Zaman: 29 Mar 2024 00:37

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 171 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2011 10:07 

İsim: 1
Araç: 1
Meslek: 1
Kan grubu: 1
Dogus yazdı:
Aracım yarın yükseliş'e geliyor.plaka işlemleri yetişirse ben de gelmeyi çok isterim fakat sanmıyorum.keşle 22 mayıs olaydı buluşma...foto paylaşımı yapar mısınız.

Doğuş Bey hoşgeldiniz. Suat Beyin de dediği gibi dilerseniz katılabilirsiniz. İleride daha çok organizasyon yapacağız inşallah. Bizimle irtibatı kesmeyin yeter. Aracınız hayırlı uğurlu olsun bu arada. Çok özel bir otomobile sahip olacaksınız. Allah kazadan beladan uzak, güle güle kullanmayı nasip etsin.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2011 15:23 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Akde
Araç: 2005 1.5 Instyle AMT
Meslek: Muhasebe Elemanı
Kan grubu: A +
Dogus yazdı:
Aracım yarın yükseliş'e geliyor.plaka işlemleri yetişirse ben de gelmeyi çok isterim fakat sanmıyorum.keşle 22 mayıs olaydı buluşma...foto paylaşımı yapar mısınız.

Aramıza hoşgeldiniz. Sizi de pazar günü aramızda görmek isteriz...
İşlemlerin bitmesi için baskı yapmanız yeterli olacaktır bence. Çünkü araç satıcılarının ciddi davrandığını daha görmedim. :) Aheste aheste iş yapıyorlar...
Siz bugünden arayıp yarın akşama kadar bitmesini isteyin. Yarın da gün içinde ne durumda diye sorup sorgulayın...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2011 16:48 
Kullanıcı avatarı

İsim: Alperen
Araç: Giulietta
Meslek: Mimar
Kan grubu: ARh+
Yükselişse 1 haftadan önce alamazsınız :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2011 19:59 

edit: tanımlandı ve mesaj iptal edildi :D

En son yuxus tarafından 12 May 2011 21:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2011 20:04 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğuş
Araç: Lancer Sportback
Meslek: İnşaat Mühendisi
Kan grubu: AB+
Hoşbulduk hepiniz sağolun.

Araç geldi ama çıkışı pazartesiye kaldı.Yükseliş'ten yana bir sıkıntı görmedim gayet iyi niyetliler.park sensörü,teflon işi var.bir de istediğim bir plaka var onu almak için uğraşacağım.

bir de öyle araçsız içime oturur o buluşma :) bir dahakine oradayım ama

Meslektaşıma da ayrıca selamlar.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2011 22:26 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Anıl Ünal
Araç: Kia Shuma
Meslek: Satış Danışmanı
Kan grubu: Arh-
Selamlar İzmir ahalisi..
Mitsubishi'deki ilk müşterilerimden ve kapı komşum olan Alperen'in bahsetmesi üzerine sitede ilk işim bu başlığa girip pazar günü yapılacak olan toplantı hakkında bilgi almak oldu.

Ne yazık ki, Yükseliş Mitsubishi ailesi olarak, haftasonu Agora AVM'de yapacağımız etkinlik nedeniyle MCT İzmir buluşmasına bizlerden birinin katılması zor görünüyor. Bireysel olarak, hala müdürümden izin koparmaya çalışıyorum, test araçlarımız da dolu olacağından kendi imkanlarım dahilinde aranızda olmaya çalışacağım (zavallı Kia'm ile :D )

Bu arada, eski defterleri açmak gibi olacak fakat, sizlerden bir ricam olacak. Takdir edersiniz ki Yükseliş Şirketler Grubu olarak, şirket maillerine gelen e-postaların çokluğu hakkında az çok fikriniz vardır, haliyle ne yazık ki bazı aksamalar ve pas geçmeler yaşanabiliyor. Lütfen Organizasyon bilgilendirmeleri, Yükseliş ile ilgili soru veya şikayetleriniz için benim şahsi mail adresim olan anil.unal@temorg.com adresini kullanınız. Emin olun, böylece cevaplanmamış mail derdiniz bitecek :"":

Pazar günü görüşmek dileğiyle, görüşemezsekte hepinize iyi eğlenceler..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2011 23:08 
Kullanıcı avatarı

showbizz yazdı:
Selamlar İzmir ahalisi..
Mitsubishi'deki ilk müşterilerimden ve kapı komşum olan Alperen'in bahsetmesi üzerine sitede ilk işim bu başlığa girip pazar günü yapılacak olan toplantı hakkında bilgi almak oldu.

Ne yazık ki, Yükseliş Mitsubishi ailesi olarak, haftasonu Agora AVM'de yapacağımız etkinlik nedeniyle MCT İzmir buluşmasına bizlerden birinin katılması zor görünüyor. Bireysel olarak, hala müdürümden izin koparmaya çalışıyorum, test araçlarımız da dolu olacağından kendi imkanlarım dahilinde aranızda olmaya çalışacağım (zavallı Kia'm ile :D )

Bu arada, eski defterleri açmak gibi olacak fakat, sizlerden bir ricam olacak. Takdir edersiniz ki Yükseliş Şirketler Grubu olarak, şirket maillerine gelen e-postaların çokluğu hakkında az çok fikriniz vardır, haliyle ne yazık ki bazı aksamalar ve pas geçmeler yaşanabiliyor. Lütfen Organizasyon bilgilendirmeleri, Yükseliş ile ilgili soru veya şikayetleriniz için benim şahsi mail adresim olan anil.unal@temorg.com adresini kullanınız. Emin olun, böylece cevaplanmamış mail derdiniz bitecek :"":

İnşallah, her zaman bekleriz :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2011 09:09 
Kullanıcı avatarı

İsim: suat
Araç: 2012 mitsubishi outlander
Meslek: İNŞAAT MÜHENDİSİ
Dogus yazdı:
Hoşbulduk hepiniz sağolun.

Araç geldi ama çıkışı pazartesiye kaldı.Yükseliş'ten yana bir sıkıntı görmedim gayet iyi niyetliler.park sensörü,teflon işi var.bir de istediğim bir plaka var onu almak için uğraşacağım.

bir de öyle araçsız içime oturur o buluşma :) bir dahakine oradayım ama

Meslektaşıma da ayrıca selamlar.

Eyvallah Doğuş kardeşim :)

showbizz yazdı:
Selamlar İzmir ahalisi..

Yükseliş'ten de birilerini aramızda görmek bizi mutlu eder :) Görüşmek dileğiyle.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2011 09:26 
Kullanıcı avatarı

Ortakım, babamı ikidir arıyorlarmış bir şikayetin var mı diye, beni niye aramıyonuz len bi yükselişi karıştırayım gene :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2011 10:25 

showbizz yazdı:
Selamlar İzmir ahalisi..

Hoşgeldiniz öncelikle. İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Pazar günü buuşmamıza katılırsanız çok mutlu oluruz. Katılamazsanız da canınız sağolsun kapımız size hep açık olacaktır. Kişisel eposta adresinizi vermeniz de çok nazik ve iyi niyetli bir yaklaşım gerçekten.

(Bir dokun bin ah işit gibi olacak ama bu noktadan sonra serzenişe geçeceğim kusura bakmayın)
- Şahsınızı tenzih ederek söylemek zorundayım büyük bir şirketin kendisine gelen epostaların hepsini inceleyememesinin bir mazereti olamaz. Eposta günümüzün en yaygın iletişim yollarından biridir. "O kadar çok telefon geliyor ki hepsine bakamıyoruz" demek gibi bir şey bu. Birilerinin öncelikli işinin bu olması lazım. Bırakın buluşma daveti için bana geri dönüş olmamasını daha öne attığım çeşitli konulardaki "hiçbir" epostaya cevap verilmedi. Ben bir mitsubishi sever değil de potansiyel bir müşteri olarak bu yolla size ulaşmayı deneyip alaka görmeseydim ne düşünürdüm: "Demek ki bu şirket tam olarak kurumsallaşmamış yada araca göre müşteri seçiyor. Mitsubishi'yi es geçmiş Hyundai satmakla kifayet ediyor".
- Telefon edip bir soru soruyorum. "Ustaya sorup birazdan döneceğiz" diyorlar ertesi gün ben arayıp arayacaklarını hatırlatıyorum.
- Sıfır lastikle servise gidiyorum. Usta "değiştirelim lastikleri diyor".
- 1-2 ay önce yeni şanzıman gücellemesi çıkmış buradaki bazı arkadaşlar da yaptırmış arayıp bu konuda randevu istiyorum "böyle bir güncellemeden haberimiz yok" deniyor.
- Araç 10-12 gün boyunca servisteyken yapılmasını istediğim düzeltmelerin hepsinin aracı teslim almaya gittiğimde yapılmadığını görüyorum soruyorum neden "unutmuşuz, bir dahaki sefere onu da halledelim" cevabı veriliyor.

Benim Yükseliş'in önemli bir departmanında çalışan bir ahbabım var. Onun kanalıyla bu sorunları hiç yaşamadan da Yükseliş'te hizmet alabileceğimi biliyorum. Şimdiye kadar buna hiç tevessül etmedim etmek de istemiyorum. Standart ve herkese eşit bir yaklaşım olsun istiyorum. Size yüklenmek gibi olmasın bunlar belki de münferit hadiselerdir. Şikayet edip birilerini de hedef göstermek niyetinde değilim. Lütfen siz de birilerini sorgulamayın bu yüzden. Çalışanların sayısı belki de yetersizdir. Belki de güçlerinin çok üstünde iş veriliyor ona mukabil çok az ücret alıyorlardır; bilemiyorum. Burada sorguladığım şey Yükseliş'in genel hizmet politikasını tekrar gözden geçirmesi gerektiği. Mitsubishi markasına da gereken değeri vermesi. Sattıktan sonra da araçlarını canı gönülden sahiplenmeleri. Bu foruma girip "İzmir'de hangi servise gidelim" diye sorduklarında ben tereddüt etmeden Yükseliş diyemiyorum. Çünkü benim yaşadıklarımı o kişi de yaşarsa mahçup olacağımı biliyorum.

Kusura bakmayın. Umarım haddimi aşmamışımdır ve de bizimle iletişimi devam ettirme fikriniz bu yazdıklarımı okuduktan sonra bozulmaz. Fakat dost acı söyler malum. Dahil olduğunuz forum üyeleri böyle açık sözlü insanlardır. Niyetimiz çok kıymetli olan ve çok sevdiğimiz araçlarımızı onlara yakışan kalitede korumak, bakımlarını yaptırmak, bu araçlara sahip olmak isteyen yeni kullanıcalara yardımcı olmak. Saygılarımla.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2011 12:14 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Anıl Ünal
Araç: Kia Shuma
Meslek: Satış Danışmanı
Kan grubu: Arh-
Mythos yazdı:
Ortakım, babamı ikidir arıyorlarmış bir şikayetin var mı diye, beni niye aramıyonuz len bi yükselişi karıştırayım gene :D

:kır: :kır:

Senin numara kayıtlarını özellikle sildirdim. Derdin varsa akşam eve dönünce zile bir basıver, bir çayımı iç :beer:

Bu arada Sitenin smiley'ları harika ya.

@ Yuxu, öncelikle beni kesinlikle yanlış anlamayın, ben Yükseliş Şirketler Grubunun avukatı yada yönetim kurulundan biri değilim, takdir edersiniz ki, Yükseliş adına, kendi başıma yorum yapmam yada paylaşımda bulunmam mümkün değil, sadece bir satış danışmanıyım, daha önceki tecrübelerime göre kişisel olarak bir yorum yapayım müsadenizle..

Anlayışla karşılamanızı umut ederek yazıyorum, kurumsallaşmış en büyük firmalarda bile her zaman aksaklıklar yaşanır, zaten insanların en büyük şikayetleri her zaman bundan kaynaklanmaz mı? Mesela örnek olarak, gsm operatörlerinin hangisinin müşteri hizmetlerinden kim memnundur?

Burada siz, bir mail gönderir yada bir telefon açarsınız fakat karşınızdaki bundan sorumlu kişi sizin gibi onlarca insanın maillerine yada telefonlarına cevap vermek durumundadır bir gün içerisinde. Aksaklıklar yaşanabilir cümlesinden kasıtım buydu, evet, insan hata yapabilir, her nerede çalışıyor olursa olsun.
İzninizle, özel şikayetlerinizle ilgili olarak, bu akşam eve döndükten sonra size bir pm atacağım, site içinde kirlilik yaratmadan konuyu görüşme imkanımız olsun. Ayrıca Sadece sizi değil, bütün arkadaşları da boş vakitlerinizde bir çay içmeye beklerim, en azından maille haberleşmekten daha sıcak olur. :cak:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2011 12:33 
Kullanıcı avatarı

Ben bir kaç ay önce geldim sizin oraya saolsun Gökhan hiç birşey ısmarlamadı :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2011 13:45 
Kullanıcı avatarı

Sildirmişmiş vay hain :D Biliyon tabi başına geleceği :D Olm senden kaynaklanan bi şikayetim olsa birebir hallederim zaten biliyon, seninle sorunum yok ki :) Yükselişin ve hatta Temsa'nın senden çok şey kazanacağını biliyorum, yeter ki seni dinlesinler...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2011 15:13 

[quote="showbizz"][/quote]

Siz de haklısınız. Dediğim gibi sıkıntımız çok sizi görmüşken aktardım bunları. Muhatabı tabiki siz değilsiniz. Daha önce de TEMSA'dan Emek Bey'e bu şekilde yüklendik adamcağız artık foruma yazmaz oldu :D Sizi de kaybetmeyelim. ;) Uygun bir vakitte tanışmak için gelmek isterim. Ben de Çankaya'da Eski İtfaiye binasında oluşturulmuş olan Kent Arşivi ve Müzesi'nde çalışıyorum. Yolunuz düşerse ben de beklerim. Bu arada Kia kullanmanızın esbab-ı mucibesi nedir? Honda yada Hyundai ama özellikle Mitsu kullanmanızı beklerdim. :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2011 18:01 
Kullanıcı avatarı

İsim: Engin
Araç: 2011 lancer 1,6 inform
Meslek: Mühendis
Kan grubu: 0Rh+
yükselişte benim yaşadığım sıkıntı. ( gerçi aracı pazar günü teslim etmek için uğraşmalarını es geçemem. Allah razı olsun)

ama aracı aldıktan sonra sis farı takılması için de konuştuk herşey halledilmiş yola çıktım. akşam sisleri kontrol etmek için açtım ki sisler çalışmıyor!!!

bu çok basit ama servis elemanlarının çalışma mantığını gösteren bir sorun. birşeyler yapılıyor ama sonucu ne? kontrol edilmiyor. inşallah burada konuşulan konular ve serzenişler servisin mantalite değişimine ön ayak olur ki bizler de Şahin Beyin söylediği gibi aracımıza daha iyi bakarız.

Saygılarımla.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2011 00:08 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğuş
Araç: Lancer Sportback
Meslek: İnşaat Mühendisi
Kan grubu: AB+
showbizz yazdı:
Selamlar İzmir ahalisi..

Anıl Bey pazartesi günü ayaklarımı yerden kesin,benden kurtulun artık :sahip:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2011 14:50 

Evet... Yarın buluşuyoruz. Bu sabah bizim kız baya geç uyandı. Bu durum yarın için düşündürdü bizi. İnşallah sizi bekletmeyiz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2011 18:34 
Kullanıcı avatarı

Bende muhtemelen yalnız geliyorum. :@

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2011 09:25 
Kullanıcı avatarı

İletişim için : 0555 721 97 41 8)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2011 16:19 

Arkadaşlar evvela geçikmemden dolayı tekrar özür dilerim. Hava mükemmeldi. Çok güzel, keyifli, sıcak ve dostça bir aktivite oldu. Anıl beyin katılması da ekstra güzel oldu. Fotoğraflarda çok hoş kareler yakalandı. Beray ve Suat kardeşlerimiz bu işi bihakkın yerine getirdiler. Herkese teşekkür ederim. Darısı diğer buluşmaların başına.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 171 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye