Zaman: 29 Mar 2024 17:32

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 29 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: ÇELİK SUBAP
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2014 11:57 
Kullanıcı avatarı

İsim: faruk
Araç: lancer 1,6
Meslek: muhasebe
Kan grubu: a+rh
Arkadaşlar aracım subap sorunu var çeik subap temin edebilecegimiz bir yer varmı yardımlarınızı bekliyorum

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: ÇELİK SUBAP
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2014 04:46 
Kullanıcı avatarı

İsim: gokhan
Araç: mitsubishi lancer 2005
Meslek: basın yayın
Kan grubu: o po
Degerli Koseoglu celik suap arayısına girmenizden aracınızın LPG li oldugu durumunu cıkarıyorum.Benzin fiyatlarının alıp basını gitti elbette ekonomik cozumlere yoneldik.Yurt dısındaki rafinerilerin cogunda petrol isleme atıgı olarak bacalarda yakılan LPG ulkemizin gercegi oldu cıktı.İthal edilen LPG nin nakliyesi ve uzerine konulan anormal vergilerle artık o bile ucuz degil.Ogrencilik yıllarımda tatillerde koyume giderken fakir yalnız kederli dedecigime 1 ci sigarısı ve gazete gotururdumbuna cok sevinirdi 80 li yılların 2.yarısında Ozal hukumeti yabancı sigaraları piyasaya sokmustu.O yıllarda 1 paket Marlboro parasına 40 paket 1.ci sigarası alırdım.Bu oran uzun yıllar boyle devam etti gitti.Daha sonra koalisyon donemlerinde sayı giderek azaldı ve en nihayet Ecevit zamanının sonlarına dogru Marlboro parasına 4 paket 1.ci sigarası aldım hatırlarım.Yani hukumetler vatandas neye yuklendiyse ona garezine bir zam uyguladılar bu hic degismedi.Dedem 1.ci sigarası ortadan kalktıktan sonra oldu gitti.1955model Marshall yardımı eskisi BMC Nuffield traktorune mazot almakta hep zorlandı.Yani diyecegim LPG ye yuklenildi bu ossuruk gazı bile kıymete bindi.Nuffieldi defalarca beraber rektefiye ettik dedemle o zamanlarda oyle ustaya falan gidilmezdi sehirden parcalar alınır evin avlusunda ise girisirdik hornlama ve rodj ayarları koyun demircisi tarafından yapılırdı.Mutlu muyduk... Evet...Yani devlet vatandasa giydirecek donu bulur onu ustunden bir alır bir verir.Bir Amerikalı neredeyse 35 yıldır benzin zammı bilmez bizde pompalara fiyat girilirken bir zam daha olur.Ben daha once LPG ye karsı tutumumdan bu sitede cok elestirildim.Elbette burası bir hoby sitesi otomobil sevdalılarını bulustugu bir yer olarak dusunuyorum.Yanlıssa artık siteden affımı ısteyıp ayrılacagım.Bizler otomobil askına ki bir 124 te olur bir SL 500 de en eski kasa Lancer de son model EVO da burada hobylerimizden ve deneyimlerimizden sozedelim isterdim.Ama taksici zihniyetiyle otomobil sevdalısı olunmaz.Taksici icin arac ekmek teknesidir bozulunca 500000 km yapılınca da satar gecer gider.Tum gununu aracının icinde gecirir orjinal olmayan ne varsa arcına takar takıstırır bu bir alt kultur olusturur sonunda.Buna da eyvallah bu lokantasındaki dolabın icindeki vitrin salatalarını susleyen ahcıyla aynı durumdur al beni yaratmak ve ozel olma istegi...Bizler binek arac sahipleriyiz ve hic de kucumsenmeyecek bir dunya sanayii devinin urettigi araclara sahibiz.Begenirler begenmezler...Motorunu patlatsan ortalamada 7 litrenin ustune zor cıkan bu araclar ekonomiktir.Hem de cok.Neden..Cunku yuksek teknoloji urunudurler.Her japon aracı gibi bir saygıyla uretilirler.Yuksek teknoloji metalin gelisimiyle olmustur taaa eski caglardan bu yana...Metalurji oyle gelismistir ki bir motorda cesitli sertlikte celik demir aluminyum titanyum magnezyum gibi metaller kullanılmıs bunlar bir birine surtunen ısı transfer eden asınan parcalar olmakla kalmayıp cevre geri donusum kaygıları da tasımaktadırlar.Dolayısıyla aracınızın magnezyum olan subapları aluminyum bir ust kapakla birlitke hava celigi segmanlar aluminyum pistonlarla calısmakta.Bunlar rastgele secilen parcalar mıdır...Degildir ARGE sonucu yanyana gelen ekipmanlardır ve her bir kompozitin uyumu saglanmıstır.Yuksek kalorili yanma elbette magnezyum subaplarınızı yakmıstır.Aracınız LPG ye uygun olarak uretilmis bir arac degildir.Fabrika bunun benzin yakacagını hesaplamıstır.Tamam celik subap buldunuz KONYA da Supsan dan ısmarlayıp getiriniz ve omuhtesem hesap kabiliyetli ustanıza bunları taktırınız.Ne oldu arac LPG ye uygun hale mi geldi...Hayır Ust kapak gene aluminyum motor blogu katalizator falan hep aynı aracınız borulardan delik desik motorunuzun isletim sistemi et mi ot mu yedigini arada sasırn bir halde rolanti hep bozuk gozler motor lambasının sarı ısıgı olmadan rahat edemiyor vs vs...Yani OPETH de beni af etsin artık buradan yazmayacagım.Cunku burası mali musavirler klubune dondu arkadaslar 30 tl gaz aldım 100 120 gittim araba su kadar yaktı hastasyım yok arıza cıktı yok tup cok gitti su kadar motor masrafı yaptım ama yine de kardayım..Bana dedilerki benzinimizi sen al bari ne atarlanıyorsu kabalık etme falan bir suru laf yedim.Kimsenin butcesi benle ortak degil.Otomobil icin bu memlekette cok iyi isler yaptım onlarca aracın bakımını tamırini yaptım ama muhendis kafasıyla benim aklım bu LPG isini almıyor gardaslık...Dizel alın yok masrafı cok benzinle binin yok masrafı cok LPG ile bedava gidiyorsunuz mubarek.Hic de hak etmedigimiz bu zamlarda ben de muzdaribim cok mu zenginim yok be gardaslık hakkaten bir evim bile yok varım yogum 2005 model bir lancer ama arabacılıgı seviyorum sadece ama taksici esnafı zihniyetiyle degil gonulden seviyorum.Subapların yerli malı bulunur taktırıp devam edersin ama sorun bitmez bitmez bitmez ne keyf kalır ne amac sadece bir yerden bir yere benden daha ucuza gidersin iste.Kısaca toplarsak burası otomobil sevdalılarını yeri olmalı butce arastırma komisyonu degil.Kız kızacaksan ama gercek bu iste taksici kafasıyla otomobil sevdalısı olunmaz dıslayan ben degilim onlar sizi kapalı otoparklara almayanlar ...Saygılarımla diyor ve aranızdan donmemecesine ayrılıyorum.Hepinize kazasız belasız guzel surusler ve saglık dilerim.Hoscakalın.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2014 10:46 
Kullanıcı avatarı

İsim: Levent Yavuz
Araç: Lancer Sportback
Meslek: çiftçi
Çok bilmiş vizor bey, lpg li araç kullanmadan burda yazılan sorunlarla yorum yapıyordunuz. 3.5senedir lpg li araç kullanıyorum beni araçtan soğutacak bir sorun yaşamadım.
Öncelikle arabayı nasıl kullanacağını bileceksin.
Yani yasa çıkıyor kapalı ototpark havalandırma sistemleri lpg araçlara uygun hale gelecek. Senin kabul edemediğin lpg için devlet yasa çıkarıyor.
Burası fikir alışveriş yeridir bütçede konuşulur hobide. Zaten yazdıkların pesimist türk insan profili bir işe yaramıyor. Çok engin bilgilerini kendine sakla bizimde huzurumu kaçırma...

Via iPad by TapaTalk

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2014 13:03 
Kullanıcı avatarı

İsim: Fatih
Araç: Mitsubishi Lancer 1.6 2005
Meslek: Satış temsilcisi
vizor yazdı:
Degerli Koseoglu celik suap arayısına girmenizden aracınızın LPG li oldugu durumunu cıkarıyorum.Benzin fiyatlarının alıp basını gitti elbette ekonomik cozumlere yoneldik.Yurt dısındaki rafinerilerin cogunda petrol isleme atıgı olarak bacalarda yakılan LPG ulkemizin gercegi oldu cıktı.İthal edilen LPG nin nakliyesi ve uzerine konulan anormal vergilerle artık o bile ucuz degil.Ogrencilik yıllarımda tatillerde koyume giderken fakir yalnız kederli dedecigime 1 ci sigarısı ve gazete gotururdumbuna cok sevinirdi 80 li yılların 2.yarısında Ozal hukumeti yabancı sigaraları piyasaya sokmustu.O yıllarda 1 paket Marlboro parasına 40 paket 1.ci sigarası alırdım.Bu oran uzun yıllar boyle devam etti gitti.Daha sonra koalisyon donemlerinde sayı giderek azaldı ve en nihayet Ecevit zamanının sonlarına dogru Marlboro parasına 4 paket 1.ci sigarası aldım hatırlarım.Yani hukumetler vatandas neye yuklendiyse ona garezine bir zam uyguladılar bu hic degismedi.Dedem 1.ci sigarası ortadan kalktıktan sonra oldu gitti.1955model Marshall yardımı eskisi BMC Nuffield traktorune mazot almakta hep zorlandı.Yani diyecegim LPG ye yuklenildi bu ossuruk gazı bile kıymete bindi.Nuffieldi defalarca beraber rektefiye ettik dedemle o zamanlarda oyle ustaya falan gidilmezdi sehirden parcalar alınır evin avlusunda ise girisirdik hornlama ve rodj ayarları koyun demircisi tarafından yapılırdı.Mutlu muyduk... Evet...Yani devlet vatandasa giydirecek donu bulur onu ustunden bir alır bir verir.Bir Amerikalı neredeyse 35 yıldır benzin zammı bilmez bizde pompalara fiyat girilirken bir zam daha olur.Ben daha once LPG ye karsı tutumumdan bu sitede cok elestirildim.Elbette burası bir hoby sitesi otomobil sevdalılarını bulustugu bir yer olarak dusunuyorum.Yanlıssa artık siteden affımı ısteyıp ayrılacagım.Bizler otomobil askına ki bir 124 te olur bir SL 500 de en eski kasa Lancer de son model EVO da burada hobylerimizden ve deneyimlerimizden sozedelim isterdim.Ama taksici zihniyetiyle otomobil sevdalısı olunmaz.Taksici icin arac ekmek teknesidir bozulunca 500000 km yapılınca da satar gecer gider.Tum gununu aracının icinde gecirir orjinal olmayan ne varsa arcına takar takıstırır bu bir alt kultur olusturur sonunda.Buna da eyvallah bu lokantasındaki dolabın icindeki vitrin salatalarını susleyen ahcıyla aynı durumdur al beni yaratmak ve ozel olma istegi...Bizler binek arac sahipleriyiz ve hic de kucumsenmeyecek bir dunya sanayii devinin urettigi araclara sahibiz.Begenirler begenmezler...Motorunu patlatsan ortalamada 7 litrenin ustune zor cıkan bu araclar ekonomiktir.Hem de cok.Neden..Cunku yuksek teknoloji urunudurler.Her japon aracı gibi bir saygıyla uretilirler.Yuksek teknoloji metalin gelisimiyle olmustur taaa eski caglardan bu yana...Metalurji oyle gelismistir ki bir motorda cesitli sertlikte celik demir aluminyum titanyum magnezyum gibi metaller kullanılmıs bunlar bir birine surtunen ısı transfer eden asınan parcalar olmakla kalmayıp cevre geri donusum kaygıları da tasımaktadırlar.Dolayısıyla aracınızın magnezyum olan subapları aluminyum bir ust kapakla birlitke hava celigi segmanlar aluminyum pistonlarla calısmakta.Bunlar rastgele secilen parcalar mıdır...Degildir ARGE sonucu yanyana gelen ekipmanlardır ve her bir kompozitin uyumu saglanmıstır.Yuksek kalorili yanma elbette magnezyum subaplarınızı yakmıstır.Aracınız LPG ye uygun olarak uretilmis bir arac degildir.Fabrika bunun benzin yakacagını hesaplamıstır.Tamam celik subap buldunuz KONYA da Supsan dan ısmarlayıp getiriniz ve omuhtesem hesap kabiliyetli ustanıza bunları taktırınız.Ne oldu arac LPG ye uygun hale mi geldi...Hayır Ust kapak gene aluminyum motor blogu katalizator falan hep aynı aracınız borulardan delik desik motorunuzun isletim sistemi et mi ot mu yedigini arada sasırn bir halde rolanti hep bozuk gozler motor lambasının sarı ısıgı olmadan rahat edemiyor vs vs...Yani OPETH de beni af etsin artık buradan yazmayacagım.Cunku burası mali musavirler klubune dondu arkadaslar 30 tl gaz aldım 100 120 gittim araba su kadar yaktı hastasyım yok arıza cıktı yok tup cok gitti su kadar motor masrafı yaptım ama yine de kardayım..Bana dedilerki benzinimizi sen al bari ne atarlanıyorsu kabalık etme falan bir suru laf yedim.Kimsenin butcesi benle ortak degil.Otomobil icin bu memlekette cok iyi isler yaptım onlarca aracın bakımını tamırini yaptım ama muhendis kafasıyla benim aklım bu LPG isini almıyor gardaslık...Dizel alın yok masrafı cok benzinle binin yok masrafı cok LPG ile bedava gidiyorsunuz mubarek.Hic de hak etmedigimiz bu zamlarda ben de muzdaribim cok mu zenginim yok be gardaslık hakkaten bir evim bile yok varım yogum 2005 model bir lancer ama arabacılıgı seviyorum sadece ama taksici esnafı zihniyetiyle degil gonulden seviyorum.Subapların yerli malı bulunur taktırıp devam edersin ama sorun bitmez bitmez bitmez ne keyf kalır ne amac sadece bir yerden bir yere benden daha ucuza gidersin iste.Kısaca toplarsak burası otomobil sevdalılarını yeri olmalı butce arastırma komisyonu degil.Kız kızacaksan ama gercek bu iste taksici kafasıyla otomobil sevdalısı olunmaz dıslayan ben degilim onlar sizi kapalı otoparklara almayanlar ...Saygılarımla diyor ve aranızdan donmemecesine ayrılıyorum.Hepinize kazasız belasız guzel surusler ve saglık dilerim.Hoscakalın.

Mevcut türkçeniz, zaten yazmaya uygun değil. Bence yazmamanız doğru bir karar olmuş.

Bununla birlikte; Lpg'ye olan öfkeniz saçmalık derecesine gelmiş. İnsanlar lpg ile ekonomi yapmış, başlık açmış ve paylaşımda bulunmuş. Okuyup okumamak elinizde.

İnsanların hobi(hoby değil) bilgilerinin paylaştığı bir sitede, sizin veyahut benim yazıp yazmamam kimsenin umurunda olmaz. Giderseniz de kendiniz için, gitmezseniz de kendiniz için.

Yolunuz açık olsun.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2014 13:44 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mehmet
Araç: 2004 Accord+2016 Space Star CVT
Meslek: Kötü Adam
Kan grubu: A Rh
vizor kardeşim gel senin şu araca bi tüp taktıralım. :)
pişman olmazsın :good:

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: Ynt: ÇELİK SUBAP
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2014 16:35 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Akde
Araç: 2005 1.5 Instyle AMT
Meslek: Muhasebe Elemanı
Kan grubu: A +
mhmt_trn yazdı:
vizor kardeşim gel senin şu araca bi tüp taktıralım. :)
pişman olmazsın :good:

Muhahaha :-D

LT22i cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2014 00:18 
Kullanıcı avatarı

İsim: ergün
Araç: Astra H
Meslek: memur
Kan grubu: arh+
_opeth yazdı:
Ben de zaten geceleri taksicilik yapiyorum naparsin ekmek parasi. Gecinemiyoruz...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Kardeşim sana src de alalım
Lazım olur :-)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2014 00:26 
Kullanıcı avatarı

İsim: Gökberk
Araç: Proton Wira - Mitsubishi ASX
Meslek: Öğrenci
Kan grubu: AB+
Bence aşırı hassas davranmış ''vizor''..
Biraz salmak lazım. Forumun ona ihtiyacı olmadığı gibi onun da foruma olmayabilir.
Gereksiz bence bu tarz şeyler. Kırıcı,dalga geçer cevaplar da bir o kadar gereksiz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2014 01:15 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Akde
Araç: 2005 1.5 Instyle AMT
Meslek: Muhasebe Elemanı
Kan grubu: A +
Her ne olursa olsun burası bir tartışma eleştiri platformu. Her türlü yorumu düşünceyi beğenmek yada beğenmemek zorunda değiliz. Herkes düşüncesini yazar, birileri katılır birileri hadi oradan der kendince. Ama bir fikir alışverişi olur. vizor nickli arkadaşın üslubu çok da yerinde değildi. LPG'li araca karşı olabilirsin, ama bunu bu kadar abartarak veya çok büyük birşeymiş gibi ve de lpgli araç kullananları sen araba mı kullandığını sanıyorsun tarzında aşağılayamazsın. Ona bakarsak bu forumda eminim bir çok kişi dizel araca da karşı. Yok gürültülü yok devir aralığı kısa vs. ama kimse de kalkıp dizel arabayla araba mı kullandığını sanıyorsun sen demez. Herkes olumlu olumsuz yardımseverliğini yapar fikrini üslubuyla yazar. Ki ben forum müdavimlerinin birbirine karşı böyle küçümser bir üslup takıldığını hiç görmedim. :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2014 01:18 
Kullanıcı avatarı

Çözülemeyen bir hastalık var

Via iPad by TapaTalk

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2014 02:10 

İsim: Ali Kerimoğlu
Araç: Carisma 1.8 Gdi
Meslek: SMMM
Kan grubu: 0 +
Hırs yaptım sonuna kadar okudum, anlayamadım.

İmla kepazelik, yazılanın ifade kabiliyeti rüsva halde.

Benim okurken harcadığım eforun yarısını yazarken harcamamış. Ben LPG ile olan düşüncelerinden ziyade imlaya takıldım. Çarşaf gibi yazdın da mübarek Allah rızası için olsun yazdığını okuyup bi halt anlayabildin mi?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2014 14:17 
Kullanıcı avatarı

bu arkadaş ne ayak anlayamadın anlayan varsa bilemiyorum. şurda ağız tadıyla bilgi alışverişide yapamayacaksa bırakalım.Ama zekasına hayranım aracımın lpgli olduğunu anlamış

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2014 05:17 
Kullanıcı avatarı

İsim: gokhan
Araç: mitsubishi lancer 2005
Meslek: basın yayın
Kan grubu: o po
KISILERİN İFADE OZGURLUKLERİ DUSUNCE OZGURLUKLERİ VARDIR.TUM BUNLARA ALDIRMAMAK YAZILANLARA HAKARETLE CEVAP VERMEK YA DA SİTE YONETİCİSİ VE ADMİNİNİN BİLE GAYRI CİDDİ DAVRANISLARDA BULUNMASI BU SOSYAL ETKİNLİGİN İCİNDE OLMAMAMI GEREKTİRİYOR.DUSUNCELERİMLE HUZUR BOZMAK İFADEMLE KEPAZELİK ETMEK HASTALIKLI OLMAK NE AYAK OLMAK GİBİ HAKARET VE SUC İCEREN SOZLERİ HAK ETTİGİMİ DUSUNMEMEKTEYİM.SİTE YONETİMİNDEN TALEPLERİMSE CLUB INIZDAN CIKARILMAM YAZDIGIM TUM YAZILARIN BURADAN SILINMESİ KAYITLARIMIN TUMUYLE SILINMESİ VE NEZAKETEN BANA MAİL YOLUYLA BİLDİRİLMESİDİR.HAZIMSIZLIK GAYRI CİDDİ DAVRANIS KISILIGIME YONELTİLMİS HAKARETLER BU YONDE DAVRANMAMI GEREKTİRİYOR.BURASINI VE İNSANLARININ DAVRANISLARINI BEGENMİYOR OLMAM EN TABİİ HAKKIMDIR.

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: Ynt: ÇELİK SUBAP
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2014 08:24 
Kullanıcı avatarı

vizor yazdı:
KISILERİN İFADE OZGURLUKLERİ DUSUNCE OZGURLUKLERİ VARDIR.TUM BUNLARA ALDIRMAMAK YAZILANLARA HAKARETLE CEVAP VERMEK YA DA SİTE YONETİCİSİ VE ADMİNİNİN BİLE GAYRI CİDDİ DAVRANISLARDA BULUNMASI BU SOSYAL ETKİNLİGİN İCİNDE OLMAMAMI GEREKTİRİYOR.DUSUNCELERİMLE HUZUR BOZMAK İFADEMLE KEPAZELİK ETMEK HASTALIKLI OLMAK NE AYAK OLMAK GİBİ HAKARET VE SUC İCEREN SOZLERİ HAK ETTİGİMİ DUSUNMEMEKTEYİM.SİTE YONETİMİNDEN TALEPLERİMSE CLUB INIZDAN CIKARILMAM YAZDIGIM TUM YAZILARIN BURADAN SILINMESİ KAYITLARIMIN TUMUYLE SILINMESİ VE NEZAKETEN BANA MAİL YOLUYLA BİLDİRİLMESİDİR.HAZIMSIZLIK GAYRI CİDDİ DAVRANIS KISILIGIME YONELTİLMİS HAKARETLER BU YONDE DAVRANMAMI GEREKTİRİYOR.BURASINI VE İNSANLARININ DAVRANISLARINI BEGENMİYOR OLMAM EN TABİİ HAKKIMDIR.

Öncelikle lpg kullananlara karşı sen saygılı ol. Ondan sonra saygı iste. Her konuda dalga geçer yazılarından bıktık.
Maduru oynamayı bırak artık...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2014 10:00 
Kullanıcı avatarı

İsim: ergün
Araç: Astra H
Meslek: memur
Kan grubu: arh+
Tek cümlede Çelik sübap arayan birine
Lpg yi neden taktırdın tarzında destan yazmışsın vizör.
Adam taktırmış artık.
burkulmuş eşşek bileğinin davasını güdüyorsun alakasızca.
İfade özgürlüğü eyvallah da
Adamın topiğinin içine ediyorsun, farkında olmadan belki ama bi bak bakalım celik subapla ilgili sayende adama tek bir cevap yazılmış mı?
Madem bu kadar iyi niyetliydin özel den yazsaydın.
Ayrıca neden büyük harfle bağırarak konuşuyorsun?
Gidene kal denmez ama ne olursan ol tekrar gelebilirsin bence. Kimse size neden geldin demez emin olun.
Ayrıca gitmeyi zaten kafaya koymuşsun, adam sübap demiş sen yandı istanbul boğazı diyorsun.
Velhasıl bahane aramana da gerek yok.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2014 10:57 
Kullanıcı avatarı

Araç: asx
Meslek: serbest
ahah "hazımsızlık" tabiri değişik olmuş :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2014 20:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: Toygun
Araç: yok
Meslek: yok
LPG konusunda yazdıklarınız beni rahatsız etmese de ( kullanmadığından olsa gerek), biraz abartı yaptığınızı düşünüyorum.
Ancak diğer aracla ilgili konularda bir çok önemli bilgi paylaştığınız için kendi adima teşekkür ederim.

Naçizane fikrim konunun daha fazla uzatilmamasi yönünde. Tartışma uzadıkça kimseye yararı dokunmayacak.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2014 21:09 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hakan
Araç: Lancer 2010 - Fluence 2014 Edc
Meslek: Mimar
İsteyen taktirir isteyen taktirmaz çok basit bi konu...
Neyse naptiniz celik subaplari

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2014 00:33 
Kullanıcı avatarı

İsim: Osman
Araç: 2004 Toyota Camry v6 3.0L
Meslek: Mühendis
Kan grubu: B+
Evet çelik subap diyorduk... ben anlamıyorum bu işlerden. Carismarda yok herhalde bu sorun ama bilgi iyidir..
Bakarsiniz belki bir lancer da bizde olur..

Benim araba yaklasik 90.000 kmdir lpgli .. saat misali calismakta..

Nedir bu subap olayi.. Çelik falan.. bilenler yesillendirsin topigimizi.. duygusala bağlamadan anlatin..

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Toyota Corolla 1.6 Sol, M/T, 2004, 02.2008 - 11.2009

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2014 10:03 
Kullanıcı avatarı

Çelik subap konyada yapıldıgını ögrendim ankara seref mitsubıshıde 1.5 çeliklerini yaptırmış elinde mevcuttur ama 1.6 su an için yok beklicez 1-2 aya kadar ellerine ulaşacagını soylediler

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 29 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: