Zaman: 29 Mar 2024 00:49

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013 18:10 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yunus
Araç: Lancer 1.5
Meslek: Webmaster
Merhaba değerli forum sakinleri. Haftaya salı günü İstanbul Sefaköy'de 2005 colt'a bakıp alacağım inşAllah. Satıcıya güveniyorum fakat yine de uygun yollu bi ekspertiz ve ya servisten geçirmek istiyorum aracı. Fatih / Aksaray taraflarını biliyorum ama Sefaköy v.s pek bilgim yok. O civarlarda önerebileceğiniz servis var mı acaba? Sahibi Maroto'dan almış galiba orası sadece satış mı yoksa serviste var mı bilmiyorum. Söylediğine göre biraz uzak. Yakınlarında servis ya da ekspertiz önerilerinizi bekliyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013 18:22 

İsim: ali
Araç: veli
Meslek: yok
Yıldızlar var sefaköy'e en yakın basın express yolu üzerinde. Yetkili servis adreslerini aşağıdaki linkten alabilirsin.

http://www.mitsubishi-motors.com.tr/yetkili-satici-servis

Yalnız araç almadan önce yetkili servis yerine aşağıdaki gibi bir ekspertize götürsen daha faydalı olur kaanatindeyim. İstoç bağcılarda bu ekspertiz sefaköy'e yakın sayılır.

http://www.umranoto.com

Ben alırken yetkili servise götürdüm. Peryodik bakım tarzı bir kontrol yaptılar. Çokda memnun kalmamıştım... Gözlerinin ucuyla bakıyorlar... İmzalı ekspertiz raporuda vermiyorlar sonra bişi çıkarsa kabul etmemek için.

Ümran oto ve benzeri yerler a'dan z'ye aracın her tarafını kontrol ediyorlar. Ekspertiz raporu veriyorlar. Sitede detay var. İstoç da bunun gibi bikaç tane daha var. Google'dan bulabilirsin...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Ara 2013 13:56 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yunus
Araç: Lancer 1.5
Meslek: Webmaster
Cevabınız için teşekkür ediyorum. Baskı balata yeni değiştiği için ekspertiz yerine servisin kayıtlarını incelemek istiyorum. Km 130k civarında olduğu için baskı balata ve debriyaj motoru sıkıntı çıkartabilir. Geriye kalan ufak tefek boya ve çizikleri mevcut. Tramer sorgulaması ise:

Resim

1.5 instyle modeli km 130k + gp fiyat takribi ne olabilir sizce?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: