Zaman: 28 Mar 2024 15:16

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Türk yapımı rhinoceros
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2010 19:40 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hilmi
Araç: 1.5 AMT Colt GP/ASX İnvite
Meslek: Doktor
Kan grubu: A+
helal olsun vallahi.bu tasarımı dahada ilerletir umarım çünkü arka taraf biraz elden geçmeli bence ama emeğe saygı
:Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo:

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: Türk yapımı rhinoceros
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2010 14:16 
Kullanıcı avatarı

İsim: aa
Araç: ASX 2010
Meslek: aa
Kan grubu: Arh+
De arkadaşlar farklı birşey neden yapamıyoruz. Esinlenme değilki bu. Yıllardır motorsporlarını takip eden herkes bilir türkiyedede yapıldı. Hatta bir dönem katılmak istedim ama katılamadım. Caterham SUper 7 dan esinlenme değilki bariz şasi iskeleti aynısı. Ayrıca 50 euroya nasıl yapılacağını yazan kitabını satmaktalar sitelerinde. Herkes yapabilir bu aracın temel yapısını. Hatta 14.000 Eur gibi birşeydi 2-3 yıl önce aracın herşeyi parça halinde geliyo maket gibi sizde birleştirerek yapıyorsunuz.

Yani yenilik yapalım kafamızı benzetmeye değil, olanı ince rötuşlarla değiştirmeye değil yeni birşey yapmaya harcarsak bence türklerden mükemmel kalitede araç çıkar. Değerini bilen olmıycaktır. Ama çalmaktansa yeni birşey yaratmak daha güzel. Geçenlerde bir türk tasarımcı mesela çift beyinli ve çift motorlu bir m5 yapmış. Planıda yeni bir araç tasarlamak mış.

Bu arada kusura bakmayın bu konuyu 10 yıldır araştırıyorum bir caterham super 7 sahibi olmak için. Ondan celallendim. Ayrıca Caterham SUper seven arayan arkadaşlar varsa izmir pistinde 3-4 tane satılık var. Sahibi eski caterham cup organizatörüdür. Amerikada yaşıyor yılda 1 kaç kez geliyor. İletişimi kurarım. Ben halen birine talibim ancak para tam birikmedi :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: