Zaman: 28 Mar 2024 12:50

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: BURSA SEVTAŞ
MesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2012 23:46 
Kullanıcı avatarı

İsim: MÜSLÜM
Araç: Lancer 1.5 İnvite
Meslek: Kamu Personeli
Kan grubu: ARh+
Kesinlikle katılıyorum Sevtaş Bursa'nın Servis Bölümü (Satışı karıştırmayalım hepsi değerli insanlar) evlere şenlik herseferinde gittiğimde Servis çalışanlarının senli benli tutumları, davranışları beni çıldırtıyor Hepsi plazanın temelden sahibi gibi davranıyorlar sırf bu tutumlar yüzünden Servise uğramaz oldum yüzlerini görmemek için yedek parçalarımı İstanbul'dan alıyorum. Türkiye de gitmediğim Mitsubishi Servisi kalmadı böylesini ilk kez gördüm.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2012 11:24 
Kullanıcı avatarı

İsim: levent
Araç: Colt 1.3 AMT 2011, ASX Intense 2011
Meslek: Avukat
Kan grubu: ARh-
Ben açıkçası bir kere aracı bilgisayara bağlattım aldıktan sonra (ki aracımı da SEVTAŞ'tan almamıştım) benden hiçbir ücret talep etmeksizin aracımın kişiselleştirilmesi ile ilgili her yardımda bulundular. Bildiğiniz gibi bizde 3 araç var, Colt ve ASX. İkisini de bakıma SEVTAŞ'a götürdüm ve ben şahsen memnun kaldım. Bakım dışında bir iki keyfe keder talebim oldu, onları da yaptılar ve ekstra bir ücret de istemediler. Örneğin ASX'in bir iki yerini babam hafif sürtmüş, rica ettim rütuş attılar. Bence ya konuyu açan arkadaş zamanındaki SEVTAŞ personeli farklı idi ya da zaman içinde servis kendisini geliştirdi.
Satış deseniz zaten sözlerle anlatamam; Özkan bey diye bir satış görevlisi var ki mükemmel ilgili. Her gittiğimde yanına uğrayıp bir 20-30 dakika sohbet ediyorum. Aracı olumlu-olumsuz her yönüyle objektif anlatan, satmak için sizi kandırmaya çalışmayan birisi. Bence Sevtaş böyle bir satış personeline sahip olduğu için çok şanslı.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2012 22:33 
Kullanıcı avatarı

İsim: MÜSLÜM
Araç: Lancer 1.5 İnvite
Meslek: Kamu Personeli
Kan grubu: ARh+
Evet katılyorum Özkan Bey çok ilgili alakalı bir satış temsilcisi (zaten satışı karıştırmayalım diye yazmıştım ) ama daha 2 ay önce mecburi olarak gittiğimde Servis gene aynı servisti personel zaten yıllardır Sevtaşta çalışan aynı şahıslar, Koltuktan kalkmaya tenezzül etmemelerininde nedeni bu...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2012 00:42 
Kullanıcı avatarı

İsim: osman
Araç: carizma1999
Meslek: emekli
Kan grubu: Arh+
Bende 4 haziranda aracımı götürdüm şüphe ettiğm bir husus vardı makineye bağlayabilirmisiniz dedim 150tl istediler.Benim o parayı verme imkanım yok arıza tespitine 150 tl verirsem bu işin sonu neolur dedim bizde böyle dediler,hiç olmazsa usta arabaya bir baksın diye rica ettim,bir arkadaş çağırdılar oda üstünkör baktı bir şey yok dedi.Bursada sevtaş dşında bildiğiniz iyi (1999 carizma 1,8 gdi)ustası varmı?(Geçen yıl bujileri ve bir buji contasını sevtaşta 550tl ye değiştirdim,arcımın kaydı orda olmasına rağmen yardım alamadım)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2012 11:31 
Kullanıcı avatarı

İsim: EMRE
Araç: Mitsubishi Colt 1.3 AMT 2007
Meslek: TEKNİK RESSAM
Bursa'da önerebileceğiniz özel bi servis var mı acaba?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2014 21:35 
Kullanıcı avatarı

İsim: mehmet
Araç: mitsubishi lancer
Meslek: elektrik teknikeri
Kan grubu: a+
Bende yaklaşık iki ay önce gitmiştim pek memnun kalmadım. Denizli özpam otomotiv'e gittim memnun kaldım.Birde Ankara Şeref otoya gitmeyi düşünüyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: