Zaman: 19 Nis 2024 08:22

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 161 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2010 20:19 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Melih
Araç: Mitsubishi Colt 2005 1.3 Instyle
Meslek: Filolog
Milliyet'ten Otogar'a doğru giderken sağda kalıyor. Esenler Evlendirme Dairesinin hemen yanında.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2010 22:29 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğan
Araç: Citröen Grand Picasso
Meslek: Teacher
Kan grubu: A rh
@Janissary

Mesajını aldım, sağlık olsun. Biz Zafer, Ben ve gelebilirse Udol'un abisiyle gelicez. 8:00 gibi yola çıksak, 10 - 10 buçuk gibi orda oluruz heralde.. İlk biz gidicez sanırım:) Neyse benim arkadaşlardan ricam lütfen çok geç kalmayın..

Servis bahane, ben sizler için geliyorum.

Eski Colt'çu..

Son imza güncelleme 12.11.2013

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 01:38 
Kullanıcı avatarı

İsim: Seyhan
Araç: Colt 1.5 instyle AMT
Meslek: Elektronik Teknikeri
Kan grubu: 0rh-
extrabonus yazdı:
Milliyet'ten Otogar'a doğru giderken sağda kalıyor. Esenler Evlendirme Dairesinin hemen yanında.

ok saol görüşürüz yarın...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 10:47 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hilmi
Araç: 1.5 AMT Colt GP/ASX İnvite
Meslek: Doktor
Kan grubu: A+
nöbetten çıktım ölüyorum :( yatıyorum şimdi, uyandığımda resimleri burada görmek istiyorum :D bu arada dün gece mesaj geldi, bugün askalede sucuk vs varmış :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 17:25 
Kullanıcı avatarı

İsim: Bil@l
Araç: Lancer 1.8 Intense CVT
Meslek: Bilg. Muh.
Kan grubu: B +
Bulusma bitti arkadaslar. Ben eve geldim simdi .Ilk mesaji ben yaziyorum hehe.

Guzel bir bulusmaydi en guzel tarafi da esantiyon olarak dagitilan ivir-zivirlardi :D

Gelemeyenler cok sey kacirdi arkadaslar. Esantiyon olarak degil de bulusma-gorusme olarak yani :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 20:01 
Kullanıcı avatarı

2. mesaj benden olsun.. Biz de köprüyü 1 saatte aşabildik ama sapasağlam geldik. Tabii ayrıntılı resim ve yazılar gelecek ancak şunu söyliyim..

Katıl(a)mayanlar ÇOK ŞEY kaçırdı..

SÜPER bir gündü..

Werdure nickli Kemal Bey'e..
Janissary nickli Barış Bey'e..
Servisten Fatih Bey'e..
İsimlerini tek tek bilemesem de pazar günü aileleri ile olmasalar da yüzleri hep mütebessim servis çalışanları ve süper Ustalarımıza..
Yine ismini bilemesem de beni aracımla aşağıya götürüp, süper bir yıkama olanağı sunan arkadaşa..
Tek tek tanımasam da çok sıcak davranan EVO'cu arkadaşlara..
Beni yanlız bırakmayan ZAFER, UDOL ve ağabeyi Alper Bey'e..
Sanki eskiden beri tanışıyormuşuz gibi çok sıcak davranan özellikle Extrabonus, Akerimoğlu, Catalyst, Termin ve Sinirküpü'ne.. (isimlerini hatırlayamadıklarım da var..)
Foruma yeni katılan Lancer'cı Ufuk Bey'e..

Yani orada olan TÜM arkadaşlar TEŞEKKÜRLER.. (Ayrıntı ve fotolar gelecek :D)

Eski Colt'çu..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 20:24 
Kullanıcı avatarı

İsim: Seyhan
Araç: Colt 1.5 instyle AMT
Meslek: Elektronik Teknikeri
Kan grubu: 0rh-
bugünkü etkinliği hazırlayan barışa kemal beye(werdure) servis danışmanı fatih bey ve aracımla ilgilenen arkadaşlara sonsuz teşekkürler. çok güzel bir etkinlik oldu benim açımdan. hem mitsucu arkadaşlarla yeniden buluşma imkanım oldu hemde aldatmazdaki kaliteli servis ve güleryüzlü servis çalışanlarıyla tanıştığım için çok memnun oldum. en yakın zamanda buluşmak üzere...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 20:37 

İsim: Ali Kerimoğlu
Araç: Carisma 1.8 Gdi
Meslek: SMMM
Kan grubu: 0 +
Başta Kemal Bey ve Barış olmak üzere, tüm Aldatmaz çalışanları ve iştirak eden MCT üyelerinin gönlüne sağlık diyorum.
Buluşmalar sıklaştıkça ilişkilerimiz kuvvetleniyor.
Bir dahaki sefer ormana hamsi ızgara yapmaya gideriz inşaallah :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 21:25 
Kullanıcı avatarı

İsim: Uğur D.
Araç: Mitsubishi Colt 1.3 Invite AMT 2011
Meslek: Y.dışı eğt. dan.
Harika;
-güne kahvaltı için hazırlanmış lezzetli sandviç ve çayla başladık,
-tüm araçlar a'dan z'ye kontrolden geçirildi (bilgisayara bağlandı, farlar bile kontrol edildi),
-bakımı tamamlanan araçlardan park sensörü olmayan araçlar bu donanımlarına kavuşturuldu,
-bakım ve sensör işlemlerinden geçen araçlarımız iç dış harika bir şekilde yıkandı (karşıdaki Autowäsche Esenlere teşekkürler)
-Pırıl pırıl parlayan cillop gibi bakan Colt Lancer ve Evolar içinde sohbete dalan arkadaşlara sürekli çay ve kola servisi yapıldı,
-Showroomu da gezerek acıkan katılımcılara güzel bir Lahmacun ziyafeti verildi,
-Gün içinde sürekli bizimle ilgilenen Aldatmaz Grup ekibi bizleri aldatmaz etiketli anahtarlık, çakı ve plakalıklar ile mutlu ve güzleryüzlü şekilde uğurladılar.

Bence bu program kusursuzdu. Hasan bile araçları inceleyerek organizasyondan memnuniyetini dile getirdi.
Organizasyon için Barış (Janissary) arkadaşıma, Aldatmaz Grup Fatih Bey, Kemal Bey ve tüm servis çalışanlarına, katılan tüm arkadaşlara (sanki uzun yıllardır kankayız:),
programa katılan abime ve onun gelmesine vesile olan Doğan (sythesizer) ve Zafer arkadaşlarıma, sinirküpü,santos,toşu,termin,seyo,catalyst,akerimoglu,extrabonus ve nikini bilmediğim tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum.

Aldatmaz Grubun bu güzel organizasyonunun diğer bayilere de örnek teşkil etmesini temenni ederim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 21:58 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış Yeniçeri
Araç: Ford Focus
Meslek: Bilgi Teknolojileri
Çok güzel bir organizasyondu. Mitsubishi Club Turkey olarak bir aile gibi olduğumuzu söyleyebilirim. Bende katılan herkese, özellikle Kemal Bey'e, Fatih Bey'e özellikle teşekkür ediyorum. Daha güzel organizasyonlarımız devam edecek inşallah.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 21:59 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Emeği geçen herkese teşekkürler. Süper bir gün oldu :) tanıdıkları gördük, yeni yüzlerle tanıştık. güldük, yedik, içtik, eğlendik, bakımlarımızı yaptırdık, hediyelerimizi eşantiyonlarımızı aldık ayrıldık, daha ne olsun :) en kısa zamanda yeni buluşmalarda görüşmek üzere

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 22:06 
Kullanıcı avatarı

İsim: evren
Araç: colt czt
Meslek: öğretmen
hanımla body worldş şergişine gittik ama aklımdan hep şiz geçtiniz :) bidahaki şefere inş ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 22:11 
Kullanıcı avatarı

Buluşma fotoları için.. :friends:

:"": viewtopic.php?f=22&t=1203

Eski Colt'çu..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 22:17 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Bu arada belki canlı canlı ASX görürüz diye showroom'a çıkmıştık eşimle. Tabii ki yoktu. Autoshow'da görürüz artık derken akşam üstü IKEA'ya gittik arabayı parkettim birde baktım önümde siyah bir ASX parketmiş.. Belki de bu işarettir dedim eşime :) Denemeden karar veremeyiz tabii.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2010 23:55 
Kullanıcı avatarı

İsim: Bil@l
Araç: Lancer 1.8 Intense CVT
Meslek: Bilg. Muh.
Kan grubu: B +
Vatan caddesinin kapanmis olmasi cok sinirimi bozdu. Duygularimi dile getirdigim icin neredeyse donanimhaberden aforoz ediliyordum :)

Su devirde bizden baska cadde vs. kapatarak kutlama yapan bir millet daha kaldi mi merak ediyorum. Hic olacak is degil ama bu millete mustehak yapacak birsey yok. Aslinda her pazar kapatmalilar caddeyi ki alisalim.

Otobani da kapatsinlar tanklari Edirneden getirsinler daha afilli bir uygulama olur dedik anlamadilar ya. Hatta bir prova yetmez bir hafta boyunca prova yapsinlar o tanklarin yakit parasini biz odemiyoruz zaten.

29 Ekimin kutlanmasini istemiyormusum hatta cumhuriyet dusmani ilan edildim coluk cocuk tarafindan. Halbuki donanimhaber donanimhaber degilken orada ben uyeydim. Neyse.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2010 00:05 
Kullanıcı avatarı

İsim: Alper
Ansızın verilmiş bir kararla siz MCT gurubuyla birlikte olmak benim için özel bir gündü. ODOL'un abisi olarak katıldığım buluşmada önce kendimi bir casus gibi hissetmiştim(Mitsubishi kullanmayan birisi olarak) ama siz değerli MCT lilerin beni hemen kabullenmeniz kayda değerdi. ALDATMAZ OTOMOTİV'in o güler yüzü, ilgi ve ikramları, her şey harikaydı. Bir pazar günümü siz değerli insanlarla birlikte geçirdiğim için mutluyum. Ayrıca bizi Sakarya'dan İstanbul'a taşıyan Kaptan Pilotumuz DOĞAN'a ve Copilotumuz ZAFER'e yol boyu arkadaşlıkları için teşekkürler. Harika bir gündü, harika bir servis, harika insanlar, harika arabalar. Her şey için teşekkürler. :Search:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2010 00:45 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hilmi
Araç: 1.5 AMT Colt GP/ASX İnvite
Meslek: Doktor
Güzel buluşma olmuş, bidahakine kalkıp gelme fırsatım olur inşallah :) aldatmaz groupa bize yaptığı davet için teşekkür ederiz :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2010 02:14 
Kullanıcı avatarı

İsim: Uğur D.
Araç: Mitsubishi Colt 1.3 Invite AMT 2011
Meslek: Y.dışı eğt. dan.
abisi yazdı:
Ansızın verilmiş bir kararla siz MCT gurubuyla birlikte olmak benim için özel bir gündü. ODOL'un abisi olarak katıldığım buluşmada önce kendimi bir casus gibi hissetmiştim(Mitsubishi kullanmayan birisi olarak) ama siz değerli MCT lilerin beni hemen kabullenmeniz kayda değerdi. ALDATMAZ OTOMOTİV'in o güler yüzü, ilgi ve ikramları, her şey harikaydı. Bir pazar günümü siz değerli insanlarla birlikte geçirdiğim için mutluyum. Ayrıca bizi Sakarya'dan İstanbul'a taşıyan Kaptan Pilotumuz DOĞAN'a ve Copilotumuz ZAFER'e yol boyu arkadaşlıkları için teşekkürler. Harika bir gündü, harika bir servis, harika insanlar, harika arabalar. Her şey için teşekkürler. :Search:

Nik harika olmuş :lol:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2010 08:58 
Kullanıcı avatarı

Araç: Lancer 1.6 AT PLUS
Meslek: Dış Ticaret
Kan grubu: BRH+
Foruma ve MCT ye yeni üye olan ben, 2. mesajıma bu güzel organizasyonda isim vermeksizin A'dan Z'ye emeği geçen herkese teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bence oldukça başarılı ve açıkçası beklentilerimin üzerinde bir organizasyon oldu.
Herşeyden önce güzel bir pazar sabahında bin bir eziyetle (yolların kapatılmasından dolayı) ulaştığımız Aldatmaz Otomotivde sabah önce bir sandviç çay ikramı sonrasında arabam detaylı bir bakıma alındı.
Servis danışmanı Fatih beye yedek anahtar konusunda bilgi almak için gittiğim servise böyle bir katılımdan haberdar olduğum için öncelikle kesinlkle şanslı olduğumu düşünüyorum. Zira sadece yedek anahtar konusunda bilgi almakla kalmayıp büyük bir ailenin bir birinden değerli Mitsubishi kullanıcılarıyla da tanışma fırsatı yakaladım. Genel de sohbet konumuz arabalar olmakla birlikte zaten bir erkeğin hayatında konuşacağı konular genel olarak bellidir; Askerlik anıları, Futbol, Arabalar, Bayanlar, Politika vs... Ee böyle bir günde de derbi konuşulacak değildi herhalde :P
Günün en büyük karını dağıtılan hediyelerin de ötesinde "BIG HAPPY FAMILY" nin bir parçası olarak ve hafta içi yaptırtacağım eksiklikleri sipariş edip planlayarak tamamlamak benim için en büyük kazançtı diye düşünüyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2010 10:15 
Kullanıcı avatarı

Aldatmaz Otomotiv adına gelen herkese teşekkür ederim. Elimizden geldiğince güzel bir gün geçirmeniz için çaba harcadık. Günlerden pazar olması, derbi maçı, Aksaray yolunun trafiğe kapatılması gibi aksiliklere rağmen katılım olarak da tatmin ediciydi. Kim bilir belki bu organizasyon geleneksel bir hal alır? Kendinize iyi bakın. Fotoğrafların devamını bekliyoruz. :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 161 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye