Zaman: 16 Nis 2024 11:49

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 02:18 
Kullanıcı avatarı

İsim: yasin
Araç: İETT Otobüsleri :)
Meslek: Grafik Tasarımcı
Kan grubu: 0+
Herkese merhaba dostlarım, bir buluşmayı daha coşku ve neşe ile yaşadık. İnanıyorum ki 24 EKİM 2010 eğlenceli, coşkulu ve sıcak dostlukların başlangıç günü olarak hafızalarımızdaki yerini aldı. Bu gece sizlere yine keyifle okuyacağınız bir yazı yazmaya çalışacağım. Masal tadında olmasını arzulasamda sanırım biraz hikaye tadında bir yazı olacak. Şimdiden ayırdığınız vakit için teşekkür ederim...

MITSUBISHI sizi neden ALDATMAZ

Hayallerimiz, isteklerimiz, arzularımız, hedeflerimiz, arzuladıklarımız için pek çoğumuzun geceli gündüzlü çabalayıp durduğu karmaşık bir dünya ve bu dünyada var olan tüm imkanlara rağmen yalnızlığımız, ayağımız tökezlediğinde tutunacak bir dal bulamayışımız. Sahip olmayı arzuladıklarımız için yollara düştüğümüzdeki sahte dostlarımız.

Yol boyu kapısını bir parça güven ve dostluk için çalıpta yalnızlık satın aldığımızı anladığımızda çuvalladığımız zamanlarımız. "insanlara güven duymak ne kadarda zor şu hayatta" dediğim anın bir mitsubishi sahibi olmaya karar verdiğim ama ya yarın öbürgün işlerim bozulur işsiz kalırsam ya ödeyemezsem diye kaygılandığım zamanlarımdı. Nereden bilebilirdim ki dost dost diye nicesine sarıldığım günlerde gerçek dostumun telefonun ucunda beni beklediğini ve bunun bir kurum olacağını...

Sıcak bir 24 Temmuz günüydü cz3 almaya karar verdiğim gün telefonun ucundaki adama;
"elinizde cz3 var mı?" diye sormuştum aldığım cevap "tek bir aracım var o da siyah, eğer düşünürseniz buyrun gelin aracı görün" olmuştu. Açıkçası o sıcakta hiç minibüse otobüse binip atışalanına gidemeyecektim çünkü rahatsızdım verdiğim cevap telefondaki adama "hocam oraya kadar gelemem yolunuz bana ters ikitelli'de oturuyorum" olmuştu "Abi adresinizi verin bir araba gönderip aldırayım sizi" dediğinde ise afallamıştım, afallamıştım çünkü aynı güzergah üzerindeki farklı bir marka beni oraya minibüsle atlar gelirsiniz diyerek çağırmıştı. Kendimi şaşkın bir şekilde "tam karar vermedim ben bakıyorum size de zahmet vermeyim" diye saçmalarken bulduğumda "Canınız sağolsun, en azından bir tanışmış oluruz çayımızı, kahvemizi içmiş olursunuz " diyen Mecit bey ile yaptığım görüşme hala kulaklarımda. Ve Sonra'da Servisten Ulaş bey'in beni arayıp sitenin güvenliğinden geçemediğini güvenlikle görüşmemi rica ettiği an. Devasa çift kabin beyaz L200'ün bizi evden alışı o heybetli büyük görünümün altında ki yanlış bilmiyorsam inform olmasına rağmen ki konforu ve eşimle birlikte ALDATMAZ'dan içeri girdiğimizde hemen sağda görür görmez aşık olduğum cz3'üm.

İş yoğunluklarından ötürü Mecit bey ve özer bey'in cz3'ü bize tanıtımları ve tanıtırken araçlarına güvendiklerini açıkça belli eden profesyonelliklerine rağmen saklayamadıkları amatör ruhları. Hepsi hala aklımda...
Aracın tanıtımından sonra bizim imkanlarımızı söylediğimizde ve çekincelerimizi dile getirdiğimizde ise Mecit bey'in bizimle olan diyaloğu gerçekten müthişti...

Skoda ya gittiğimde "Allah korusun hayatım istikrarlı çok şükür ama ya işsiz kalırda krediyi ödemede sorun yaşarsam ne yaparım diye çekincelerim var" sorusunun cevabını "banka arabanıza el koyar yok pahasına satar borcunuzu ödemiyorsa arabanın satışı, bankaya borçlanırsınız sıkıntı olur yani" diyen bayanın bana söylediklerini kendisine anlatmadan aynı çekincemi dile getirdiğimdeki yaklaşımları "duruma göre ödeyemeyeceğinizi önceden bildirirseniz banka kredinizi kapatır aracınızı satarız veya aracınızı satar banka borcunuzu kapatırız endişelenmeyin ölü fiyatınada satmayız yalnız bırakmayız sizi aracınız satılınca ödediğimiz meblağı tahsil eder arta kalanını ister size nakit öderiz isterseniz yeni veya ikinci el bir arabaya peşinat yaparsınız. Borcum var diye düşünmeyin Yasin bey sizin malınız var istediğiniz an satar nakite çevirirsiniz" diyerek yüreğimize su serpen müşterilerine yoldaşlık eden ve edeceğine inandığım, derdinin araba satıp cebinizdeki paranızı süslü sözler ile çekip almak olmayan bir kurumdur ALDATMAZ.

Uzun bir süreden sonra bile kapıdan girdiğinizde sizi hatırlayacak isminizle hitap edebilecek ve samimi bir şekilde sizi karşılayarak "abi afacanı getirmişsin" (cz3'üm) sizi önemsediğini hissettiren BİR DOST'tur ALDATMAZ MOTORLU ARAÇLAR ve değerli çalışanları. Ve onları ALDATMAZ yapan sadece ismini duyduğum Melih bey ve diğer ortaklarıdır personeline kendi çocukları gibi sahip çıkan.

Ve tamda burada bir teşekkür... Melih bey ve ortaklarına;

Yürütmüş oldukları müşteri değil, dostluk ve iyi niyet odaklı hizmetlerinden dolayı, personellerine her türlü insiyatifi uygulayabilecek yetkiyi vererek kurumlarına saygınlık, inanç, huzur ve güven sağladıkları için. Bir haftayı aşkın bir süre L200 ile beni hastane kontrollerime dahi götürüp getiren ve bu imkanı sağlayan saygın insanlar hepinize çok teşekkür ederim.

Ve çok değerli mecit kardeşim (eski satış sorumlusu), özer kardeşim satış sorumlusu, cemal ağabey, fatih bey servis danışmanı, kemal bey servis müdür yardımcısı, erol usta, mustafa usta ve gecenin 02:00'ında aklıma gelmeyen tüm bay ve bayan ALDATMAZ çalışanları hepinize hem 24 Ekimdeki organizasyon hemde mitsubishi sahibi olmamdaki çabalarınız, iyi niyetiniz kurumunuz ve kendinize olan saygı ve güvenleriniz için sonsuz teşekkürler...

Unutmadan MITSUBISHI sizi neden ALDATMAZ yukarıda yazdım ama madde madde geçmek istiyorum.

1- ALDATMAZ çalışanları size araçla ilgili artı eksi en doğru bilgileri ve en düzgün araç fiyatlarını verir.
2- En full kaskoyu uygun fiyatlara alırsınız...
3- Aracınızı en uygun kredi koşullarıyla alırsınız...
4- Sizleri aldatmaya yönelik satış amaçlı süslü yada yuvarlak cümleler kurmaz, kelime oyunları yapmazlar.

ve son birşey;

Siz Aldatmaz'da güven, dostluk ve bir tatlı huzur satın alırsınız. Mitsubishiniz ise size hediye edilir...

İşte bu yüzden MITSUBISHI sizi ALDATMAZ....

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 11:06 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihat
Araç: Honda Civic 1.8 Ishift + Prins
Meslek: Öğretmen
vay Termin dostum, yine akmış maaşAllah :) Antalyada oturuyorum ama Coltumu İstanbul Yıldızlardan almıştım, öyle görünüyor ki bir sonraki Mitsubishiyi Aldatmazlardan alacağım, ama bu epey bir zaman alacak, o zamana kadar Aldatmamaya devam :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 12:47 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Akde
Araç: 2005 1.5 Instyle AMT
Meslek: Muhasebe Elemanı
Kan grubu: A +
Abi döktürmüşsün gene. Allah kaza bela vermesin :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 12:56 

İsim: NİYAZİ
Araç: yaya
Meslek: banka çalışanı
Kan grubu: 0 +
"BİR MUTLULUK HİKAYESİ..." film tadında..

Süper Valla..

hayırlı yolculuklar Yasin Kardeş...slm.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 12:59 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

hero4262321 yazdı:
Abi döktürmüşsün gene. Allah kaza bela vermesin :)

gecenin 2sinde yazmış bi de :) hadi git yat diyesi geliyor insanın :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 14:56 
Kullanıcı avatarı

İsim: Bil@l
Araç: Lancer 1.8 Intense CVT
Meslek: Bilg. Muh.
Kan grubu: B +
Evet acikla ALDATMAZ'dan ne kadar prim aliyorsun :crazy:

Saka maka bulusmada gosterilen ilgi ve alakadan biz de cok memnun olduk bu gidisle bulusma amacina ulasacak ve bizim ayagimiz da alisacak gibi gorunuyor.

Diger bayilere de ders olsun bu bulusmalar :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 15:06 
Kullanıcı avatarı

Aldatmazdan primleri nakit birşekilde güven ve dostluk olarak alıyorum... Değerini siz belirleyin artıkın... :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 15:35 
Kullanıcı avatarı

İsim: Uğur D.
Araç: Mitsubishi Colt 1.3 Invite AMT 2011
Meslek: Y.dışı eğt. dan.
Aracımı Aldatmaz'dan almasam da bu pazar ilgi ve alakalarını tam tescil etmişimdir. İçten yazdığın güzel yazı için teşekkürler Yasincim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 16:16 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hakan
Araç: Colt invite AMT
Meslek: Banka
Kan grubu: A+
İlk bakınca yazı çok uzun gibi geldi ama okumaya başlayınca ulen bu kitapta kısa sürdü dedim. :D
güzel bir yazı olmuş Aldatmaz oto bunları okuduktan sonra işleri dahada zor.
beklenti maksimum seviyeye çıktı. DİKKAT

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 17:16 
Kullanıcı avatarı

Valla termin i tanımayan biri okusa -buna ben de dahilim- reklam yazısı der. Ama işin aslı öyle değil, bilen biliyor. Beklentilerin üst düzeye çıktığının farkındayım, bu beklentileri de karşılayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
Teşekkürler termin.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 18:38 
Kullanıcı avatarı

Kemal bey gelin şöyle bişey yapalım.
Benim coltun banka kredisi var siz bu krediyi kapatın.
arabayı satın alın kalan parayı peşinata sayıp bana 2011 colt verin :D

Beklenti yükseldi dedikya ondan oluyo böyle şeyler :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 19:50 
Kullanıcı avatarı

werdure yazdı:
Valla termin i tanımayan biri okusa -buna ben de dahilim- reklam yazısı der. Ama işin aslı öyle değil, bilen biliyor. Beklentilerin üst düzeye çıktığının farkındayım, bu beklentileri de karşılayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
Teşekkürler termin.

Önemli değil kemal bey ben mecit beyden aldığım güveni yazdım buraya kaldı ki hafta sonu göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka hatta benim afacana şahsınızın ve fatih beyin gösterdiği ilgi benide hoşnut bıraktı açıkçası hele özer kardeşim yok mu, cemal abi vs. sizi seviyorum ben yaaa... Umarım yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarındada uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla MCT ailesinin her bir ferdinden dostluğunuzu esirgemezsiniz... Bu arada benim afacana spoiler kolçak ve sis farı için fiyat verecektiniz gerçi ben fatih bey'e mail atmadım bana pm atabilirseniz bununla ilgili sevinirim...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 23:32 
Kullanıcı avatarı

İsim: Bil@l
Araç: Lancer 1.8 Intense CVT
Meslek: Bilg. Muh.
Kan grubu: B +
termin yazdı:
Önemli değil kemal bey ben mecit beyden aldığım güveni yazdım buraya kaldı ki hafta sonu göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka hatta benim afacana şahsınızın ve fatih beyin gösterdiği ilgi benide hoşnut bıraktı açıkçası hele özer kardeşim yok mu, cemal abi vs. sizi seviyorum ben yaaa... Umarım yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarındada uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla MCT ailesinin her bir ferdinden dostluğunuzu esirgemezsiniz... Bu arada benim afacana spoiler kolçak ve sis farı için fiyat verecektiniz gerçi ben fatih bey'e mail atmadım bana pm atabilirseniz bununla ilgili sevinirim...

Tamam simdi anlasildi konu :lol:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 23:37 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

catalyst yazdı:
termin yazdı:

:ROFL:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2010 23:48 
Kullanıcı avatarı

catalyst yazdı:
termin yazdı:

:) :D :lol: :ROFL: :beer:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2010 09:23 
Kullanıcı avatarı

Ulen ne komik insanlarsiniz yahu... bir spoiler, sis farı ve kolçak için mi yazdım zannediyonuz benim hedeflerim daha büyük yahu :) Bakınız Benim Mutlu Aile Tablom :D :P

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2010 09:41 
Kullanıcı avatarı

İsim: Uğur D.
Araç: Mitsubishi Colt 1.3 Invite AMT 2011
Meslek: Y.dışı eğt. dan.
termin yazdı:
Umarım yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarındada uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla MCT ailesinin her bir ferdinden dostluğunuzu esirgemezsiniz... Bu arada benim afacana spoiler kolçak ve sis farı için fiyat verecektiniz gerçi ben fatih bey'e mail atmadım bana pm atabilirseniz bununla ilgili sevinirim...

Yasincim bunlardan bana da lazım, Alsa'ya güzel bi yazı mı yazsam? :"":

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2010 09:49 
Kullanıcı avatarı

Abi şaka yapıyorsunuz farkındayım ama biraz ağır oluyor. Şakası bir tarafa ama ağrıma gitmeye başladı... Lütfen söylemeyin böyle şeyler, ben ücretini ödeyip arabama biraz güzellik katmanın peşindeyim. Herhangi bir beklenti içerisinde olarak bir yazı yazacak olsam internet gazetelerinde yazarım. Burada biz bizeyiz diye yazıyorum ticari bir kaygısı olan bir site olmamamızdan ötürü kaldı ki pazar günü insanların kurumlarında verdiği hizmeti siz kendiniz gördünüz. Bunun için bir yazı yazacak olsaydım kaldı ki yine bu organizasyondan çok önce yazardım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2010 10:19 

İsim: Ali Kerimoğlu
Araç: Carisma 1.8 Gdi
Meslek: SMMM
Kan grubu: 0 +
termin yazdı:
Abi şaka yapıyorsunuz farkındayım ama biraz ağır oluyor. Şakası bir tarafa ama ağrıma gitmeye başladı... Lütfen söylemeyin böyle şeyler, ben ücretini ödeyip arabama biraz güzellik katmanın peşindeyim. Herhangi bir beklenti içerisinde olarak bir yazı yazacak olsam internet gazetelerinde yazarım. Burada biz bizeyiz diye yazıyorum ticari bir kaygısı olan bir site olmamamızdan ötürü kaldı ki pazar günü insanların kurumlarında verdiği hizmeti siz kendiniz gördünüz. Bunun için bir yazı yazacak olsaydım kaldı ki yine bu organizasyondan çok önce yazardım.

Yasinciğim,
Biz burda birbirimize takılmayacaksak, burası muhabbet ortamından ziyade açık oturum forumuna döner :)
Senin yazını okuyup, fırsatı bulup, espriyi çakmışlar.
Zaten birbirimizin jest ve mimiklerini görmeden, yazıyla ortam kurmaya uğraşıyoruz.
Böyle şeylere takılma, biz seni biliyoruz ;)

İlave olarak biliyorsunuz arabamı sattım. İlanlara bakarken Aldatmaz' dan bir tane Lancer ilanı gördüm. Hemen arkadaşları arayıp arabanın bana göre olup olmadığını sordum. Eğer uyarsa alacağım o arabayı.

Yani aldatmazlar bize, biz aldatmazlara bundan sonra :Yahoo!:

En son akerimoglu tarafından 27 Eki 2010 10:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2010 10:23 
Kullanıcı avatarı

Vallahi çok sevindim dostum fırsatım olursa seninle gelip aracı görmek isterim...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: