Zaman: 04 Haz 2024 03:26

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 152 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2011 17:12 
Kullanıcı avatarı

İsim: fuat KEHRİBAR
Araç: COLT 1.3 Invite
Meslek: tasarımcı
Kan grubu: 0RH+
mustafam biz (benim gelip gelemeyeceğim belli değil ama) gelene kadar bütün olayı hazırlar biz de gider gitmez malı götürürüz :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2011 17:32 
Kullanıcı avatarı

İsim: mustafa
Araç: mıtsubıshı colt 1,5 instyle florit yeşil
Meslek: çalışan
Kan grubu: Arh+
lafı bile olmaz

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2011 17:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: fuat KEHRİBAR
Araç: COLT 1.3 Invite
Meslek: tasarımcı
Kan grubu: 0RH+
takılıyorum mustafam,
nasipse ben de gelmek istiyorum tee samsundan ama bakalım hayırlısı

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2011 22:39 
Kullanıcı avatarı

İsim: sy
Araç: lancer
Meslek: kimyager
Kan grubu: A+
_opeth yazdı:
hacı valla otobanda konvoy diye basmamazlık etmem 140'a dayarım kadranı giderim. geride kalanı kaynaşlı sapağında bekleriz. :kart:

takipteyim senseim.

gelirsem ilk uzun yolum olacak :shy:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2011 23:44 
Kullanıcı avatarı

İsim: mustafa
Araç: mıtsubıshı colt 1,5 instyle florit yeşil
Meslek: çalışan
Kan grubu: Arh+
siz yeter ki gelin arkadaşlar ben bana düşen görevi yaparım içiniz rahat olsun maksat arkadaşlık ve dostluk ve muhabbet 21. yüzyılda unutulan insanlık duyguları bence böyle yapılan organizasyonlar ile bi nebze olsan hatırlanır bizim dedelerimiz aynı cephede ne dostluklar yapmışlar (çanakkale vb. )

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2011 13:29 
Kullanıcı avatarı

İsim: Murat
Araç: 1.3 Colt AMT
Meslek: Avukat
Kan grubu: BRh+
_opeth yazdı:
hacı valla otobanda konvoy diye basmamazlık etmem 140'a dayarım kadranı giderim. geride kalanı kaynaşlı sapağında bekleriz. :kart:

Ne anladim ben o isten :)
Bizim karadenizli arkadasa benzedi seninki
Ciktik bag-bahce dolastik donuyoruz bu kosuyor 100mt duruyor biz gelince tekrar kosuyor
Dedik ne yapiyorsun?
"Siz gelene kadar dinleniyrum" :D
Boluya ilk varan mangali yakar bu arada :D

2011 Honda PCX 125

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2011 13:53 
Kullanıcı avatarı

Vedat'im senin arabaya da bir gun bir bayan biner insallah da anlarsin o zaman kendini ve altindakini dizginlemenin nasil bir his oldugunu :)
Tabii birde bizimki suyla calisiyor ya verimi dusuk :D

2011 Honda PCX 125

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2011 22:14 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihat
Araç: Honda Civic 1.8 Ishift + Prins
Meslek: Öğretmen
_opeth yazdı:
o zaman sabah kör karanlık çıkışlı orda bi mekanda brunchımsı bişeyler olabilir. Cihat ses ver bakıyım :)

Vedatım sizi izlemeye devam ediyorum...tarih için bir şey öngöremiyorum...benim 15 tatillerim daha yoğun olabiliyor...aslında güzel olur ama bakalım bi...Hanımdan da izin almak lazım :D...gelmek istiyorum...Ocak ayı bir gelsin de ben biraz daha net konuşabilirim kanımca...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2011 01:54 
Kullanıcı avatarı

İsim: ergün
Araç: Astra H
Meslek: memur
Kan grubu: arh+
_opeth yazdı:
Ankara fosur fosur uyuyor anlaşılan :D

şuann Ankara dan yazıyorum
ayrıca çok kesin olmamakla beraber bana 3 vakte kadar tayin yolu ege tarfalarına doğru gözüktü
o nedenle gitmeden önce bu Abant işi sanıyorum bana da uyar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Kas 2011 02:55 
Kullanıcı avatarı

İsim: Gökhan
Araç: 2011 Colt AMT
Meslek: Akademisyen
değerli dostlar,
eğer tarih uygun olursa, ben de katılmak isterim ankara'dan.
hem mct üyeleri ile tanışmış hem de biraz soluklanmış oluruz, fena mı? :ROFL:
selamlar...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2011 20:34 
Kullanıcı avatarı

çoktandır siteye girmiyodum.ben yokken olayları baya ilerletmişsiniz.benim gelmiyeceğimi anladınız sonunda siz bana geliyosunuz demekki.beklerim hepinizi mangal işi kolay..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2011 00:37 
Kullanıcı avatarı

İsim: Oktay
Araç: Colt Elegance AMT
Meslek: Tekniker
Kan grubu: 0Rh+
Tarihi biraz daha netleştirirsek iyi olur :)
O tarihlerde pazar çalışıyor oluyorum (hafta tatilim cumartesiye dönüyor) Aralıkta (ocak için) izin tarihi belirtmem gerekir, hangi gün olduğu önemli.

Gelmek isterim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2011 12:28 
Kullanıcı avatarı

Günübirlik gidilecekse tarih pek önemli değil, ama ben gittik mi en azından bir gece kalmayı isterim.

2011 Honda PCX 125

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2011 12:51 

selam.. konuyu şimdi okudum..

abant fikri çok güzel bir fikir.. geçen yıl sağolsun çalıştığım iş yeri eğitim ayarlamış, taksim abant palace'da 3 gece kaldık.. eşini getiren 80 lira ödedi geceliğine.. ve tam pansiyondu.. eğitim 9'da başlayıp akşam 5'te bitince.. hava da karardığından hiç bir yeri göremedim.. o zaman 1 yaşında olan junior yüzünden de hanım odadan hiç çıkamadı..

ama şu var.. yemekler çok güzeldi.. tatlıları, yaş pastaları.. tandır et, kuzu haşlama, dana kavurma ve özellikle yörenin tavuğu muydu neydi bilmiyorum ama tavuk ızgarası müthişti ve yemeklerin başında da kimse beklemiyordu.. 2 ya da 3 kilo ağırlaşıp geri dönmüştük..

her gün yağmur yağmıştı ve çocuksuz veya bekar tayfa sabah akşam yürüyüşe çıktı.. ben ekibi bırakıp çıkamadım, içimden gelmedi.. şimdi sıpa 2 yaşını biraz geçti, yine çıkamayız sanırım.. açıkhavada duramayınca da bir şeye benzemiyor.. hatta burnumuzdan geliyor..

yaza doğru günübirlik bir tur yaptık.. içimde çok kalmıştı.. abant'a çıkmadan sucuk ekmek, köfte ekmek falan yaptırmıştık, kahvaltılığımız da vardı ama ne yazık ki göle çıkınca bir rüzgar, bir rüzgar.. aracın içinden çıkamadık.. otellerin karşı tarafında, mudurnu sapağından göl karşı kıyısına ilerledik.. aracınızla yeşilliğin içine, yamaçlara tırmanabiliyorsunuz.. o yamaçların birinde ön koltukları yatırıp göl manzaralı brunch yaptık.. sıpayı çıkartıp, yürütemedik.. hava çarpıyor gerçekten de..

keşke böyle geceliğini 80 liraya falan alsak da.. işte büyük abant olur, taksim abant olur.. coltları dizsek yan yana...

mudurnu'da eski kaymakamlık otel olarak revize edilmiş.. moderno oteldi sanırım , orada konaklayıp, sünnet gölüne uzamıştım.. sünent gölünde de çok rüzgar olup dışarıya çıkamayınca hiç kalmadan göynük'ü de görüp nallıhan-beypazarı üzerinden uzun sayılabilecek bir yolculukla ankara'ya dönmüştüm..

velhasıl kelam tek başıma o masrafı yapamayacağım ve aile eşrafını da yanıma alacağımdan hareketle, mevsim kış olduğu için yine açıkhava tadını çıkaramayacağımdan mütevellit katılamam sanıyorum..

saygılarımla..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2011 00:30 
Kullanıcı avatarı

_opeth yazdı:
ozaman şöyle diyelim
isteyen grup toplanır cumartesi sabahtan çıkar isteyen öğleden sonra çıkar kalır; isteyen pazar günü günübirlik gelir. ne diyorsunuz?

???
gece gece benim kafamı durdu, anlamadım o nasıl olacak?
cumartesi iki ayrı grup pazar ayrı grup? normal haftasonu buluşmasını zor yapıyorken 3 ayrı grup olması biraz fantastik değil mi?

Zannımca :) buradan cumartesi sabah yada 9-10 gibi çıkılıp orada mangalımızı yada neyse etkinliğimizi yaptıktan sonra kalmak istemeyen grubun dönmesi kalacak olanların da kalıp pazar etkinliğinden sonra akşamüstü dönmesi daha derli toplu olmaz mı?

2011 Honda PCX 125

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2011 15:27 
Kullanıcı avatarı

İsim: Fırat Ilgazlı
Araç: Colt 1.3 elegance amt Hematit gri
Meslek: ÖĞRETMEN
Kan grubu: Arh-
muratında dediği gibi cumartesi sabah uygun olanlarla yola çıkılıp orada buluşulabilinir -gün içi etkinlik- akşam kalanlar kalır. ertesi günde bana pazar uygun diyenler yola çıkar kalanlarla buluşup yeni bir etkinilk ve topluca pazar günü dönüş :))

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2011 01:07 
Kullanıcı avatarı

İsim: ismail
Araç: 09 Lancer İnv.
Kan grubu: bRh+
Bu organizyona şu anki şartlar uygun olsaydı kesinlikle katılmak isterdim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2011 22:10 
Kullanıcı avatarı

İsim: S.Uğur
Araç: 2010 lancer 1.5 invite mt yakut kırmızı
Meslek: turizm
Kan grubu: 0rh+
türkiye buluşması fikri çok güzel.çok daha önceden ben bu fikri somut örneklerle desteklemiştim.Ancak Abant buluşması türkiye buluşması için çok uygun olduğunu düşünmüyorum. (amaç tüm türkiyeden gelenlerle tanışmaksa)bu istanbula özgü bi faaliyet olmaya daha yakın gibi görünüyor.tabiki istanbuldaki arkadaşlar biz daha çoğuz ve aktifiz biraz torpilimiz olsun diyebilir.ama bu seferde buluşmanın şimdiye kadarki yazılmış olan detaylarına baktığımızda birçok olumsuzluk çıkıyor.öncelikle sabah 8de çıkalım yemeği yiyip 5te dönelim fikri biz uzaktan gelebilecekler için uygun değil.(samsundan 7saat çeker neredeyse)kalan kalır giden gider olayı ise birlikteliğe ters.bir organizasyon tümüyle paylaşılmalı bence.diğer bir sorun buluşmanın zamanı..O tarihlerde malum o yörenin sert kış zamanı yolculukta sıkıntılar olabilir hava soğuk olunca dışarıda yapılabilecek aktivite sınırlı olur.ayrıca ben ve benim gibi bebeği-küçük çocuğu olanlar var kış şartları uygun olmayacaktır.yazın tabiki insanların kendilerine göre planları oluyor ama en azından böyle bir organizasyon baharda olabilir.en azından dışarıdaki aktivitelerde çocuklarla eşlerle katılınabilir herkes eğlenmiş olur.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2011 23:04 
Kullanıcı avatarı

İsim: S.Uğur
Araç: 2010 lancer 1.5 invite mt yakut kırmızı
Meslek: turizm
Kan grubu: 0rh+
Dostum benimki tekere çomak sokmak değil yanlış anlama sakın.ayrıca turizmciyim otelcilik işiyle meşgulüm organizasyonlar işimin temeli.dolayısıyla biraz geniş düşünüyorum ben.kaldıki türkiye buluşması şeklinde bir organizasyon olursa farklı fikirlerimde var mümkün olduğunca onlarıda paylaşır gerçekleştirmeye çalışırız.herkese göre yer belirleme olayı zaten olmaz.tabiki fedakarlık olacak olmazsa zaten bu iş yürümez. abantta bir buluşmaya ben karşı değilim.sadece buluşmanın içeriği vede zamanıyla ilgili olacak sıkıntıları dile getirdim.öncelikle amacı belirleyip sonra mantıklı bir organizasyon yapmak gerek diye düşünüyorum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2011 23:44 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış Yeniçeri
Araç: Ford Focus
Meslek: Bilgi Teknolojileri
Kan grubu: A+
Valla vedo abant etkinliği güzel ama tarih bence yanlış. Abanta baharda gidilir. Ocakta ne piknik yapılır ne de doğru düzgün gezilir. Hava da erkenden kararıyor. Temsa'dan bir ses gelirse eğer belki otobüs için vs sponsor olabilirler.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 152 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye