Zaman: 16 Haz 2024 12:55

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 295 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2012 23:36 
Kullanıcı avatarı

İsim: koray
Araç: colt amt 2009 yeni kasa
Meslek: turizmci
Kan grubu: 0rh+
arkadaşlar illaki otelde buluşmaya gerek yok. cumartesi günü gelip otelde kalmak isteyenlerle günü otelde geçiririz pazar günü de sabah kahvaltısı veya öğle yemeği için katılıcak olanlarla şirince de veya başka bir yerde buluşabiliriz. Otelde olsun veya sadece şirince de olsun diye bir kural yok :) otel fikrini ortaya atmamın sebebi hem civar illerden gelicek olanları biraz daha teşvik etmek hem de otelden böle uygun bir fiyat almışken değerlendirmek :) benim için bir engel çıkmazsa cumartesi günü kuşadasında olmayı planlıyorum. bu aralar fazlasıyla sabırsızlandığım denize girme olayını gerçekleştiricem :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2012 01:14 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ejder
Araç: lancer 2011
Meslek: Kaptan
Kan grubu: Brh+
Hesaplara göre 1-2 haziran Türkiye'deyim.Benim için kalcak yer farketmez kaplumbağa gibi evim sırtımda yaşıyorum zaten.Ama Şirince daha önce gitmeyenler için süper seçim.benim oyumu 0.25 falan sayın kesin bişey hava-deniz olur yetişemem.Olmadı babamı gönderirim emekli adam zaten :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 May 2012 09:50 
Kullanıcı avatarı

İsim: Alperen
Araç: Giulietta
Meslek: Mimar
Kan grubu: ARh+
Otel fikri iyiymiş ya... Hep toplantı da iki güne yayılmış olur... Benim oyum otelden yana :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 May 2012 22:59 
Kullanıcı avatarı

İsim: levent
Araç: Colt 1.3 AMT 2011, ASX Intense 2011
Meslek: Avukat
Kan grubu: ARh-
Oteli duyunca babamlar da gelme kararı aldı. Yalnız kayın pederler sebebiyle ben ve eşim sanırım izmirde kalacağız. Ama son dakkika
onları da alıp otele gelirsek şaşırmayın :-)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 May 2012 00:00 
Kullanıcı avatarı

bekleriz Levent hocam :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2012 16:11 

İsim: 1
Araç: 1
Meslek: 1
Kan grubu: 1
Evet arkadaşlar, başarılı bir sempozyum oldu. Artık şu işe son noktsyı koyalım.

_opeth yazdı:
oyluk bi durum yok otele gitmek isteyen korayla iletişime geçsin oda işini halletsin pazar günü de şirinceye geçeriz

Bu öneri en mantıklısı. :vauv:

Bunun dışında hala net olmayan birşey var: buluşma için kahvaltı mı öğle yemeği mi organize edilecek?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2012 00:00 
Kullanıcı avatarı

Brunch misali 10:30 civarı bir kahvaltı dağda iyi bence, vakit kalır hem. Öğle yemeği yaparsak buluşmak zaten saat 13:00, yemek falan derken gün biter.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2012 02:41 
Kullanıcı avatarı

_opeth yazdı:
erkne olması mantıklı özellikle bizler için. otel olayı bizde yattı günü birlik gelmeyi planlıyoruz korayla

2 Haziran gecesi çok yakın bir arkadaşımın nişanı var maalesef kalmalı olarak gelemiyorum:( nişan bittiken sonra Vedat la çıkarız öğlen gibi orda oluruz inşallah...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2012 10:11 

Eğer herkes için de uygun olursa 10:30da Şirince'de olunsun. Erken gelenler kaynaşır artık. Brunch tarzı fiyat alma girişimlerine hız verdim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2012 15:33 
Kullanıcı avatarı

İsim: Alperen
Araç: Giulietta
Meslek: Mimar
Kan grubu: ARh+
10.30 olur... Acaba izmir tayfası buluşup mu gitse yoksa direk orda mı buluşulunsa?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2012 20:56 

Mekan işini halletmek adına çalışıyorum. Bu meyanda Şirince'de mekan bakan arkadaşımın verdiği bilgiler neticesinde mekan araştırma işini kendim yapmaya başladım. Arkadaşımın şunları söyledi: Çoğu mekan köy evi olduğu için ufak. Aynı anda 20-22 kişiye hizmet verecek kapasitede değil. 3 Haziran pazar gününe denk geldiği ve de köy esnafı günübirlik konukta sıkıntı çekmediği için fiyat politikalarından pek taviz vermeye yanaşmıyorlar. Bunları şeffaflık adına sizinle paylaşmak istedim.

Gelelim kendi araştırmalarıma;
İnternet üzerinden Şirince'deki mekanlar üzerinde bir inceleme yapınca birkaç mekan ön plana çıkıyor-extrabonus'un daha önce verdiği listeyle de uyuşuyor- ama ben yinede tüm mekanlardan fiyat almaya çalıştım. Bazıları mekanı ufak olduğu için iki parti halinde kabul edeceğini söyledi onları eledim. Kimi mekanın sitesi yok. Yemek yada gezi sitelerinde verilen referanslara göre isimlerini belirledim. Bunlardan gelen teklifler aşağıda listeledim. Sizden istediğim menüleri ve de verdiğim linkten mekanları inceleyiniz. Ön plana çıkan bir mekana rezervasyon yaptıralım.

mekan 1 canrestaurant http://www.canrestaurant.com/s.html

Teklifleri
Bana gelen mesajları şöyle
menü fiyatı kişi başı 20 tl dir.ama giriş saat i önemli onuda bize belirtirseniz çok iyi olur.bunun dışında bir şey varsa bize telefonla da sora bilirsiniziyi çalışmalar cumhur yaran0,535,735,56,25
Menüleri
Sınırsız çay - Siyah zeytin- Yeşil zeytin-Tulum peyniri-Köy peyniri-Kaşar peyniri-Domates-Salatalık-Köy salçası-Çemen-Sucuklu yumurta-Kaşarlı omlet-Yumurtalı ekmek-Reçeller-Tereyağı-Ballı tereyağı-Çikolata-Çökelek-Çingen pilavı-Meyveli yoğurt-Reçelli tatlı lor-Naneli zeytinyağı-Bal-Bal kaymak-Ballı muz-Kekikli patates-Yeşillik-Reçelli portakal-Sarma-Kızartma-Börek-Sigara böreği
Menemen-Gözleme-Şirince köy ekmeği

mekan 2 Güllü Konak http://www.gullukonak.com/gk/tr/
Kisi basi : 40 TL
* Rezervasyon ve detayli bilgi icin irtibata gecmenizi rica ederiz. Saygilarimla,
Zeynep Erdilek Tel : 0232 898 31 31 Cep : 0533 273 93 86

Menüleri
- Karisik serpme Turk kahvaltısı (recel, bal, peynir cesitleri, soguk et cesitleri)
- Yumurta cesitleri
- Patatesli, otlu, peynirli tepsi boregi
- Taze meyve suyu (mevsime gore degisir)
- Sinirsiz cay ve filtre kahve servisi

mekan 3 Artemis Restaurant http://www.artemisrestaurant.com/Tr/
Size meşhur ödüllü serpme kahvaltı menümüzü gönderiyorum ektedir.kahvaltılarımız çok doyurucudur,bilginize.Değerli iş birliğimizin başlaması dileğiyle.

Menüleri

SERPME KÖY KAHVALTISI---*BAHARATLI ZEYTİNYAĞI*ZEYTİN*DOMATES SÖĞÜŞ*TEREYAĞI*BAL*4 ÇEŞİT REÇEL*TULUM PEYNİRİ*BEYAZ PEYNİR*YEŞİL ZEYTİN*SİYAH ZEYTİN*TAHİN PEKMEZ*ÇEMEN*HAŞLAMA VEYA SAHANDA YUMURTA (SEÇMELİ) *PATATESLİ YUMURTA*DOMATES SOSLU BİBER*ÇİNGEN PİLAVI*MEVSİM YEŞİLLİKLERİ*BAZLAMA-LAVAŞ*PİŞİ
*KAYMAK**LİMİTSİZ ÇAY
FİYAT: 15 TL+KDV

TABAK KAHVALTI---*PEYNİR*DOMATES*YUMURTA*BAL*TEREYAĞ*REÇEL*SALATALIK*SALATA SÖĞÜŞ *2 BARDAK ÇAY
FİYAT : 10 TL +KDV

Extralar
SUCUK, SUCUKLU YUMURTA, SALAM, SALAMLI YUMURTA, SU, PORTAKAL SUYU, KAHVE, NESCAFE, MEYVE SULARI, OTLU BÖREK, GÖZLEME ..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2012 21:22 

Vedat, hem çelebi hem de kalender adamsın :)

Bir kaç yerden daha fiyat bekliyorum. Maksat görüşmek, tanışmak ama ağızlarda da güzel bir tat kalsın ve mümkünse tercih bildirelim. Ben mekanlara gitmedim. Tartışarak birlikte seçelim. İhale bana kalmasın. Sizlere mahçup olmak istemiyorum. :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2012 21:53 
Kullanıcı avatarı

artemis in rest. bilmem ama şarapları güzel oluyor meyve şaraplarına bayılıyorum :) gitmişken onların tadınada bakarız :) karadut ahududu ve böğürtlen favorilerim :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2012 22:27 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mehmet
Araç: 2004 Accord+2016 Space Star CVT
Meslek: Kötü Adam
Kan grubu: A Rh
yalnız bu 3'ündede helikopter pisti yok. :hot:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2012 00:31 

Mekan tespiti işini bu hafta sonuna kadar belirlersek iyi olacak. Herkes planını iyice yapar. Bu nedenle lütfen mekanlar hakkında fikrinizi yazın ki bilelim kim nereyi istiyor. Bir de mekanlardan biri giriş saati sormuş dolayısıyla rezervasyon yapacağımız yere net bir saat de vermemiz gerekiyor. Daha önce 10:30 gibi denmişti. Herkes için uygun mu?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2012 10:12 
Kullanıcı avatarı

10:30 bana uygundur. Mekan konusunda da her yer bana uyar. Bir de İzmir tayfası toplanıp gidecekse ben de o sabah Güzelbahçe'den geçeceğim Şirince'ye. Bana da haber verin toplanma yerini :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2012 23:01 
Kullanıcı avatarı

İsim: ergün
Araç: Astra H
Meslek: memur
Kan grubu: arh+
bi degisiklik olmazsa 3 haziran sabahi saat 8de gorevden cikiyorum 2 saat uyur yola cikarim bulusma yeri cok onemli degil benim icin zaten alkolde kullanmiyoruz onemli olan tanismak

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 00:54 

Arkadaşlar, kimse menülerle ve fiyatla ilgili bir yorum yapmadı ama bir yer seçmemiz lazım.
Ben görüşlerimi söyleyeyim:(hem konu güncel kalmış olur) Verilen fiyatlar pek promosyonlu değil. Normal hafta sonu fiyatları. Dolayısıyla fiyata göre tercih yapmaya gerek yok. Ben fiyat-içerik ve sonrasında alışveriş yapma imkanı vermesi bakımından Artemis'i beğendim. Can restaurant'ın da manzarası çok iyi. Fiyatları da makul. Güllü Konak ise gayet hoş bir mekana sahip, fiyat-menü içeriği de fena değil aslında.
Şirince'de mesaj attığım yada telefonla görüştüğüm bazı mekanlar geri dönüş yapmadılar. Le Jardin Giritli diye bir yer var. Şirince'nin en büyük bahçesine sahipmiş mekanları. Ferah ferah oturulur diye düşündüm. Yetkiliyle bugün sabah telefonla görüştüm, öğleden sonra menü ve fiyat göndereceğim dedi ama hala bir ses yok. Le jardin de orada bilinen yerlerden.
5 arkadaştan "farketmez" yanıtı geldi. Görüş bildirmeyen arkadaşlara tek tek pm attım. Herkes farketmez derse, mekanların fotoğraflarına bakıp en ferah görünen yeri seçeceğim. Orada da kim ne yerse onu ödesin artık. :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 10:30 
Kullanıcı avatarı

ergunp yazdı:
bi degisiklik olmazsa 3 haziran sabahi saat 8de gorevden cikiyorum 2 saat uyur yola cikarim bulusma yeri cok onemli degil benim icin zaten alkolde kullanmiyoruz onemli olan tanismak

Siz Istanbul'dan mı geleceksiniz? Zira 10 gibi yolda çıksanız normal hızla 17:00 civarı ana varmış olursunuz Şirince'ye.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 12:36 

souldemon yazdı:
ergunp yazdı:

Siz Istanbul'dan mı geleceksiniz? Zira 10 gibi yolda çıksanız normal hızla 17:00 civarı ana varmış olursunuz Şirince'ye.

Ergunp Kuşadası'ndan gelecek.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 295 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye