.
Lancerla beni tanıştırdığı için Samsun Kamer Otomotiv ve Özellikle Selçuk beye teşekkür ediyorum.
Samsunda artık bir siyah kopekbalığı geziniyor olacak ona gore :))

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: YENİ LANCER SÜPER
MesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2010 15:13 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hakan
Araç: Colt invite AMT
Meslek: Banka
Kan grubu: A+
indigo arkadaşım yeni aracın hayırlı olsun ve aramıza hoşgeldiniz.
umarım forumun daimi üyelerinden olursunuz.
ama önce sizi daha iyi tanıyabilmemiz için "kendinizi tanıtın" bölümüne kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2010 16:58 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihat
Araç: Honda Civic 1.8 Ishift + Prins
Meslek: Öğretmen
hayırlı olsun...inform donanım olandan mı aldınız?...bu vesile ile bir sorum olacak : informun direksiyonu hala simsiyah mı?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2010 21:29 
Kullanıcı avatarı

İsim: S.Uğur
Araç: 2010 lancer 1.5 invite mt yakut kırmızı
Meslek: turizm
Kan grubu: 0rh+
indigo yazdı:
Yeni Bir otomobil almayı dusunuyordum fakat mitsubihi lancer hiç aklımda yoktu ta ki selçuk bey ile ve lancer ile tanısana kadar. Şimdi siyah bir kopekbalığım olacak bakalım hayırlısıyla body kitlerim ve bir kaç aksesuarım takılıyor.
Lancerla beni tanıştırdığı için Samsun Kamer Otomotiv ve Özellikle Selçuk beye teşekkür ediyorum.
Samsunda artık bir siyah kopekbalığı geziniyor olacak ona gore :))

hayırlı olsun yeni aracınız.neyseki siyah almışsın rahatladım.samsunda tek kırmızı lancer hala bende. :Yahoo!: (test aracını saymıyorum tabi) selçuk bey sağolsun iyi adam ama kamer otomotiv aynı zamanda hyundai bayisi bu sebeple mitsubishi ikinci planda onlar için.ben kamer otomotivi çok eskiden tanırım.zamanla sende göreceksin satış-servis işleyişi çok kötü.çalışma organizasyonları profesyonelce değil.hele biraz daha zaman geçsin biraz daha gözlemleyeyim burada anlatacağım yanlışlarını.aksesuar olarak umarım hediye-indirim almışsındır.bana sadece eksoz ucu verdiler hediye olarak.allahtan güzel görünümlü ve sağlam bişey seside güzel.yoksa hep kapışacaktım onlarla.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2010 18:28 
Kullanıcı avatarı

İsim: çağrı
Araç: lancer
hayirli olsun valla güzel secim bendede var birtane siyah köpekbaligi cok memnunum mutsubishi kullanan herzman +++

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2010 00:30 
Kullanıcı avatarı

İsim: Özgür Turhan
Araç: 2009 Mitsubishi Lancer İnvite
Kan grubu: BRh+
Hayırlı olsun Selçuk abi benim de çok iyi tanıdığım bir kişi... Kendisinin de Fatsa'lı olması bakımından aramızda çok iyi bir iletişim var.. Lanceri samsundan almamış olmama rağmen Body kit ve sis farlarını selçuk abi sayesinde samsunda taktırtmıştım... Aracımla ilgili ne olursa ilk selçuk abiyi ararım herzaman bende... Yakında 30 bin bakımı için tekrar yanına gideceğim çayını içmeye... Bu arada aracınız hayırlı olsun.. Sanırım sansunda ikamet etmektesiniz Lancer almış olmanız bence çok yerinde olmuş... Güle Güle kullanın... ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2010 01:18 
Kullanıcı avatarı

İsim: S.Uğur
Araç: 2010 lancer 1.5 invite mt yakut kırmızı
Meslek: turizm
Kan grubu: 0rh+
Nemesis yazdı:
Hayırlı olsun Selçuk abi benim de çok iyi tanıdığım bir kişi... Kendisinin de Fatsa'lı olması bakımından aramızda çok iyi bir iletişim var.. Lanceri samsundan almamış olmama rağmen Body kit ve sis farlarını selçuk abi sayesinde samsunda taktırtmıştım... Aracımla ilgili ne olursa ilk selçuk abiyi ararım herzaman bende... Yakında 30 bin bakımı için tekrar yanına gideceğim çayını içmeye... Bu arada aracınız hayırlı olsun.. Sanırım sansunda ikamet etmektesiniz Lancer almış olmanız bence çok yerinde olmuş... Güle Güle kullanın... ;)

samsuna geldiğinizde banada bir haber verin çayı birlikte içelim tanışmış oluruz

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2010 01:53 
Kullanıcı avatarı

İsim: ERHAN AKÇA
Araç: LANCER İNVİTE
Meslek: ASTSB.
Kan grubu: B+
hayırlı uğurlu olsun dostum Allah pişman etmesin

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2010 00:37 
Kullanıcı avatarı

İsim: Özgür Turhan
Araç: 2009 Mitsubishi Lancer İnvite
Kan grubu: BRh+
precious yazdı:
Nemesis yazdı:

samsuna geldiğinizde banada bir haber verin çayı birlikte içelim tanışmış oluruz

nasipse olur inş...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 71 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: