Zaman: 27 Nis 2024 20:27

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: LANCER 1.6 INVITE
MesajGönderilme zamanı: 16 Kas 2010 14:29 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar merhaba,

LANCER 1.6 INVITE almayı düşünüyorum. Araç hakında kullanıcıların yardımına ihtiyacım var. 117 BG olan bu aracın hızlanması, yakıt tüketimi, konforu hakkında bilgi rica ediyorum. İnternet sitesinde çok az bilgi var.

Memnuniyeti ve memnuniyetsizliği olan tüm arkadaşların yorumları kararımı etkileyecek.

Teşekkür ederim.

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: LANCER 1.6 INVITE
MesajGönderilme zamanı: 16 Kas 2010 14:54 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Zafer
Araç: Lancer 1.8 CVT
Meslek: Teacher
Kan grubu: ARh+
Öncelikle hoşgeldiniz.Kısaca bize kendinizi tanıtırsanız seviniriz.Eğer forumda biraz arama yaparsanız gerekli biilgilere ulaşabilirsiiz : )

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Kas 2010 15:27 
Kullanıcı avatarı

::ZaFeR:: yazdı:
Öncelikle hoşgeldiniz.Kısaca bize kendinizi tanıtırsanız seviniriz.Eğer forumda biraz arama yaparsanız gerekli biilgilere ulaşabilirsiiz : )

Tekrar merhaba,

Adım Sinan, özel bir şirkette orta kademe yöneticilik yapıyorum.
Bu aralar bir araba alma isteği içindeyim, ama araştırmalarım beni sağa sola savurmaya başladı. Öncelikli olarak güçlü (özellikle yokuşlarda), hızlanması iyi, konfor olarakda en üst düzeyde olmasa da ortanın üstüde bir araç bakıyorum. Sedan araçlar daha çok ilgimi çekiyor.

Teknik bilgim az olmasına karşın BG ve Tork'un önemini biliyorum. Bu nedenle BG ve tork değerleri iyi, yakıt tüketimi çok yüksek olmayan bir araç bakıyorum. Lancer kullanan kimseyi tanımıyorum. Bu nedenle konuşabileceğim kimse yok. Geçenlerde Toyota Corolla test ettim ama çok da memnun kaldığımı söyleyemem. Renault Megane ve Ford Focus Cmax de kullandım, benim aradığım bu araçlardan daha üst seviyede bir araç.

Siteye yeni üye oldum (daha dğrusu bu tarz sitelere girmemiştim) bu nedenle neyi nerede bulacağımı tam bilemiyorum.

Saygılar,

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Kas 2010 16:15 
Kullanıcı avatarı

İsim: S.Uğur
Araç: 2010 lancer 1.5 invite mt yakut kırmızı
Meslek: turizm
Kan grubu: 0rh+
ApHaCHe yazdı:
::ZaFeR:: yazdı:

Tekrar merhaba,

Adım Sinan, özel bir şirkette orta kademe yöneticilik yapıyorum.
Bu aralar bir araba alma isteği içindeyim, ama araştırmalarım beni sağa sola savurmaya başladı. Öncelikli olarak güçlü (özellikle yokuşlarda), hızlanması iyi, konfor olarakda en üst düzeyde olmasa da ortanın üstüde bir araç bakıyorum. Sedan araçlar daha çok ilgimi çekiyor.

Teknik bilgim az olmasına karşın BG ve Tork'un önemini biliyorum. Bu nedenle BG ve tork değerleri iyi, yakıt tüketimi çok yüksek olmayan bir araç bakıyorum. Lancer kullanan kimseyi tanımıyorum. Bu nedenle konuşabileceğim kimse yok. Geçenlerde Toyota Corolla test ettim ama çok da memnun kaldığımı söyleyemem. Renault Megane ve Ford Focus Cmax de kullandım, benim aradığım bu araçlardan daha üst seviyede bir araç.

Siteye yeni üye oldum (daha dğrusu bu tarz sitelere girmemiştim) bu nedenle neyi nerede bulacağımı tam bilemiyorum.

Saygılar,

sağ üstte ara butonu var oradan arama yapabilirsiniz.kendinizi tanıtın başlığıda var ama artık aracı aldığınızda oraya yazarsınız.ben 2010 1.5 109 beygir kullanıyorum.performansından kendi çapında memnunum 1.6 117 beygir çok daha iyidir.konfor olarak orta derecededir ama yol tutuş güvenlik sağlamlık açısından iyidir.yakıt tüketiminde bence rakipsiz tasarruf açısından.tüm bakışlarda sizde olacağından psikolojik olarakta iyi hissedersiniz.ama öncelikle test sürüşü yapıp burada izlenimlerinizi paylaşırsanız daha iyi bilgi psylsşımında bulunabiliriz

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 61 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: