Zaman: 28 Nis 2024 00:19

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Çanakkale servisi nasıl?
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2011 01:57 
Kullanıcı avatarı

İsim: Burak
Araç: Lancer Sportback
Meslek: Jeofizik Mühendisi
Kan grubu: BRh+
Arkadaşlar bildiğiniz üzere edremitte yaşıyorum aracı da balıkesir karahallılardan ocak ayında almıstım.
Balıkesir git gel 200km ye yakın oldugundan 10bin bakım dahil ufak tefek sorunları karahallıların fiat servisinde yaptırabilmiştim mitsubishi ustası da duruyor aynı zamanda körfezde epey l200 oldugu icin.
Neyse lafı fazla uzatmayayım sürücü koltuk kızağımda problem var her zaman benim araçla ilgilenen usta dahil 4 usta daha bunu gözlemleyip bana bilgi verdi ve garantiden değişir dediler.Balıkesir merkezle görüşüldü fakat servis müdür illa balıkesire geleceksin vs diyor.
Kızak 5000 liralık malzemeymiş vs diye yazıyor bana.Yakında o şubeyi kapatıcam mecbur buraya geleceksiniz türünden yaklaşımlar ukalaca.
Yani garantiden değişecek parça güya müşteri magdur edilmeyecek ya
-200km yol benzin masrafı
-1 gün işi gücü ofisi kapatıp oraya gideceğim
-Her yeri patlatılan mıcır olan iş kamyonlarından yol çalışmalarından yürümeyen ve her anı tehlikeli bir yolda 200km inanın kendi işim için bile gitmiyorum artık kargo ile hallediyorum git gelleri.
-Üstüne üstlük 1 günde çözme garantisi de veremiyor bana arabayı bırakıp otobüsle dönersiniz hazır olunca yine otobüsle gelip alırsınız diyor bana umarsızca :D

Neyse sözün özü buradakiler de riske girmiyor şu konuşmalarımdan sonra , ben de çanakkale veya izmir düşünmeye başladım ama çanakkale 120-120 toplam 240km izmire göre (200-200 toplam 400kmye göre) daha insaflı bir seçenek eğer iyi diyorsanız çanakkale ile irtibata geçmek istiyorum gerekirse 1 günü çanakkalede geçiririm en azından yol daha düzgün ve boğaz havası alırım :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: