Zaman: 19 Nis 2024 23:56

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: NİSAN AYI LANCER KAMPANYASI!!!
MesajGönderilme zamanı: 09 Nis 2010 11:34 
Kullanıcı avatarı

NİSAN AYINDA YETKİLİ SERVİSİMİZE UĞRAYIP TEST SÜRÜŞÜNE KATILIN,AY SONUNA KADAR SATIN ALACAĞINIZ YENİ LANCER araçLA BİRLİKTE NAVİGASYON CİHAZI KAZANIN!ÜSTELİK AŞAĞIDAKİ İNANILMAZ FİYATLARLA;

1.5 MT INFORM 38.804 TL DEN 34.200 TL YE DÜŞTÜ.

1.5 AT INFORM 39.452 TL DEN 36.700 TL YE DÜŞTÜ.

1.5 MT INVITE 41.015 TL DEN 38.200 TL YE DÜŞTÜ.

1.5 AT INVITE 43.666 TL DEN 40.700 TL YE DÜŞTÜ.

AYRICA 17 NİSAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT:11.00-17.00 ARASI YILDIZLAR MİTSUBİSHİ PLAZADA DÜZENLEYECEĞİMİZ KOKTEYLE SİZLERİ BEKLİYORUZ,HEM YENİ LANCERIMIZI TEST EDİN HEMDE ARACINIZ İÇİN ÜCRETSİZ EXPERTİZ HİZMETLERİMİZDEN YARARLANIN.(9 NİSAN 2010)

ENGİN YILMAZ

0530 413 27 40

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Nis 2010 14:41 
Kullanıcı avatarı

Mitsubishiden kampanya görmek güzel bir şey :)
Bu navigasyon sistemi araca entegremi yoksa haricimi?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Nis 2010 20:45 
Kullanıcı avatarı

Harici dostum ama entegre edilir siz aracı alınca tabiki ;)

ENGİN YILMAZ

0530 413 27 40

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2010 12:11 
Kullanıcı avatarı

bu ara trafikte mitsubishinin taksilerinin her geçen gün arttığını görüyorum...düz lancerler evo görünümlü lancerler
coltlar yeni coltlar artıyor trafikte...millet yavaş yavaş mitsubishinin farkını anlıyormu acaba... diğerlerine göre daha ucuza daha kaliteli sağlam araç sunuyor...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2010 12:26 
Kullanıcı avatarı

Kesinlikle katılıyorum turgay bey bencede insanlar mitsubishi farkının farkına varıyorlar:)

ENGİN YILMAZ

0530 413 27 40

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2010 21:17 
Kullanıcı avatarı

İsim: fatih
Araç: 20010 colt amt invite
Meslek: academician
temsa fiyatları biraz düzeltse rakip kalmayacakta işki düzenleseler..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2010 01:16 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Aydın
Araç: 2011 Honda Accord 2.0 Executive AT
Meslek: Öğr. Gör.
Kan grubu: B+
temsa fiyatları düzeltse konusuna katılıyorum. Ama tabi uygun hale getirse yerine kararlı bir fiyat politikası izlemesi bağlamında. Beaz eşya atar gibi araba satmaya çalışılıyor gibime geliyor. Yen kuru ile ilgili dalgalanmalar olduğunu biliyorum ama benim bilmem bir şeyi değiştirmiyor. Dahası bir çok tüketici bunu bilmek dahi istemez. Tüketici malın pazara geliş süreci ile ilgilenmez, sonuca bakar. Temsa'nın bir şekilde bu konuda bir şeyler yapması lazım. En azından binek konusunda yerleşik bir bir müşteri kitlesi hedefine ulaşılana kadar fiyat istikrarı yakalanmalı diye düşünüyorum. Ama temsa çok küçük partiler halinde araç getirip her seferinden farklı fiyattan araçları sürünce bu durum tüketiciye olumlu yansımıyor. Şu anda araç kendi kendisini satmaya çalışıyor. Lafa elince aracın üstünlüklerinden bahsediliyor ama bunun bilinirliğinin tabana yayılası gerekli. Ben mitsu kullanmaya başladığımdan itibaren sürekli araç hakkında yanlış bilinenleri düzeltmekle uğraşıyorum. Aracın tüketimini, güvenlik ve sorunsuzluğunu, doluluğunu kimse bilmiyor. peki ben ve benim gibi kullanıcılar kaç kişiye ulaşıp bunu anlatabilir ki? Temsa'nın reklam verip, dizilerde oynatıp, gerekirse üstüne pra verip araba drgilerinde araçtan ve bahsettiğim artılarından tüketiciyi haberdar etmesi gerekir.
ama bunun yerine dalgalı fiyat politikaları ile aracı bir kaç ay önce çok daha fazla para vererek (büyük bir cesaterle) alan halihazırdaki müşteriyi de pişman edecek fiyatlar belirlenmemesi lazım. Yani en azından aracın fiyatını yen üzerinde filan versin temsa. bazı Alman araçları nasıl euro ile satılıyor aynen öyle.
Valla gecenin bu saati temsa yerine kafa patlatıyoruz ha. Temsa beni işe alsa yeridir ha. Zaten makina yüksek mühendisyiz burada :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2010 09:29 
Kullanıcı avatarı

Valla bence tek sorun dalgalı fiyat meselesi değil.Tabi reklam yetersizliği konusuna tamamen katılıyorum.Ama bence bir sorun da model darlığı.Ben lancer Türkiye ye ilk geldiğinden beri söylüyorum bunu.1,5-1,8 ve evo haricinde model yok.Ama bir astraya bakın mesela.1,3-1,6-1,6 turbo-2,0 turbo-1,3 dizel-1,7 dizel var.Sunroof lu bir model almamızın imkanı yok.Allahtan sisler standart olmuş.Deri döşeme opsiyonu yok.Diğer firmaların bir ton opsiyonu varken maalesef mitsubishi modelleri çok zayıf kalıyor bu konuda.Adamlar 1.4 turbo arabalarla piyasayı vururken bir de czt motorlu bir mitsu olsa ne olur ki?Tabi bunun yanında ciddi anlamda servislerede el atmalı temsa.Toyota servisine gidip ae86 levin in parçalarını japonyadan getirtebilirken bizim servislerde hiç bir şey getirtemiyorsun ki adamlar carismanın parçasının japonyadan geleceğini sanıyorlar.Gidiyorsun servise araç hakkında bir şey bilmiyorlar.Düz vitesli bir astraya 150 liraya hız sabitleme taktırabiliyorsun ama bir carismaya bunu serviste yaptırmanın imkanı yok.
Ha bunları temsayada yazdım.Gelen cevap komikti.O yüzden gerçektende araba kendisini satıyor.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2010 20:30 
Kullanıcı avatarı

aynen dediğiniz gibi arkadaşlar...reklamlar çok yetersiz...ve araçlar reklamsız bi şekilde kendi kendini satıyor...oda büyük bi başarı...
ben tesadüfen carismayla tanıştım...ilk arabamdı ve bağımlısı oldum vazgeçemiyorum...glx si sattım gdi aldım... araştırdım... bu arabaları sabancı gurubu 99 da hollandadan ithal etmeye başlamış...ben türkiyede televizyonda veya başka bi yerde mitsubishi carisma şöyle arabadır böyle konforludur diye bi reklam görmedim...mesela o yıllar protonların reklamlarını hatırlıyorum... ben inanıyorumki carismayı adam akıllı bir reklamla tanıtsalardı en az corollalar kadar satardı... en dandik markaların bile reklamı var koskoca mitsubishinin doğru dürüs bi reklamı yok şu memlekette... ne yapalım bizmi bi reklam çekip göndereleim...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: