Zaman: 27 Nis 2024 10:45

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2012 17:48 
Kullanıcı avatarı

İsim: Aykut
Araç: ASX
Meslek: Turizm
Kan grubu: A +
Merhaba,

Ben aracımı sürekli bu servise götürdüğüm için söylemiyorum, daha önceki diğer bazı servislerle alakalı olumsuz yaşadıklarımı da düşünerek söylüyorum, ALDATMAZ OTOMOTIV'in servis ekibi aynı servis ekibi kadar başarılı..

Gözüm gibi baktığım aracımın sağ tarafına bir minibüs boylu boyunca çarptı, Allah'tan aracımın sadece kaporta sorunu çıktı, motor & şase en ufak zarar görmedi, servis yetkilileri aracımı olduğundan kısa sürede orjinal haline getirdiler.

İleride ekonomik durumum elverirse VOLVO S60 yada S80 nin 2000 motorlu versiyonlarından almayı düşünüyorum (2 yıl kadar sonra), ancak bu durumda dahi ufak tefek benle alakalı kaporta sorunlarında Aldatmaz'a giderim diye düşünüyorum. Buarada şunu da hemen söyleyeyim, aracımdan çok memnunum, ileride değiştirmeyi düşünme sebebim Volvo yu da çok beğeniyor olmam, yoksa performans dışında (ki ben biraz fazla güçlü araç istiyorum - o sebeple), aracın güvenlik donanımları, yol tutuşu - savrulmayışı - görünüşü - servisi - yakıt durumundan (en az yakan benzinli üst segment araçtır iddia ediyorum - araç servisteyken sigorta şirketi bana elantra verdi, ASX ten sonra bu kadar savrulan ve bu kadar çok yakan ve malzeme kalitesi bu kadar düşük bir araç beni epey üzdü açıkçası, neyseki 2 gün sonra ASX'ime kavuşuyorum tekrardan).

Herkese güvenli sürüşler...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2013 10:56 
Kullanıcı avatarı

İsim: erdoğan
Araç: Ex-Mitsubishi Colt AMT-2010
Meslek: Kimya Mühendisi
Kan grubu: 0+
reklam kokuyor sanki biraz. yinede deneyen arkadaşlarında yorumlarını dinlemek lazım. Şahsen yıldızlardan şaşmam.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: