Zaman: 28 Mar 2024 17:51

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 27 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2014 23:21 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yusuf
Araç: Mitsubishi Lancer 2011
Meslek: Mühendis
FSM neresidir peki?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Eki 2014 01:44 
Kullanıcı avatarı

İsim: muammer
Araç: lancer 2011
Meslek: serbest
Kan grubu: abrh
Sultanbeyli yanyolda

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2014 20:22 
Kullanıcı avatarı

İsim: mesut
Araç: COLT 1.5 İnstyle AMT 109 HP ;)
Meslek: makine teknikeri
Kan grubu: a+
FSM otomotiv fatih ustayı tavsiye ediyorum bugün benim coltumun v kayışı ve bujileri değiştirdik, özel servislerin değişmesi gerek dediği parçaları ispatıyla beraber değişmesine gerek olmadığını gösterdi, denemelisiniz. :kart:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2014 00:29 
Kullanıcı avatarı

İsim: Eyüp
Araç: ASX 2011
Meslek: Öğretmen
Aracı yeni aldığım için servise gitme ihtiyacı hissetmedim. Yalnız buluşmaya gelen FSM otomotivin sahibi arkadaş gerçekten çok bilgiliydi. Buluşmaya gelen herkesin aklına takılan sorulara cevap verdi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2015 16:45 
Kullanıcı avatarı

İsim: OSMAN
Araç: lancer 2011
Meslek: MEMUR
Kan grubu: ARh-
bence tek servis FSM otomotiv çok iyi işçilik 10 numara....

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2016 11:41 
Kullanıcı avatarı

İsim: Murat
Araç: Lancer 2005 1.6 invite
Meslek: Grafiker
Merhaba arkadaşlar 2005 model Lancer 1.6 lpgli aracım var 125.000 km de 1000 km önce yağ filtre değişimi yaptım 10w40 Castrol yağ ile yağ olmasi gerektiği seviyenin yarisinin altinda ve rengi kirli aynı zamanda yedek su deposunda su eksiltme yapiyor. Arabayi calistirdiktan 5dk sonra yani daha motor isinmadan ana su depo kapagini açtığımda su fiskirtiyor gaza yuklenince egzoz dan grimsi beyaz dumanla birlikte yanık kokusu gibi bir koku geliyor ve ufaktan şu biriktiriyor tüm bu olanlar motor üst kapak contasi ve subap takiminin değişmesi gerektigini gosteriyor sanırsam bir ustaya baktirdim arabayi motor contasi subap takimi radyator bakimi devirdaim triger vs değişmesi gibi liste cikarti istedigi parcalar yaklaşık 1000tl tutuyor 250 rekletifiye 1000tl de işçilik istedi çok geldi tutarlar bana. 1000tl işçilik Ağar geldi. Başka bir ustada 10W 60 mobil1 yağ ile bakim yaptir sorun cozulebilir dedi bu çözüm kalıcı değil gecici bir çözüm olmazmi yag degisimini sunan usta cok bilgili biri gibiydi sagolsun cok ilgilendi ama emin olamadim yardimlarinizi bekliyorum arabamin sorununu tam anlamiyla cozduremedim herkes farkli konuşuyor ne yapicagimi bilmiyor durumdayim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2016 08:15 
Kullanıcı avatarı

İsim: Levent Yavuz
Araç: Lancer Sportback
Meslek: çiftçi
Mordemapa yazdı:
Merhaba arkadaşlar 2005 model Lancer 1.6 lpgli aracım var 125.000 km de 1000 km önce yağ filtre değişimi yaptım 10w40 Castrol yağ ile yağ olmasi gerektiği seviyenin yarisinin altinda ve rengi kirli aynı zamanda yedek su deposunda su eksiltme yapiyor. Arabayi calistirdiktan 5dk sonra yani daha motor isinmadan ana su depo kapagini açtığımda su fiskirtiyor gaza yuklenince egzoz dan grimsi beyaz dumanla birlikte yanık kokusu gibi bir koku geliyor ve ufaktan şu biriktiriyor tüm bu olanlar motor üst kapak contasi ve subap takiminin değişmesi gerektigini gosteriyor sanırsam bir ustaya baktirdim arabayi motor contasi subap takimi radyator bakimi devirdaim triger vs değişmesi gibi liste cikarti istedigi parcalar yaklaşık 1000tl tutuyor 250 rekletifiye 1000tl de işçilik istedi çok geldi tutarlar bana. 1000tl işçilik Ağar geldi. Başka bir ustada 10W 60 mobil1 yağ ile bakim yaptir sorun cozulebilir dedi bu çözüm kalıcı değil gecici bir çözüm olmazmi yag degisimini sunan usta cok bilgili biri gibiydi sagolsun cok ilgilendi ama emin olamadim yardimlarinizi bekliyorum arabamin sorununu tam anlamiyla cozduremedim herkes farkli konuşuyor ne yapicagimi bilmiyor durumdayim

Öncelikle geçmiş olsun hocam.
Fsm otomativ Fatih Usta ile görüşün en olur ekonomik şekilde yardımcı olur. Kendisi motor ustasıdır

Sent from my iPad using Tapatalk

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 27 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: