Zaman: 06 May 2024 12:47

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 295 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 13:02 
Kullanıcı avatarı

İsim: mert
Araç: colt cz3
Meslek: satıs pazarlama
Kan grubu: 0rh+
yuxu yazdı:
Arkadaşlar, kimse menülerle ve fiyatla ilgili bir yorum yapmadı ama bir yer seçmemiz lazım.
Ben görüşlerimi söyleyeyim:(hem konu güncel kalmış olur) Verilen fiyatlar pek promosyonlu değil. Normal hafta sonu fiyatları. Dolayısıyla fiyata göre tercih yapmaya gerek yok. Ben fiyat-içerik ve sonrasında alışveriş yapma imkanı vermesi bakımından Artemis'i beğendim. Can restaurant'ın da manzarası çok iyi. Fiyatları da makul. Güllü Konak ise gayet hoş bir mekana sahip, fiyat-menü içeriği de fena değil aslında.
Şirince'de mesaj attığım yada telefonla görüştüğüm bazı mekanlar geri dönüş yapmadılar. Le Jardin Giritli diye bir yer var. Şirince'nin en büyük bahçesine sahipmiş mekanları. Ferah ferah oturulur diye düşündüm. Yetkiliyle bugün sabah telefonla görüştüm, öğleden sonra menü ve fiyat göndereceğim dedi ama hala bir ses yok. Le jardin de orada bilinen yerlerden.
5 arkadaştan "farketmez" yanıtı geldi. Görüş bildirmeyen arkadaşlara tek tek pm attım. Herkes farketmez derse, mekanların fotoğraflarına bakıp en ferah görünen yeri seçeceğim. Orada da kim ne yerse onu ödesin artık. :)

bencede fark etmez orada dolaşma fırsatımız olacak gezerkende bazı yerlerden sıcagı sıcagına fiyat alıp pazarlıkta yapabiliriz tabiiki ...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 13:12 
Kullanıcı avatarı

İsim: suat
Araç: 2012 mitsubishi outlander
Meslek: İNŞAAT MÜHENDİSİ
Kan grubu: A +
Artemis'in menüsü bana uygun geldi, ama bahçesi geniş olduğundan Le Jardin Giritli daha iyi bir buluşma yeri olur sanki.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 13:42 
Kullanıcı avatarı

İsim: levent
Araç: Colt 1.3 AMT 2011, ASX Intense 2011
Meslek: Avukat
Kan grubu: ARh-
yuxu yazdı:
souldemon yazdı:
ergunp yazdı:
bi degisiklik olmazsa 3 haziran sabahi saat 8de gorevden cikiyorum 2 saat uyur yola cikarim bulusma yeri cok onemli degil benim icin zaten alkolde kullanmiyoruz onemli olan tanismak

Siz Istanbul'dan mı geleceksiniz? Zira 10 gibi yolda çıksanız normal hızla 17:00 civarı ana varmış olursunuz Şirince'ye.

Ergunp Kuşadası'ndan gelecek.

Forum bilgilerinde şehir İstanbul gözüktüğünden şaşırmıştım :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 13:44 
Kullanıcı avatarı

Bana göre Güllü konağın tek artısı kahvaltıda Filtre Kahve de vermesi :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 20:44 
Kullanıcı avatarı

Şirince girişinde arabaları park ediyorsun, tüm köyü dolaşsan yürüyerek 30 dakika sürer. Dolayısıyla o kadar araba dolaşmak zor olur diye düşünme. Bunun yanında ben de yerin önceden belirlenmesi taraftarıyım. Orada bir de nereye oturacağız derdi ile uğraşmayalım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 20:57 
Kullanıcı avatarı

İsim: ergün
Araç: Astra H
Meslek: memur
Kan grubu: arh+
Levent bey, kusadasindayim sehir bilgisini duzeltmeyi unutmusum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 20:59 
Kullanıcı avatarı

İsim: Alperen
Araç: Giulietta
Meslek: Mimar
Kan grubu: ARh+
En ucuza en çok yemeği kim veriyorsa ona gidek :D

Şaka bi yana Şahin abi, ben daha önce hiç gitmedim şirinceye, yeri bahçesi yetsin de 3-5 lira çok önemli değil... Ama 40 liraya kahvaltı verenle 20 liraya verenin farkı ne çok merak ettim doğrusu...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 21:19 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Akde
Araç: 2005 1.5 Instyle AMT
Meslek: Muhasebe Elemanı
Abi bahsettiklerini tek tek inceledim.
Ferah mekan ve menü doluluğu derseniz bana göre Güllü Konak.
Artemis Restaurant : Yorum yapamadım.
Can Restaurant : Aşırı doğal geldi bana :D
Bir de hepimizin bir arada olacağı bir masa düzeni olabilirse iyi olur. 5 kişi bir masada 5 kişi öbür masada olunca olmaz...
Le Jardin de fena değil gibi.

Ben tercihimi Güllü Konak'tan yana kullanmak istiyorum. Ama fiyatının diğer mekanlara göre 2 kat pahalı olması düşündürücü :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 21:40 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Melih
Araç: Mitsubishi Colt 2005 1.3 Instyle
Meslek: Filolog
rebeldeath yazdı:
artemis in rest. bilmem ama şarapları güzel oluyor meyve şaraplarına bayılıyorum :) gitmişken onların tadınada bakarız :) karadut ahududu ve böğürtlen favorilerim :)

Tadına da bakılır şişe şişe alıp eve de götürülür koray. Hatta kargo bile yapıyorlar. ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2012 21:55 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Melih
Araç: Mitsubishi Colt 2005 1.3 Instyle
Meslek: Filolog
Kusura bakmayın biraz yoğunum son günlerde, pek bakamadım foruma. Hatta bugün saat 18:00'e gelirken Vedat aradığında ofisteyim dediğimde bir hayli şaşırdı :)
Konumuza gelirsek; Araç park eytmek için en uygun yer köyün hemen girişinde solda kalan Otopark alanıdır. buranın hemen üst tarafı Artemis Restoran. Geniş bir bahçesi var, masaları birleştirerek ağaçların altında bir yer hazırlanabilir. Tek kusuru ilk girişte olduğu için fazla ayak altı oluyor ve köye her gelen bir kere bahçeye girip bir tur atıp gidiyor. Le Jardin Giritli, Artemis'ten 50-60 metre sonra köy meydanında giderken sağda kalıyor, benim beğendiğim bir mekan. İkisinden biri seçilebilir, fiyatlar bana uygun geldi.
Köy içerisinde yapılabilecek olanlar : Şarap tadımı :), hediyelik eşya alışverişi, atla gezinti (ama turistik fiyattan), kiliseyi ziyaret, fotoğraf çekimi olarak sıralanabilir. Arbaları park edeceğimiz otoparkın yanından devam eden toprak yolda ( arabaları sokmak yer yer uygun olmayabilir.) yaklaşık 2,5 km uzakta Nesin Matematik Köyü var. Araçla veya yaya gidilip görülebilir.
Ben gelebilmek adına programımı ayarlamaya çalışıyorum. Aynı tarihlerde Fethiye'de çiftlikte olmam da gerekebilir. Belki Mine'yle görev dağılımı yapar tek gelirim veya Cuma'dan Fethiye'ye geçip dönüşte Şirince'ye uğrarım. Ya da planladığımız gibi ailece geliriz. Bir haftaya kadar herşey kesinleşir diye ümit ediyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2012 00:30 

İsim: 1
Araç: 1
Meslek: 1
Kan grubu: 1
Hah şöyle ya başlık coşmuş :D Yaşasın pm. ironwolf ile doğuş geri bildirim yapmadı. Doğuşun cumartesi nikahı vardı. Onu rahat bırakalım. Ironwolf "biz Şirincede'yiz sizi bekliyoruz" gibi bir cümle etmişti ama ses çıkmadı bi daha.

Şimdi; Melih (extrabonus) hocanın bahsettiği detaylar önemli, teşekkür ederiz. Görüş bildirenlerden edindiğime ve Melih hocanın tecrübelerine göre Artemis ile Le jardin öne çıkıyor. Le jardin'i tekrar haberdar ettim ama hala menü atmadılar. Bu ilgisizlik orada da sürer mi diye endişeliyim.
Sonuç olarak Artemis ya da Le Jardin mekan büyüklükleri açısından tercihimiz olacak sanırım. Diğer aktivitelere zaman kalır mı bilmiyorum ama hanımlar araba sohbetinden kaçıp alışverişe akarlar kesin :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2012 00:40 
Kullanıcı avatarı

İsim: koray
Araç: colt amt 2009 yeni kasa
Meslek: turizmci
extrabonus yazdı:
rebeldeath yazdı:
artemis in rest. bilmem ama şarapları güzel oluyor meyve şaraplarına bayılıyorum :) gitmişken onların tadınada bakarız :) karadut ahududu ve böğürtlen favorilerim :)

Tadına da bakılır şişe şişe alıp eve de götürülür koray. Hatta kargo bile yapıyorlar. ;)

dönem dönem getirtiyorum :) kaplankaya'nınkilerde güzel oluyor...6 lı ve 12 li şişe olarak yolluyolar 3 ay önce ofise getirtmiştik...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2012 00:43 

İzmir tayfası daha erken ama şimdiden onu da halledelim; Aydın otobanı girişindeki gişelerde buluşalım mı? Ben Göztepe'den geleceğim. Souldelmon Güzelbahçe'den gelecek. Mythos (Alperen-Beray) EVKA-2'den, Hero (Ali) Menemen'den, Mitsuatshi (Suat) Bornova'dan(sanırım), Doğuş Karşıyaka'dan. Ortak buluşma yeri olarak sadece otoban girişi görünüyor. Google mapse göre Kaynaklar-Şirince arası 66 km-53dk.(Biz 30 dk diyelim) dolayısıyla 9:30 gibi Kaynaklar'da olmamız lazım. Şimdiden duyurulur :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2012 12:45 
Kullanıcı avatarı

İsim: Alperen
Araç: Giulietta
Meslek: Mimar
Kan grubu: ARh+
yuxu yazdı:
İzmir tayfası daha erken ama şimdiden onu da halledelim; Aydın otobanı girişindeki gişelerde buluşalım mı? Ben Göztepe'den geleceğim. Souldelmon Güzelbahçe'den gelecek. Mythos (Alperen-Beray) EVKA-2'den, Hero (Ali) Menemen'den, Mitsuatshi (Suat) Bornova'dan(sanırım), Doğuş Karşıyaka'dan. Ortak buluşma yeri olarak sadece otoban girişi görünüyor. Google mapse göre Kaynaklar-Şirince arası 66 km-53dk.(Biz 30 dk diyelim) dolayısıyla 9:30 gibi Kaynaklar'da olmamız lazım. Şimdiden duyurulur :D

Tamamdır. Yalnız bende büyük ihtimal köpekbalığı yerine italyan beygiri olacak :LOL:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2012 12:59 

Mythos yazdı:
Tamamdır. Yalnız bende büyük ihtimal köpekbalığı yerine italyan beygiri olacak :LOL:

Neyle olursan ol yine de gel. :D Beray'ı da unutma ama !

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2012 15:15 
Kullanıcı avatarı

İsim: mert
Araç: colt cz3
Meslek: satıs pazarlama
yuxu yazdı:
Hah şöyle ya başlık coşmuş :D Yaşasın pm. ironwolf ile doğuş geri bildirim yapmadı. Doğuşun cumartesi nikahı vardı. Onu rahat bırakalım. Ironwolf "biz Şirincede'yiz sizi bekliyoruz" gibi bir cümle etmişti ama ses çıkmadı bi daha.

Şimdi; Melih (extrabonus) hocanın bahsettiği detaylar önemli, teşekkür ederiz. Görüş bildirenlerden edindiğime ve Melih hocanın tecrübelerine göre Artemis ile Le jardin öne çıkıyor. Le jardin'i tekrar haberdar ettim ama hala menü atmadılar. Bu ilgisizlik orada da sürer mi diye endişeliyim.
Sonuç olarak Artemis ya da Le Jardin mekan büyüklükleri açısından tercihimiz olacak sanırım. Diğer aktivitelere zaman kalır mı bilmiyorum ama hanımlar araba sohbetinden kaçıp alışverişe akarlar kesin :D

:D :D ses veriyorum bence sorun yoktur takipteyim size uyarım selamlar.......

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2012 15:39 

Mert bey Şirince'de misiniz hala? Mekanların güncel durumu hakkında yardımcı olabilir msiniz? Hangi mekanlara gittiniz, ilgi, alaka nasıldı? Bizim grup için hangi yer uygun olur? Paylaşın bu bilgileri bizle lütfen.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2012 17:04 

Le Jardin Giritli seçeneğini elemek durumundayız. Pazar günü olduğu için brança uygun değillermiş. Pazar günü çok yoğun oluyormuşlar. Başka gün olsa olurmuş. Bir hafta önce mesaj attım, üç gün önce de telefonla konuştum. Kendi aralarında konuşmuşlar olmaz demişler adam bir mesaj atar yada arar bize de bildirir değil mi. Ben telefon edip öğreniyorum ya. Böyle ciddiyetsiz, terbiyesiz yer olmaz. Sanki sadaka istiyoruz ya. Sinir ettiler beni.
Artemis'i arayıp yer ayırttırıyorum ben ok mi?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2012 18:34 
Kullanıcı avatarı

oki

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2012 21:50 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Akde
Araç: 2005 1.5 Instyle AMT
Meslek: Muhasebe Elemanı
oki

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 295 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 42 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye