Zaman: 27 Nis 2024 23:30

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 69 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2011 00:48 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış Yeniçeri
Araç: Ford Focus
Meslek: Bilgi Teknolojileri
Kan grubu: A+
atthegates yazdı:
büyük mitsubishi buluşması yalan mı oldu yaw?
:cry:

Daha küçüklerini yapıyoruz sürekli :). Büyük mitsubishi buluşması için bence daha zaman var.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2011 15:44 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Zafer
Araç: Lancer 1.8 CVT
Meslek: Teacher
Kan grubu: ARh+
Temsa destekle biziii :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2011 20:55 
Kullanıcı avatarı

İsim: S.Uğur
Araç: 2010 lancer 1.5 invite mt yakut kırmızı
Meslek: turizm
Kan grubu: 0rh+
Janissary yazdı:
atthegates yazdı:
büyük mitsubishi buluşması yalan mı oldu yaw?
:cry:

Daha küçüklerini yapıyoruz sürekli :). Büyük mitsubishi buluşması için bence daha zaman var.

tabi istanbulda çoğunluk var.bişeyler yapılıyor sürekli daha büyüğüne kimse yanaşmıyor.ama bence vakti var diye bişey yok.şimdiden çalışmaların başlayıp yazada düzenlenmesi iyi olur

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2011 15:19 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ertuğrul
Araç: 2008 Lancer İnform
precious kardeşime katılıyorum. istanbuldaki arkadaşlar zaten toplanıyorlar. buradaki amaç memleketin heryerindeki arkadaşlarımızla bir araya gelmek değil mi?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2011 17:07 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mert
Araç: Lancer 2011 model
Meslek: Öğrenci
Benim aracı aldıgım yerle konuşurum isterseniz sponsor oluryani bize kırmazlar hem hemşerim ne dersiniz zaten parti yapıyorlar ayda 1 kere falan bu sefer türkiye geneline yaparlar ?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2013 15:20 
Kullanıcı avatarı

İsim: turgut
Araç: 2013 lancer 1,6
Meslek: doktor
umarım yeniden daha kuvvetle hortlar bu konu

yabancı filmlerle ve dergilerle; otomobil festivalleri, sokak yarışları, modifiye araçların görücüye çıkmaları, sokak partileri gösterilmiş ve türkiyede böyle etkinlikler olmadığından bizlerde hep "keşke" ile başlayan cümleler kurarak bunları takip etmişizdir. hiç kimseyi karıştırmadan sadece kendimden örnek verecek olursam, formula yarışlarını iple çeker dev ekranlı bir cafe bulur arkadaşlarımla seyrettikten sonra kendimizi gokart pistine atardık. belki size şaka gibi gelecektir ama gokartın yeni yeni tanınmaya yani "çarpışan araba" formatına dönüşmeden önceki zamanlarda bir arkadaşımla, tüm türkiyede açılmış ne kadar pist varsa dolaşmaya başlamıştık. sonrada dönüp aramızda kritiğini yapıyorduk pistlerin.

aslına bakarsanız tüm araba sevdalılarının içinde vardır büyük organizasyonlara katılmak. bakılacak olursa otomobil federasyonunun düzenlediği son yıllardaki organizasyonlarına, ilgi büyüktür. gerek karting yarışları, gerek endurance yarışları, gerek offroad gerekse ralliler olsun organizasyonlar büyük ilgi ile takip edilmektedir. forumdan takip edebildiğim kadarıylada zaten il bazında düzenlediğiniz buluşmalarlada sizlerde yapmışsınız bu tür küçük organizasyonlar.

mitsubishi ile tanışmadan önce gerçekten araba benim için araçtı. bireysel kullanılırdı. şimdi ise görüyorumki aslında insanları birleştiren bir unsurda olabiliyormuş. bu forum sayesinde sizlerin arasına karışabildim şimdi ise ilk buluşmanın zamanını gözlüyorum.

bu büyük buluşma konusu hakkında yazılanları okudum ve okuduklarımda da herkesin ayrı ayrı haklılık payı var bence. ama "hayal edip başarmak" ve "büyük düşünmek" söylemleri daha çok hoşuma gitti açıkcası.

öneri olarak diyorumki 2014 bizim yılımız olsun büyük bir buluşma düzenleyelim ve hatta hatta bunu festival olarak organize edelim. içeriğinde herkese ve her yaş kesimine hitap eden birşeylerin bulunduğu bir festival. ve hatta bunu marka olarak sınırlandırmadan tüm türkiyeye açalım.

belki takip edeniniz olmuştur bu yıl düzcede bu tür bir festival düzenlenmeye çalışıldı. türkiye için ilk otomobil festivali oldu. aşağı yukarı aynı tarihlerde istanbulda da buna benzer bir organizasyon yapıldı ancak o daha çok piknik havasında geçmiş.

bence ilk deneyim olarak iyiydi ama daha iyisini, daha iyi organize olarak bizler yapabiliriz.

2014 yılı bizim yılımız olsun büyük buluşmayı büyük bir festivale dönüştürüp düzenleyelim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2013 15:24 

İsim: ali
Araç: veli
Meslek: yok
Düzce melmeket benim ama haberim olmadı yaw yoksa kessin giderdim :kart: Bu tarz bir festivali üç elmaslarımızla istila edebiliriz. İyi fikir :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2013 15:31 
Kullanıcı avatarı

reklamı biraz zayıf kalmıştı :)
http://www.duzcekulturturizm.gov.tr/haber-229-turkiyede_ilk_kez_duzcede_yapilacak_olan_otomobil_festivali_2223_haziran_tarihleri_arasinda_gerceklestirilecek.html

bunlarda düzenleme komitesindeki kişinin fotorafları
http://www.techturkey.com/forum/fotograflariniz/158457-duzce-otomobil-festivali-fotograflar.html

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2013 15:33 

Sizden sonra google da baktım bende. Reklam yapılamamış anladığım kadarıyla dediğiniz gibi. Genelde modifiye kuş serisi var ortalıkta :) Bazı markalara göre ayrı gruplarda gözüküyor. Atmosfer otomobil severlere göre olduğundan oldukça eğlenceli vakit geçirilecek türden bir organizasyona benziyor. Otomobil kültürünü geliştirmek için faydalı olabilir. Dostluklar gelişebilir...

MCT olarak katılsak ciddi bir sükse yaparız mitsularla :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2013 15:36 
Kullanıcı avatarı

kesinlikle size katılıyorum. daha iyi organize olmuş bir toplulukla daha iyi işler çıkartabiliriz diye düşünüyorum bende.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2013 15:37 

Hazirana doğru bu konuyu hortlatmak gerekli takvimime ekliyorum :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2013 16:11 
Kullanıcı avatarı

aslına bakarsanız düzenlenmekte olan organizasyonlara geniş çaplı katılmaktan ziyade benim gönlümde yatan büyük bir festival düzenlemek. :D
düzenlenebilecek organizasyonda yer almaya istekli ve yetenekli kişilerin aramızda olduğunu, yardımlaşarak bu işi kotarabileceğimizi biliyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2013 16:42 

Oda olur neden olmasın. Bir anket düzenlenir. Kamu oyu yoklaması yapılır yani :) Organizasyonda gönüllü olan v.s. biraz çalışma gerekiyor sanırım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2014 10:37 
Kullanıcı avatarı

İsim: Levent Yavuz
Araç: Lancer Sportback
Meslek: çiftçi
Merhaba Arkadaşlar

Daha önce stilom vardı ve birkaç defa organizasyon/ buluşma tertip etmişliğim oldu. hala ufak tefek buluşmalarda arkadaşlarla bir araya geliriz.

Çok büyük bir buluşma-festival, konser, yarışma tadında birşeyler- organize edilebilmesi için öncelikle yakın arkadaşlıklar kurulması şart bence.
buda daha ufak organizasynların gidişatına bağlı.
lancer ı alalı 6 ayı geçti ama henüz bir buluşmaya katılma fırsatım olmadı. inşallah ilk organizasyonda aranızda olacağım.

benim nacizane tavsiyem İstanbul ekibiyle beraber mangallı, muhabbettli, tavlalı okeyli bataklı yeme içme ve oyun odaklı bir buluşma yapmak.
bu ekip diğer illere göre daha kalabalık olur diye tahmin ediyorum.
aynı anda Ankara ve diğer birkaç ilde merkez seçilip tanışma organizasyonları yapılabilir. daha sonrasında sapanca, abant civarlarında daha geniş bir organizasyon yapılabilir.

üyelerimizin iletişim bilgileri mevcut, site yönetimi email, cep tel gibi bilgilerin temini konusunda yardımcı olursa büyük bir buluşmanın organizasyonuna başlayabiliriz.

email atarız, sms yollarız veya ararız... ben bu konuda üstüme düşeni yaparım.
hatta istanbul ekibi için anadolu yakasında Stilo ekibi ile sürekli buluşma yaptığımız güzel biryer var.
mangallı muhabbetli bir ön çalışma yapabiliriz.

İşe başlamak yarısını yapmak demektir. Ya Allah diyelim devamı gelir inşallah...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2014 00:35 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Arcan ARICAN
Araç: Lancer 1.6 ADRICLARN MT SR Evo X Bodykit
Meslek: Otelcilik
Kan grubu: 0Rh+
Eğer sizlere uyarsa Afyon'da yapalım. Konaklamalı olur. Bilenler vardır Güral Afyon'da yöneticiyim ben. Yaz aylarında okullar tatil iken güzel fiyatlı bir haftasonu buluşması. Fiyatları makul seviyelerde tutabilirim. Afyon'daki yerel basın, valilik, büyükşehir belediye falan ile de irtibatlarım iyidir. Bir şekilde onların da desteğini alabilirim. Afyon şehrinin tanıtımı falan da işin içine girince birkaç sponsorluk da ayarlayabilmek mümkün olabilir belki. Sonuçta Ankara 2.5 saat, İzmir 3.5 saat, İstanbul 4 saat, Antalya 2.5 saat.
Denizli bayii Özpam da eminim heveslenecektir. Katılımcı sayısına göre belki iyi bir sanatçı ayarlayıp güzel bir akşam eğlencesi bile düzenleyebiliriz. TEMSA'yı da kapının içinden bile sokmayız :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2014 09:24 
Kullanıcı avatarı

İsim: Levent Yavuz
Araç: Lancer Sportback
Meslek: çiftçi
Adriclarna yazdı:
Eğer sizlere uyarsa Afyon'da yapalım. Konaklamalı olur. Bilenler vardır Güral Afyon'da yöneticiyim ben. Yaz aylarında okullar tatil iken güzel fiyatlı bir haftasonu buluşması. Fiyatları makul seviyelerde tutabilirim. Afyon'daki yerel basın, valilik, büyükşehir belediye falan ile de irtibatlarım iyidir. Bir şekilde onların da desteğini alabilirim. Afyon şehrinin tanıtımı falan da işin içine girince birkaç sponsorluk da ayarlayabilmek mümkün olabilir belki. Sonuçta Ankara 2.5 saat, İzmir 3.5 saat, İstanbul 4 saat, Antalya 2.5 saat.
Denizli bayii Özpam da eminim heveslenecektir. Katılımcı sayısına göre belki iyi bir sanatçı ayarlayıp güzel bir akşam eğlencesi bile düzenleyebiliriz. TEMSA'yı da kapının içinden bile sokmayız :)

Çok güzel fikir doğrusu. Ailece yapılacak güzel bir buluşma olur...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2014 13:09 
Kullanıcı avatarı

İsim: Emin Yıldız
Araç: 2011 Lancer 1.6 Invite SportSedan SR
Meslek: Advocate
Afyon aile boyu bir buluşma kulağa hoş geliyor...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2014 13:46 
Kullanıcı avatarı

böylesi büyük ve zor bir organizasyonu düzenlemenin altından kalkabiliriz.
bence öncelikle bize gerekli olan bu iş için gönüllü çalışacak insanlarla oluşturulmuş bir hazırlık komitesi ve bu komitenin hazırlayacağı yol haritası. istekli olanlardan oluşacak grup önce kendi içinde tanışma ve fikir toplantıları düzenlemeli, ortaya çıkacak organizasyon şeması ile içerik, hedef kitle, sponsorlar, etkinlikler gibi konularda düzenli çalışmalar sağlayabiliriz.
kendi adıma bende ulaşımı kolay etkinlik yapılabilecek hatta çeşitli yarışmalar düzenlenebilecek, kamp yapılabilecek, her yaştan herkesin içinde kendisi için birşeyler bulabileceği bir festival düzenlemeyi çok isterim. ve hatta sizlere komik gelebilir belki temsa dan ziyade benim aklımda ana sponsor olması için hep mitsubishi nin kendisi var.
ayrıca bence bu festival için en uygun zamanın bu sene olduğunu düşünüyorum çünkü seçim arefesinde yerel yönetimler yapılacak toplu organizasyonlara daha bir sıcak ve olabilirliği yüksek olarak bakıyorlar. ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2014 13:58 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Akde
Araç: 2005 1.5 Instyle AMT
Meslek: Muhasebe Elemanı
Kan grubu: A +
Arcan abiyi destekliyorum.
İzmir kafilesini ben toplamaya çalışırım. :-)

LT22i cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Oca 2014 16:25 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Arcan ARICAN
Araç: Lancer 1.6 ADRICLARN MT SR Evo X Bodykit
Meslek: Otelcilik
İlk tepkiler olumlu. Aile, termal, merkezi nokta, konaklamalı olunca da keyifli olacak gibi sanki. Tarih tartışmasını başlatalım o zaman.
1. Ramazan ayı içerisinde fiyatlar en uygun seviyede olur.
2. Hafta içi fiyatlar uygun seviyede olur.
3. Haftasonu da fiyatları uygun hale getiririz.
4. Cuma girer Pazar çıkar tarzında, Cumartesi gündüz ve pazar gündüz gezi ve şehir turu vs. öğlenden sonraları termal keyfi, akşamları da canlı müzikli eğlence.
Tarih, ay ve organizasyon önerileri, fikirleri yazalım o zaman yavaştan da olsa şekillenmye başlasın derim.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 69 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 38 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye