Zaman: 07 May 2024 23:28

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 27 Haz 2010 18:22 
Kullanıcı avatarı

İsim: Erdoğan
Araç: Lancer
Meslek: Kimyager
Kan grubu: 0 +R
DEĞERLİ ARKADAŞLAR;
BİLDİĞİNİZ ÜZRE HONDA İÇİN MUGEN BODY-KIT BULUNMAKTA.ALIYORSUN-TAKIYORSUNUZ HEPSI BU KADAR.
PEKI LANCER İÇİN HAZIR BODY-KIT ÜRETEN YADA YAPAN-SATAN BİR FİRMA,KURUM KURULUŞ YOK MU?NEDEN HİÇ KİMSE MOTORU VE KAPORTASI BU KADAR SAĞLAM,UZUN ÖMÜRLÜ ARACIMIZA DEĞER VERMİYOR.NERDE BU TEMSA,UYUYOR MU?BİR HAFTA REKLAM YAPIP,SONRA BİR DAHA PİYASADA GÖRÜNMÜYORLAR.NEDEN BİZLERE GEREKEN DEĞERİ VERMİYORLAR.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Haz 2010 19:35 

Araç: Lancer 1.5 inform
ekokkoca yazdı:
DEĞERLİ ARKADAŞLAR;
BİLDİĞİNİZ ÜZRE HONDA İÇİN MUGEN BODY-KIT BULUNMAKTA.ALIYORSUN-TAKIYORSUNUZ HEPSI BU KADAR.
PEKI LANCER İÇİN HAZIR BODY-KIT ÜRETEN YADA YAPAN-SATAN BİR FİRMA,KURUM KURULUŞ YOK MU?NEDEN HİÇ KİMSE MOTORU VE KAPORTASI BU KADAR SAĞLAM,UZUN ÖMÜRLÜ ARACIMIZA DEĞER VERMİYOR.NERDE BU TEMSA,UYUYOR MU?BİR HAFTA REKLAM YAPIP,SONRA BİR DAHA PİYASADA GÖRÜNMÜYORLAR.NEDEN BİZLERE GEREKEN DEĞERİ VERMİYORLAR.

merhaba

öncelikle son derece haklı olduğunuzu ifade etmekteyim.Temsanın böyle birşey yapması gerekmekte fakat temsa sattığı l200 fullbox diye adı geçen kapakları istanbulda pendikde yaptırıyor ve kapaklar 1 ay bile dayanmadan ayarları bozuluyo aracın üzerinde resmen oynuyor kilitinin bozulmasıda cabası su aldığınıda söylemek isterim. Lancer,colt,carisma vs modellerine aksesuar veya body-kit satmaması normal türkiyede yapılan mazemeler belli oluyor mazemeden kesiyolar doğal olarakta ürün adi oluyor.ben arkadaşımın başına geldiği için bunları biliyorum :( ama lancer in 2008+ modelleri köpek balığı serisi için yurt dışından body-kit getiren şirket biliyorum ayrıca tüm pick-up araçlar içinde aksesuarları var ismini verirsem reklama girer diye yazmıyorum ama adminimiz için sorun olmazsa verebilirim her türlü indirimide yaparlar. ben kuzenimin aracınıda arkadaşlarımın araçlarına orda yaptırdım şimdi ise yeni aldığım lancerimi yaptırıcağım ve sizinle burda paylaşacağım.
teşekkürler

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Haz 2010 19:44 
Kullanıcı avatarı

İsim: Erdoğan
Araç: Lancer
Meslek: Kimyager
Kan grubu: 0 +R
DEĞERLİ DOSTUM BENDE AZ ÖNCE http://www.body-kit.com/products.html SİTESİNDEKİ FİRMAYA BİR MAIL GÖNDERDİM BAKALIM NE CEVAP VERECEKLER.BU FİRMAYA BAKILIRSA EĞER,10 ÇEŞİT ARAÇ İÇİN DIŞ MODDİFİYE ÜRTİMİ YAPIP GÖNDERİYORLAR.BİZE YAKIN OLAN ALMANYA VE İTALYA'DA DABAYİLERİ BULUNMAKTA.KENDİLERİ İLE BİR GÖRÜŞME İMKANI BULURSAM,YANİ MAILIME CEVAP YAZARLARSA EĞER,DURUM HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ VE FİYAT İSTEYECEĞİM.
ŞU İŞİN ACİZLİĞİNE BAKAR MISINI?
MİLLET SATMAK İÇİN YANAR-YER ARAR,BİZDE ALMAK İÇİN YANIYORUZ :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Haz 2010 19:51 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Zafer
Araç: Lancer 1.8 CVT
Meslek: Teacher
Kan grubu: ARh+
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-y ... -kit/detay

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Haz 2010 20:21 

Araç: Lancer 1.5 inform
ekokkoca yazdı:
DEĞERLİ DOSTUM BENDE AZ ÖNCE http://www.body-kit.com/products.html SİTESİNDEKİ FİRMAYA BİR MAIL GÖNDERDİM BAKALIM NE CEVAP VERECEKLER.BU FİRMAYA BAKILIRSA EĞER,10 ÇEŞİT ARAÇ İÇİN DIŞ MODDİFİYE ÜRTİMİ YAPIP GÖNDERİYORLAR.BİZE YAKIN OLAN ALMANYA VE İTALYA'DA DABAYİLERİ BULUNMAKTA.KENDİLERİ İLE BİR GÖRÜŞME İMKANI BULURSAM,YANİ MAILIME CEVAP YAZARLARSA EĞER,DURUM HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ VE FİYAT İSTEYECEĞİM.
ŞU İŞİN ACİZLİĞİNE BAKAR MISINI?
MİLLET SATMAK İÇİN YANAR-YER ARAR,BİZDE ALMAK İÇİN YANIYORUZ :D

:D :D

Şöyle diyeyim zaten sri lanka'dan geliyor bu oyuncaklar asıl yerleri orası Almanya'da arkadaşımla konuştuğumda o böle bir şirketi hiç duymadığını söyledi :D yinede bir şansını dene ama mail e cevap veriyolorlar denediğim için biliyorum :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: