Zaman: 27 Nis 2024 18:46

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 69 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2010 15:15 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ertuğrul
Araç: 2008 Lancer İnform
Kan grubu: ARh+
Herkesin katılacağı büyük bir organizasyon yapsak. Ne dersiniz güzel olmaz mı?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2010 19:34 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Akde
Araç: 2005 1.5 Instyle AMT
Meslek: Muhasebe Elemanı
Kan grubu: A +
Zor görünse de imkansız değil. Neden olmasın... :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2010 22:11 
Kullanıcı avatarı

İsim: evren
Araç: colt czt
Meslek: öğretmen
baharı beklemek en mantıklısı ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2010 12:01 
Kullanıcı avatarı

İsim: S.Uğur
Araç: 2010 lancer 1.5 invite mt yakut kırmızı
Meslek: turizm
Kan grubu: 0rh+
bölgesel buluşmaların dışında heryıl başka bir ilde buluşma yapma fikrini daha önce ortaya atmıştım ama üzerinde konuşulmadı hiç.demekki zor görünüyor.bu tür organizasyonları temsa önderlik yaparsa yapılabilir.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2010 12:07 
Kullanıcı avatarı

İsim: Görkem Yavuz
Araç: Lancer 1.6 Invite
Meslek: Odtü-Maden Müh. Öğrenci
Kan grubu: 0Rh+
Benim de aklıma mesela: Temsa Mitsubishi kullanıcılarına özel servis indirimiyle beraber İstanbul ve Ankara'da büyük Mitsu buluşması yapsa fikri gelmişti. Katılım 1000 leri bulurdu.Anca öyle olur yoksa 800 küsür üye var onlara uyacak bir il ve zaman imkansız.

precious yazdı:
bölgesel buluşmaların dışında heryıl başka bir ilde buluşma yapma fikrini daha önce ortaya atmıştım ama üzerinde konuşulmadı hiç.demekki zor görünüyor.bu tür organizasyonları temsa önderlik yaparsa yapılabilir.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2010 12:25 
Kullanıcı avatarı

bence bu çapta bir buluşma bahara kadar rahatlıkla organize edilebilir. katılımın yüksek olması için herkese mümkün olduğu kadar eşit mesafede bir yer tayin etmek daha mantıklı . servis işi de biraz zor görünüyor.200 kişinin katıldığını düşünsek o kadar araca kim nerde baksın :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2010 13:49 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hakan
Araç: Colt invite AMT
Meslek: Banka
Kan grubu: A+
Çok çok zor
sadece İstanbul buluşmasında bile İstanbul'dan katılanlar hep aynı kişiler.
hem zaman olarak herkes aynı anda müsait olmuyor.
Orta nokta Ankara desek İstanbuldan kaç kişi buluşma için gidiş geliş 1200 km yol yapar.
İzmir var Antalya var...
Bence çok zor.
Ama olsa güzel olur.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2010 15:16 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Zafer
Araç: Lancer 1.8 CVT
Meslek: Teacher
Temsa sponsorumuz olsun olur belki :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2010 15:21 

İsim: 1
Araç: 1
Meslek: 1
Kan grubu: 1
Herkes zor diyor. "Zor"la güzellik olmaz.:)
Öneri 1- Bir sebep bulmak lazım genelin katılımını kolaylaştırmak için. Benim kanaatime göre bölgesel buluşmaları sıklaştırıp kişileri birbiriyle kaynaştırabilirsek, genel Türkiye buluşmasının önü kendiliğinden açılabilir.
Öneri 2- Yaz aylarında herkes tatil için zaten bir yerlere gidiyor. Varsayalım ki katılımcıların çoğu temmuz ayında tatil için Güney'e yada Ege'ye gidecek. Herkesin görüşü temmuza kadar alınır ve -zaten o bölgeye gidileceği için-uygun bir kentte buluşulur. Sonra isteyen istediği yere dağılabilir. Vosvosçular ve motorcular genelde bu yolu seçiyorlar.
Öneri 3- TEMSA'nın organize edeceği festivalvari yada fuar türü bir etkinlik yapılabilir. "Birinci Mitsubishi Türkiye Yaz Şenliği" Bu etkinlik çerçevesinde Mitsubishi servisi, galericisi, yedek parçacısı, tuningci olan Türkiye'nin heryerinden firmalar tespit edilecek uygun "bir yerde" plato kurarlar. Bu etkinliğe özel indirimler, kampanyalar vs düzenlerler. Böylece bizler buluşmuş olmanın yanında reklam kampanyalarıyla Türkiye ve hatta Avrupa'da yapılacak duyurularla tüm Mitsubishi severler yada potansiyel Mitsubishi kullanıcıları etkinliğe katılmaya davet edilir. Müzik gibi temaşa sanatlarından bazılarının da konser ve gösteriler düzenlemesi sağlanır, katılım katlanır, katlanır, katlanır. Tabi çok büyük bir iş bu. Bu organizasyon işinin zorluklarının üstesinden gelmeye de bilmem ki kim katlanır :) TEMSA'nın ön ayak olması şart. Katılımcıların, ön kayıt yaptırarak miktarını hesaplayabilirler.

Olmayacak hiçbirşey yok. Yeterki fırsatlar yaratılsın. Biz buradayız. Her fikri tartışıp, görüşelim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2010 15:23 
Kullanıcı avatarı

zor biliyorum, ama düşünsenize 300-400 hatta daha fazla mitsubishi bir arada.
(bu arada bunu vosvoscular yapıyordu. her sene toplanıyorlar.hatta haberlere falan da çıkmışlardı. aynısını biz neden yapamayalım ki?)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2010 15:39 
Kullanıcı avatarı

İsim: Uğur D.
Araç: Mitsubishi Colt 1.3 Invite AMT 2011
Meslek: Y.dışı eğt. dan.
Ben kalabalık buluşmalar taraftarı değilim. İstanbul buluşmalarında bile sayı artınca sohbet etmek, ortak hareket etmek zorlaşıyor.
Ayrıca bu mevzu çok ciddi bir organizasyon gerektirir ki, katılımcı sayısı önceden bilinmeden (ki bilmek neredeyse imkansız) bunu gerçekleştirmek çok zor.
Ha yapıldı, başarıldı, seve seve katılırım o başka, ancak zor zor, çok zor.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2010 15:48 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hilmi
Araç: 1.5 AMT Colt GP/ASX İnvite
Meslek: Doktor
arkadaşlar daha önceden buluşma yapma deneyimim var.başta biri yön vermeden buluşma tatsız olur çünkü her kafadan ayrı ses çıkar.buluşma öncesindede aksiyon planlanmalı.yani toplanılır;sohbet muhabbet çay e sonra? biz burada elimizin altında olan imkanla gokart veya paintballa tamamlardık buluşmayı.

yuxunun 3.önerisi en mantıklı olan yani festival usulü.temsa veyahut başka bi sponsor bulunursa(misal: temsa,kumho,castrol,pirelli,redbull,vsvs) fuar etkinlikleri yapan bi firmada çalışan arkadaşım var.ona havale ederiz :P safranboluda olsam bu imkanları sağlardım.nasıl sağlardım:

buluşmanın yapılacağı arazi sorun değil, otel sorun değil,belediyeden izin sorun değil.sadece firmalara bilgilendirme maili atılıp stand tarzı yer açmaları istenebilir.1 gün bu festival sürer 2.gün gezme fazlı olur, katılan firmadan veya sponsordan alınan parada otel masrafı yemek gezi vs harcanır.sonuç:dolu dolu 2 gün :)
ama ne yyazıkki edirnedeyim :(

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2010 17:55 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğan
Araç: Citröen Grand Picasso
Meslek: Teacher
Kan grubu: A rh
Bence buluşmaların bir amacı olmalı.. Yani kimse yanlış anlamasın bir sebep gerektirmeden sadece bir araya gelmek, etkinlikli buluşma gibi keyif vermez..

Yani onlarca konuda paylaşım yaptığın kişilerle bir araya gelmek güzeldir.. Ama o kişilerle birşeyler yapmak daha keyiflidir.. Kuru kuru çay yada yemek kısmı ancak belli bir mesajlaşma tanışıklığı olunca güzel olur..

Örneğin arabaları bir yere çekip araba yıkamak, ardından birbirimizin arabalarına binmek, devamında bir mangal bile çok keyifli olur.. Haa siz paintball'dur, çevre gezisidir yaparsınız o zaman fıstıklı baklama olur..

Kısaca demek istediğim.. Sponsorlu bir buluşma olamıyorsa bile elimizi cebe atıp etkinlikli birşey yapalım.. İlla büyük oynamak zorunda değiliz..

Eski Colt'çu..

Son imza güncelleme 12.11.2013

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2010 18:00 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yasin
Araç: 1990 Lancer Special Edition :)
Meslek: Biomedikal
Tamam ama nasıl diye düşünmeden edemiyorum, elden geldiğince bende katılmak isterima ama büüyk bir buluşma için ciddi bir organizasyon gerekli :)
olursa seve seve...

Follow Me Home - Uğurlama & Karşılama Işığı Modülü İçin Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayın.
http://www.mitsubishiclubturkey.com/viewtopic.php?f=37&t=2405

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2010 19:01 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar benim temsa adana fabrikasında tanıdığım bir kaç yönetici var. toplantıya sponsorluk konusu hakkında fikirlerini soralım. ayrıca emek bey bize bu konuda yardımcı olabilir. elimizden geldiği kadar destek alalım. geri kalanını da biz elimizi taşın altına koyarız.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2010 11:44 
Kullanıcı avatarı

bütün arkadaşlar böyle bir buluşmanın zorluğundan bahsediyor (buna ben de katılıyorum), ama zorluk olmadan da böyle büyük bir buluşma yapmak düşünülemez değil mi? genel düşünce buluşma düzenlenirse katılımın olacağı yönünde olduğuna göre artık planlama safhasına geçmenin zamanı gelmiştir diye düşünüyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2010 12:17 
Kullanıcı avatarı

İsim: Atalay
Araç: Nissan Juke 1.6 Tekna
Meslek: s
Kan grubu: 0Rh+
81 ilden katılım sağlamak ve herkese eşit uzaklıkta bi yer tayin etmek oldukça zor dediğiniz gibi bu konuda katılıyorum.
Festival önerisi mantıklı ancak buluşmaya bi amac edindırmemız lazım. Festival alanı kuruldu etkinlik yapıldı bu festival içerisinde ekstra bi etkinlik olmalı insanları çekebilecek türden ve bu ekstra etkinlikten elde edilen para atıyorum türkiye eğitim vakfı kimsesizler yurdu baba beni okula gönder tarzı kampanyalara bağışlanmalı hem o zaman o vakıf lar medya sponsorları ile festival in reklamını daha büyük çapta yaparlar katılım da büyük olur toplanan paranın miktarı da büyük olur eğlence de büyük olur. En azından bi hayra vesile olmuş oluşurz. Hemde sadece gezip tozma amaçlı bi organizasyon olmaz buluşmamızın birde hayırlı bir amacı olur.
Bu daha zor demeyin gereken sponsor sadece festival içinde bulunacak bu şekilde yardım li festival için de bulunacak (dediginiz gibi kumho red bul temsa ...) bulunduktan sonra vakıf in medya sponsorlarına düşer iş.
Hem organizasyon buyur hem sitemizn katkıları ile olacağı için bizim de sitemiz buyur.

Mitsubishi Colt 1.3 MT

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Ara 2010 22:16 
Kullanıcı avatarı

İsim: zafer
Araç: Mitsubishi Lancer 1,5 invite
Meslek: mühendis
Kan grubu: A Rh
Büyük düşünmezsek, hayal edemezsek yaşamayalım o zaman ;)
Fantastik bir gol atan oyuncuya o golü nasıl attığını sormuşlar (Aslında kimin attığını da biliyorum ama fanatiklik olmasın diye isim vermiyorum). Demiş ki "önce o golü hayal etmeniz lazım, hayal etmezseniz böyle gol atamazsınız..."
bence;
Böyle bir organizasyonu yapmak için ya TEMSA gibi kurumsal bir şirket aracı olmalı yada ülkesel olarak beldesini, ön plana çıkartmak isteyen bir belde de festival olarak yapılmalı. Bana kalırsa Şirketin yapması gerek. Yapmalı da. Ancak Temsanın reklam politikasını gözüne alırsak bu biraz uzak bir ihtimal gibi görünüyor. Safranbolu fikri bence süper. Turistik ve tarihi mekan olması da bir çok açıdan cazip. Uzaktan gelecekler için iyi bir alternatif tatil yeri, muhteşem bir fikir olurdu.. Gerçi o tarihi sokaklarda düşününce o kadar aracı... Dehşet bir foto olurdu:)) Vosvosçuların karadeniz turu gibi bol alternatifli bir seçenek olurdu.
Bu organizasyonu tetikleyecek bir kaç resim olmalı. 3-5 yakın ilden de olsa 5-10 araç bir araya gelse ve resimlerini dosyaya koysak, hem TEMSA'ya giderken faydalı olurdu.. hem de içimizdeki umutları tetiklerdi... Hiç olmadı topluca serviste buluşalım..Başlangıç olur.. servise yakın eski lastiklerin bol olduğu boş bir arazi bulunur, mangal yakılır, bu arada servisten çıkan getirir aracını resim çekilir, film çekilir :)
Ben 2 bin km daha yapiim buradaki servise gidince izin isteyip geleni çekicem bakalım :p
tükkan sahibine de bahsedeyim bu fikri en azından bir bayii fikri alalım:) herkes bulunduğu yerde ki bayiye-servise gidip böyle bir organiasyon beklentisinden bahsetse ilk etapta talep kısmı da aradan çıkar :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Ara 2010 22:59 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış Yeniçeri
Araç: Ford Focus
Meslek: Bilgi Teknolojileri
Daha önce çok buluştuk. En son tiyatro organizasyonu bile 15-20 kişiye yaklaşmıştı. Temsa'nın etkinliklerimizden buluşmalarımızdan haberi var. Autoshow zamanı Emek ve birkaç temsadan yöneticiyle görüşmüştüm. Açıkçası tüm Türkiye'ye yönelik bir organizasyonun altına ben girmek istemem çünkü katılım sayısı yeterince olmaz. İstanbul buluşmalarında bile 30 kişi gelirim dediğinde max 15 kişi geliyor. ASX'leri test edebileceğimiz bir etkinlik olacak ileri ki dönemde bizim foruma özel daha kesinleşen bişey yok ama buradan duyurucam kesinleştiğinde. Havalar biraz ısınsın.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Ara 2010 00:56 
Kullanıcı avatarı

İsim: zafer
Araç: Mitsubishi Lancer 1,5 invite
Meslek: mühendis
Kan grubu: A Rh
Büyük çaplı organizasyonlar elbette zordur. Turizm acentaları bile zor yapıyor bu işi:D Ama insanlara da bunun yapılamacağını lanse etmemek lazım. Bu tür organizasyonlarınız sürekli oldukça sayı zamanla artacaktır. Hiçbir sosyal grup başlangıçta toplanıp klüp olmaz. Zaman lazım. Bu konu konuşuldukça lastik gibi uzayacaktır, ama sizler gibi biraraya gelindikçede katılım sayısı artacaktır. Organizasyonların sürekliliğinin sağlanması, yapılması gibi tekliflerin bu yüzden TEMSA'dan gelmesi kanaatindeyim. Şahsi fikrim zaten sonlara doğru yazdıklarım, önce yakındakilerle kaynaşmak sonra Voltranı oluşturmak. Japonlar araçlarını yaparlarken tüm parçaları ayrı ayrı mükemmel hale getirmek için çalışırlar, sonra o mükemmel parçaları toplayıp mükemmel arabalarımızı ortaya çıkarmışlar:):) O yüzden biz parça parça bir toplanalım hele:)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 69 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 45 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye