Zaman: 28 Mar 2024 11:44

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2016 18:49 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğan
Araç: Lancer 1.6 MT
Meslek: Akademisyen
Merhaba arkadaşlar bu başlıkta aliexpressten aldığım ürünlerden bahsedeceğim. Umarım resimler görünüyordurÖncelikle belirteyim aldığım ürünler yaklaşık 21-22 gün içinde elime ulaştı. Tabi çoğunluğu china post registered air mail ile geldi. Bir tek kaydırmaz pad, china small packet plus ile kargolandı hala gelmedi pek umutlu da değilim ondan.
Torpido koruyucu: Bu ürünü lancer için büyük hevesle aldım ama yolcu air bagini kapatınca yalan oldu/olacak gibi duruyor, üzerinde kırmızı lancer yazısı var, hafiften katlayarak gönderdiklerinden pot yapmalar var ama kesim, ölçüm, tam, görünüm iyi, hava kannallarını açık bırakmışlar, 3m çift taraflı bantla gelse de kendisi öyle kolay kolay kaymıyor bozulmuyor. Sıcak havalarda örttüğü bölüm gene ısınıyor maalesef. Dashboard mat diye geçiyor kimisinde lancer yazmıyor kenarları kırmızı renk oluyor dikkat edin (24.92 dolar kargo bedava)

Resim

Resim

Resim

Resim

Geri Görüş kamerası : Arka plaka ışığına takılıyor, kendiden lambası da var plaka ışığı için, görüntüsü ne çok kötü ne çok iyi, su geçirmez deniyor ama dikkat etmek lazım bence, hafif karanlıkta görüntü sislenmeye başlıyor üzerinde gece için ışık olmasına rağmen, ama çalışıyor. Buradan sıfır sattığı arabaya blaupunkt 530 multimedya sistemi takıp arkaya kablo çekmeyen temsaya da en içten dileklerimi iletiyorum. (13.27 dolar kargı bedava).

Resim

Resim

Resim

Resim

Anahtarlık kılıfı: Sanki en kaliteli bu gibi geldi niyeyse, kırmızı dikişli deri anahtar kılıfı, bu arada çok güzel anahtarlıklarda var mitsubishi temalı (5.68 dolar kargo bedava).

Resim

Mitsubishi şapka: Kafama olmaz dedim ama oldu çok güzel sıkıntı yok :) (8.25 dola kargo bedava)

Resim

Deridir diye tahmin ettiğim el freni kılıfı: Bu ürün de şaşırttı beni dikişleri iyi tam oturuyor el freninin düğme kısmında çok az bir pot yapıyor ama güzel. Siyah aldım ama kırmızı dikişli olanı da var bu arada vites körüğü ve otomatik vites için dikişli vites topuzu kaplaması da var (7.69 dolar kargo bedava).

Resim

Resim

Bulamadığım ürün olan yayından kalkan hareket eden kolçak kapağını ise araştırıyorum halen,

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2016 00:08 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Erdogan
Araç: 2011 Lancer 1.5 Invite A/T+Prins
Meslek: Technical Solutions Consultant
Kan grubu: A+
Hepsi çok güzel güle güle kullanın.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2016 14:31 
Kullanıcı avatarı

İsim: kadrettin yuksel
Araç: asx2013
Meslek: arşivist- Tarihçi
Kan grubu: Arh+
plaka lambasına entegre geri görüş kamerasını, aracı aldıktan kısa bir süre sonra getirtip şeref otoda taktırmıştım..üç yıldır kullanıyorum ve çok memnunum! :good: bol sulu ve çamurlu ortamlara girip çıkmama rağmen malzemenin su izolasyonu hala problemsiz ve lamba muhafazasında da sararma vb. bir olumsuzluk yok. anahtarlık da doğru ve güzel bir seçim. derisi ve dikişi kaliteli ve dayanıklı..(test edilmiştir..! :) )

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: