Zaman: 28 Nis 2024 14:22

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 152 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2011 23:52 
Kullanıcı avatarı

İsim: mustafa
Araç: mıtsubıshı colt 1,5 instyle florit yeşil
Meslek: çalışan
Kan grubu: Arh+
temsa dan birşey çıkmaz ancak ceo suna ulaşmak lazım oda zor gibi ama yardımcı olurlar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2011 00:01 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış Yeniçeri
Araç: Ford Focus
Meslek: Bilgi Teknolojileri
Kan grubu: A+
Ya aslında gidip yüzyüze görüşülürse epey bir şeyler yaparlar diye düşünüyorum. Ama hepimizin işi gücü var kovalamak lazım. 3 proje de çalışıyorum pek mümkün görünmüyor malesef.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2011 00:53 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğan
Araç: Citröen Grand Picasso
Meslek: Teacher
Kan grubu: A rh
Türkiye buluşması değil de Marmara buluşması olarak bakalım.. MEsela karadeniz bölesi, Ankara civarı ve akdeniz de böyle bi buluşma yapsın. Son olarak da İzmir-Bursa arası da bi buluşma olabilir..

Eğer bu şekilde 1 kereciğine buluşmaya gelenler olursa, yazın daha ciddiye alırlar.. Hiç yüz yüze görüşmediği kişiler için saatlerce yol gitmek istemeyenler olabilir.

Eski Colt'çu..

Son imza güncelleme 12.11.2013

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2011 10:39 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yasin
Araç: 1990 Lancer Special Edition :)
Meslek: Biomedikal
Özel sağlık giderlerimiz ve beklenmeyen maddi kayıplardan ötürü ben maalesef katılamayacağım arkadaşlar :(

Follow Me Home - Uğurlama & Karşılama Işığı Modülü İçin Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayın.
http://www.mitsubishiclubturkey.com/viewtopic.php?f=37&t=2405

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2011 17:50 

açıkçası önümüzdeki 3 aylık dilimde olacaksa konaklamalı olmalı.. ama orada bulunan 2 otel de kişibaşı en az 140-150 lira ister.. bizim işyeri 70-80 kişilik bir gruba kişibaşı 80'den bağlamıştı.. üstelik 3 öğün.. walla ben gelirim ama böyle bütçeye uyacak şekilde bir ayar çekilebilse.. yol üzerinde pansiyonlar da var ama bizim gibi 2-3 yaş çocuğunu da getirmek isteyenler için ancak otel oluyor.. bekar olsam çadır kurardım.. kurdum da..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2011 20:26 
Kullanıcı avatarı

İsim: ergün
Araç: Astra H
Meslek: memur
Kan grubu: arh+
_opeth yazdı:
rebeldeath bu konuda yardımcı oldu abantın biraz uzağında petroturk var oradan fiyat aldı bu söylenen fiyatın aşağısında. fiyat konusu geçtiği için söyledim. +1 kişi gelecekler için söyleyeyim haftasonu harcamanız gidiş geliş dahil 400 lirayı bulacaktır. birde abant'a benim bildiğim kar yağmış, bembeyazken gidilir.

bu işin sonu yok bahar olsun o zaman gidelim dersiniz, hava yağmurlu yazın gidelim, tatile çıktık sonbahar olsun, hava soğudu kışın kar yağmışken olsun...

:ROFL:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2011 20:33 
Kullanıcı avatarı

İsim: ergün
Araç: Astra H
Meslek: memur
Kan grubu: arh+
bu işin sonu yok kısmına gülüyorum
valla haklısın :)

ayrıca bende gelmeyi çok istiyorum çokda güzel olacağına eminim
ama malesef şuan ankete de katılamıyorum
malum yarın sabah bile ne olacağı belli olmuyor bizde kaldıki 2 ay sonrası hayyata kestiremem :(

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2011 20:40 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış Yeniçeri
Araç: Ford Focus
Meslek: Bilgi Teknolojileri
Kan grubu: A+
Valla vedo benim aralık ocak şubat baya yoğun geçecek muhtemelen katılamayacağım bende o yüzden ankete katılmadım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2011 23:31 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ahmet Emin
Araç: 2014 Astra 1.6 Cdti Sport
Meslek: Öğrenci
Vedat bey
Çok güzel bir düşüncenizi bizimle paylasmissiniz ancak ben ne yapilirsa birlikte yapılmasının taraftariyim ayrı gayri olmaz grupla yapılan islerde
Dikkatimi çeken diğer bir konu kimsenin birseyden memnun olmamasi abant bana kalirsa kısın bambaska bir güzelliğe bürünüyor kar yağarken gole karsi salep içmenin keyfi gercekten bambaska oluyor çocuklu arkadaslara dıyıcek birşeyim yok bana sorarsanız abanta gidilicekse kısın gidilmeli ve mangalda yapılicaksa herkez atkısını beresini takip karın üstünde yapılmalı diye düşünüyorum
Bu organizasyona katılmayı çok istiyorum Ancak ocağı görmeden bisey söylemeyeceğim
Saglicakla....

Ye yağlıyı iç suyu, donarsa donsun
Ye tatlıyı içme suyu, yakarsa yaksın
Al arabayı doldur depoyu, yakarsa yaksın..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2011 23:46 
Kullanıcı avatarı

İsim: Murat
Araç: 1.3 Colt AMT
Meslek: Avukat
Kan grubu: BRh+
Arkadaşlar şimdi eğri oturup doğru konuşmalı,
Öncelikle herkesi tatmin edebilecek, herkese uyabilecek bir organizasyon yapma olasılığı imkansız. bu nedenle Vedatın girişimi, bildiğim kadarıyla kimseden böyle teklifler gelmediği için, gayet makul ve mantıklı.
Burada şu olsun bu olmasın ayrımı yapmıyoruz sadece yapılabilecek etkinlik için forumda bir kamuoyu oluşturulmaya çalışıyor. Zaten gelen olmazsa yapılmaz yada ertelenir, kimse de karalar bağlamaz. ama alternetiflere de soğuk bakmamalı, çünkü amaç mümkün olduğunca esnek bir program yapılarak kapsamının geniş tutulması. misal konaklamalıya gelmeyecek ama günübirliğe gelecek yada tam tersi katılımcılar olabilir. ben bu nedenle bunu ayrı-gayrı'dan ziyade alternatif plan olarak görüyorum.
Kabul, Türkiye buluşması biraz iddialı olmuş :) ama hedefleri yüksek tutmak lazım :D
Ayrıca genelde buluşmalar İstanbul içi olduğundan ve diğere illerde gördüğümüz kadarı ile bu tip organizasyonlar yapılamadığından İstanbul'a yakın bir yer olması da gayet doğal.
Bu nedenle daha iyi yapılana kadar en iyisi bu diyerek herkesin işinin rastgitmesini ve buluşmaya katılmasını temenni eder; küçüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden, akranlarından yanaklarından, Vedatcım seni de ... (alnından) öperim. :D :MCT:

2011 Honda PCX 125

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2011 00:37 
Kullanıcı avatarı

İsim: koray
Araç: colt amt 2009 yeni kasa
Meslek: turizmci
Kan grubu: 0rh+
_opeth yazdı:
rebeldeath bu konuda yardımcı oldu abantın biraz uzağında petroturk var oradan fiyat aldı bu söylenen fiyatın aşağısında. fiyat konusu geçtiği için söyledim. +1 kişi gelecekler için söyleyeyim haftasonu harcamanız gidiş geliş dahil 400 lirayı bulacaktır. birde abant'a benim bildiğim kar yağmış, bembeyazken gidilir.

bu işin sonu yok bahar olsun o zaman gidelim dersiniz, hava yağmurlu yazın gidelim, tatile çıktık sonbahar olsun, hava soğudu kışın kar yağmışken olsun...

otelin adı petro club abant sapağından içeri girince bütçeleri çok zorlamıycak orta şeker bi otel yarım pansiyon hizmet veriyor sabah ve akşam yemeği otelden..ulaşım konusunda da katılımcı sayısına göre kendi araçlarımızla gider veya otobüs ayarlarız ancak 20 kişi civarında gidersek eğer benim tercihim otobüsten yana olur hem gidip gelirken yolda laflarız hemde kar buz olursa birimizin yolda kalma riski ortadan kalkar....vedata bu konuda bende hak veriyorum maalesef herkese uygun olan bir buluşma olması nerdeyse imkansız :( tam anlamıyla Türkiye buluşması olmasa bile Doğan hocamın dediği gibi en azından marmara buluşması olur ve İstanbul haricindeki arkadaşlarla tanışmış oluruz...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2011 01:34 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ahmet Emin
Araç: 2014 Astra 1.6 Cdti Sport
Meslek: Öğrenci
Murat Bey
Ayrı gayrıdan kastim bir organizasyonun bir tane düzeni planı programı olması gerektiğini düşünüyorum alternatif başka organizasyonlar yapılmalı yani bir programın birden başka alternatifi olursa orada aksaklıklar yaşanır demek istedim
Saglicakla

Ye yağlıyı iç suyu, donarsa donsun
Ye tatlıyı içme suyu, yakarsa yaksın
Al arabayı doldur depoyu, yakarsa yaksın..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2011 02:17 
Kullanıcı avatarı

İsim: S.Uğur
Araç: 2010 lancer 1.5 invite mt yakut kırmızı
Meslek: turizm
ben bu işe karşı çıkmışım gibi görünüyor ama aslında emin olun öyle bir niyetim yok.türkiye buluşması gibi bir başlık bir istek olunca heyecanlandım diyelim daha güzel daha kapsamlı daha düzen içinde bir organizasyon kurguladım.ama arkadaşlarında dediği gibi asıl türkiye buluşması için bir önayak olması açısından güzel olabilir tabi.ufak ufak üyeler arasındaki mesafeler kısalır.ben gelirmiyim işte orasını bende bilemiyorum ama çok isterim fakat 3aylık bebeğide düşünmem gerek.konaklama için bende fiikir söyleyeyim abant izzet baysal üniversitesinin misafirhanesi var çok güzel bir manzara içinde.orası uygun olabilir.ben gezi düzenlediğimde orada konaklamıştık.ulaşım için araçlarla gidilmesi daha uygun olur kanaatindeyim işin içinde mitsubishi olmalı diye düşünüyorum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2011 08:00 
Kullanıcı avatarı

İsim: Oktay
Araç: Colt Elegance AMT
Meslek: Tekniker
Kan grubu: 0Rh+
Ankete ben de katılmadım. İlk günden 8 katılımcı vardı şimdi 11 kişi olmuş ve tarih belirlemek adına ilerleme yok. :D
Hangi tarihte olduğu benim için de önemli değil ama tarih belli olmalı ki işimi ayarlıyayım. (aralık ayında öğrenmem yeterli)

Yer bence buluşma için uygun; İstanbul Ankara arası kuzey anadolu fay hattı yakınındaki mitsucular toplansak yüzlerce kişi oluruz.
Zaman ve mevsimde uygun; öğretmen ve öğrenciler için tatil, kışın görülecek bir mekan.
İşte size Türkiye buluşması.

Gelmek , katılmak istiyorum.

Şimdi bizim colt a zincir takamıyormuyuz... :roll: Çekme halatı tamamda birde kürek, tuz vs. almak lazım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2011 11:16 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mustafa
Araç: 3008
Meslek: Information Technology
Süper bir buluşma olacak gibi ama malasefki o zaman dilimde askerde oluyor olacağım. inş. mayıs gibi yeniden burada boy gösteriyor olacağım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2011 11:59 
Kullanıcı avatarı

İsim: Gökhan
Araç: 2011 Colt AMT
Meslek: Akademisyen
Değerli Dostlar,
İki tarih de benim için uygun olmadığından oy kullanmadım. :x
Bilginiz olsun istedim.
Selamlar...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2011 15:26 
Kullanıcı avatarı

İsim: hakan
Araç: mitsubishi colt
Meslek: esnaf
Kan grubu: BRH+
vedat öncelikle colt'una çok iyi bakmışsın...sana çok teşekkürler...sayende canavar gibi bir araç sahibi oldum...Ben zaten düzceden geleceyim...kahvaltı hiç sıkıntı değil...geldiğnizde yeriniz ayrılmış etler kızarmış olur...hem eski coltunla hasret giderirsin...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2011 17:32 

yavv.. şu kaynaşlı'da yol üstünde bir bolu kasabı var.. yanılmıyorsam ismail'in yeri köftelik kıymasını oradan alıyormuş..

ismail'in yerinden 1 kilo pişmemiş köfte alayım dediydim de, ısrarlarım sonucu kilosunu 36 liradan mı ne vermişlerdi.. ankara'ya gelince evde pişiriim demiştim bizim sıpaya.. baktım aracın içi sıcak, köfte bozulacak, o vesileyle çıktık bir de gölcük gölünü gördük, kar doldurduk kovaya, koyduk köfteyi içine serin serin..

yolum bi düşse de oralara bolu kasabına bi uğriiim diye aklımda kalmış..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2011 20:29 
Kullanıcı avatarı

İsim: alpay evren
Araç: colt 1.3amt,L300panelvan,L300camlıvan :D
Meslek: öğrenci
Bende iş nedeniyle katılmam imkansız böyle organizasyonları nisandan sonra yapsanız şahane olacak hepsine gelirim walla

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2011 21:26 
Kullanıcı avatarı

İsim: fatih
Araç: mitsumişhi 2003
Meslek: uzman teknık
rebeldeath yazdı:
_opeth yazdı:
o zaman sabah kör karanlık çıkışlı orda bi mekanda brunchımsı bişeyler olabilir. Cihat ses ver bakıyım :)

Sabah 8 de çıksak 11 de orda oluruz...kahvaltı muhabbetini evden poaça börekle çözeriz veya lunch box olarak...öğlen orda mangal muhabbeti yaparız akşam 5 gibi de ordan çıksak 8 de istanbuldayız...

pazar gunu bırlık olursa ben varım

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 152 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 45 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye