Zaman: 29 Mar 2024 01:39

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 116 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2011 18:36 
Kullanıcı avatarı

İsim: tolga
Araç: 2011 colt elegance (Cleartech-mt) siyah
Meslek: işci
Kan grubu: Arh-
efecelebi yazdı:
Geçmiş olsun, bi sadaka verin bence de.

Tebrikler arkadaşlar, yalnız sadece 2 fotoğraf çekilmesi bana az geldi, sizleri simaen de görmek isterdik,
Kastamonudan gelecek olan arkadaş ve badboy87 ismail de gelemedi sanırım :( yada beyaz Lancer lardan birisi onunkisi?

Birde beni birisi aradı, toplaşma saatini sordu bende geciktim flan dedi, bende sormadım kim olduğunu :)

Evet o bizdik,abim ve ben buluşmaya geçte olsa katılabildik.Abilerimin dediği gibi, az kişiydik ama gerçekten öz oldu.Dönüşte ismail abi'nin lanceriyle istanbul yolu üzerindeki carrefour'a kadar geldim ve araçtan gerçekten memnun kaldım.Hele o motor sesi yok mu :) Bakarsınız bidahaki buluşmada ben de lancer ile aranıza katılırım.Zevkli bir pazar günü geçirdik, herkese teşekkürler :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2011 19:16 
Kullanıcı avatarı

İsim: Görkem Yavuz
Araç: Lancer 1.6 Invite
Meslek: Odtü-Maden Müh. Öğrenci
Kan grubu: 0Rh+
Jaymz abi geçmiş olsun...ALLAH daha beterinden saklasın. Sadaka işini ben de ihmal etmemeye çalışıyorum.

@efecelebi
İsmail geldi abi :) ben 1 saat 45 dakika ayırabildim buluşmaya resim çektiklerinde ben gitmiştim..Yani aslında 4 tane beyaz Lancer vardı. Kara Murat benim yani :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2011 09:55 
Kullanıcı avatarı

gerçekten bende memnun kaldım.gerçi lancerlerin arasında bizimki minik kaldı ama olsun :) işallah yine buluşuruz.ben hanımıda getiricem bi dahaki sefere.gözleme falan yeriz :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2011 13:55 
Kullanıcı avatarı

İsim: Adil
Araç: Lancer 1.6 INFORM MT
dizanteri yazdı:
gerçekten bende memnun kaldım.gerçi lancerlerin arasında bizimki minik kaldı ama olsun :) işallah yine buluşuruz.ben hanımıda getiricem bi dahaki sefere.gözleme falan yeriz :)

Esasen otocuların buluşması bayanların gelmemesi daha ii olur diye içimden geçmişti ne yalan söyleyim :) :) ama gelip görüp,kişileri tanıdıktan sonra inşallah bende kız arkadaşımla gelirim bir dahakine :):)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2011 18:19 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hakan
Araç: Colt invite AMT
Meslek: Banka
Kan grubu: A+
Jaymz geçmiş olsun.
Allah hepimizi daha beterlerinden korusun...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2011 09:52 
Kullanıcı avatarı

İsim: mehmet ali
Araç: colt 1.3 elegance
Meslek: serbest
Kan grubu: arh+
arkadaşlar kastamonudan gelcek bendim evet geldimde ankaraya kadar saat 1 e kadar bekledim dolaştım tivmaş ta ama kimse yoktu ugramam gereken yerlerde vardı ankaraya gelince ve canım da sıkıldı benden başka kimse gelmeyecek galiba diye yanımda arkadaşlarda vardı hatta kavşak da lancer cı bi arkadaşı gördüm oda beni görmüştü saaanrım bir daha da dönme şansım olmadı inş başka bi buluşmada artık ama bilin ki gelmemezlik etmedim pazar günü sabahın köründe kalkıp yola çıktım ama buluamadık işte

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2011 09:59 
Kullanıcı avatarı

İsim: Görkem Yavuz
Araç: Lancer 1.6 Invite
Meslek: Odtü-Maden Müh. Öğrenci
memoli23 yazdı:
arkadaşlar kastamonudan gelcek bendim evet geldimde ankaraya kadar saat 1 e kadar bekledim dolaştım tivmaş ta ama kimse yoktu ugramam gereken yerlerde vardı ankaraya gelince ve canım da sıkıldı benden başka kimse gelmeyecek galiba diye yanımda arkadaşlarda vardı hatta kavşak da lancer cı bi arkadaşı gördüm oda beni görmüştü saaanrım bir daha da dönme şansım olmadı inş başka bi buluşmada artık ama bilin ki gelmemezlik etmedim pazar günü sabahın köründe kalkıp yola çıktım ama buluamadık işte

Ben korna çaldım size beni takip edin diye... 37 plakalı beyaz colt değil miydi?...Benim girdiğim kavşaktan içeri girseniz iş bitmişti :( :( :cry: :cry: Üzüldüm ya.. 3 tane daha beyaz Lancer girdi oradan 1ini takip etseydiniz keşke.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2011 10:12 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yasin
Araç: 1990 Lancer Special Edition :)
Meslek: Biomedikal
memoli23 yazdı:

Yahu güzel kardeşim onca yolu teptin geldinde bi arasaydınya, iletişim bilgilerine telefon numaralarını bu sebeple yazmıştık :(
Neyse sözünde durmak adına elden geleni yapmışsın bravo :good:
Birdahaki sefere inşaALLAH ;)

Follow Me Home - Uğurlama & Karşılama Işığı Modülü İçin Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayın.
http://www.mitsubishiclubturkey.com/viewtopic.php?f=37&t=2405

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2011 11:28 
Kullanıcı avatarı

İsim: mehmet ali
Araç: colt 1.3 elegance
Meslek: serbest
Kan grubu: arh+
ugramam gereken söz verdigim arkadaşlarımda vardı demiştim en azından 1 saatimi ayırayım buluşmaya ama 1 e kaddar bekledim gelen de olmayınca çıktım kavsakta lancer ı gördüm ama arkadaşı aramıştım beni bekliyodu onun için dönemedim geri yoksa buluşma yerini biliyordum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2011 11:37 
Kullanıcı avatarı

İsim: jaymz
Araç: 2005 Outlander turbo
Meslek: muhasebe
biliyorum biraz erken olacak ama biz bu hafta sonuda bi buluşma ayarlarsak super olur içimde kaldı gidemedim diye efecelebi bu işi ancak sen organize edersin

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2011 15:27 
Kullanıcı avatarı

İsim: ismail
Araç: 09 Lancer İnv.
Kan grubu: bRh+
Uzun zamandır giremedim foruma gelen gelemeyen herkeze teşekkürler, jaymz çok geçmilş çok olsun

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2011 15:31 
Kullanıcı avatarı

İsim: ismail
Araç: 09 Lancer İnv.
Kan grubu: bRh+
efecelebi yazdı:
Geçmiş olsun, bi sadaka verin bence de.

Tebrikler arkadaşlar, yalnız sadece 2 fotoğraf çekilmesi bana az geldi, sizleri simaen de görmek isterdik,
Kastamonudan gelecek olan arkadaş ve badboy87 ismail de gelemedi sanırım :( yada beyaz Lancer lardan birisi onunkisi?

Birde beni birisi aradı, toplaşma saatini sordu bende geciktim flan dedi, bende sormadım kim olduğunu :)

Abi oldumu şimdi bensiz buluşma mı olur :D huyum kurusun biraz gecikirim ama gelirim :roll: hem benim arabayı 1 km den tanıman lazım siyah tavandan

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2011 13:23 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yasin
Araç: 1990 Lancer Special Edition :)
Meslek: Biomedikal
Jaymz yazdı:
biliyorum biraz erken olacak ama biz bu hafta sonuda bi buluşma ayarlarsak super olur içimde kaldı gidemedim diye efecelebi bu işi ancak sen organize edersin

Bence havalar biraz ısınsın tekrar organize edelim, ya da şimdiden bir gün kararlaştıralım.
Bu kez ben de gelirim inşaALLAH.
Evet beyler talepleri alalım

Follow Me Home - Uğurlama & Karşılama Işığı Modülü İçin Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayın.
http://www.mitsubishiclubturkey.com/viewtopic.php?f=37&t=2405

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2011 16:22 
Kullanıcı avatarı

İsim: özkan
Araç: L200 2008
Meslek: ARMATÖR
Arkadaşlar Merhaba Ben Özkan Yeni Üye Oldum .. Ama Biraz Geç Kaldım Galiba :) 2008 Den Bu Yana Beya Zaman Geçirmişim :)

Herkese Tekrardan Merhabalar Ve İyi Forumlar :)

RENK PETROL SİYAHI
2008 MODEL MAGNUM
ÇİFT TURBO 217PS

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Nis 2011 09:57 
Kullanıcı avatarı

ustalar bi buluşma daha ayarlayalım.bayanlar da gelsin onlar kendi aralarında örgü makyaj muhabbeti yapsınlar biz takılırız :) yanlız colt u olan arkadaşlarıda bekliyorum.hep lancer gelince lancerciler kendi arasında muhabbet ediyor dogal olarak bizim araçlar farklı olduğu için ben şöyle bir şey varmı sizinkinde diye soruyorum araçlar farklı olduğu için tam cevap alamıyorum 2-3 tane colt gelsede bende sevinsem :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2011 14:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ercan Bozbola
Araç: Carisma 1.9 DID
Meslek: Makine Mühendisi
Kan grubu: A +
Son buluşmaya katılmıştım ve 5 kişiydik, buluşma olacaksa benimde haberim olsun. Elimden geldiğince bakıyorum foruma ama buluşma olacaksa telefondan arayabilirsiniz(533 4818865).

Bu arada 2011 ASX,2011 Lancer veya 2004 Carisma üçünden birini kapıp gelebilirim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 116 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye