Zaman: 28 Mar 2024 17:27

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Peugeot 206 1.6 XT BVA Otomatik
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2013 11:29 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mehmet
Araç: Mitsu arıyor...
Meslek: Hayra hizmet personeli
Kan grubu: 0RH-
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 840/detay/

Arkadaşlar malumunuz, arabasız kaldık, her sabah çocuğu toplu taşıma ile okula götürmek fena eziyet olmaya başladı 2 haftadır, bayram da yaklaşıyor, bundan sebep başka zaman olsa dönüp de bakmaya bile tenezzül etmeyeceğim araçlara fena bakar oldum... :lol:

Fransız araçlara bedava verseler yanaşmam normalde, kasko değeri bile 16.400 (aslına batarsanız iyi bile sayılır, bana kalsa 14-15.000 lik araç ama piyasa aracı işte) satıcının istediği zaten abartılı biraz ama 16 eder diyelim hani o da temizliğinden (gözüktüğü gibiyse eğer)...

Beni çeken tarafı 2000 lerin başından beri eskimeyen yüzü, hastasıydım o zamanlar, hala da eskimedi hala da hastası çok, 1.6, 110 HP lik motoru da beni çeken en önemli unsur...Bu motor bu kasayla baya tatmin eder insanı diye düşünüyorum...

İkincisi, şanzımanın düz otomatik olması, 2004 ve üstlerinde "All4" adı verilen, 307 lerde de kulanılan tiptronik şanzıman var, Peugeot forumundan edindiğim bilgilere göre berbat bir şanzıman, alanın elinde kalıyormuş ama temiz kullanılmışlar istisna tabi ama genelde sorunlu, yanaşmayın diyorlar, bu düz olanla ilgili bişey diyen yok...

Küçük araç lazım, performans da istiyorum, bu açıdan iyi bir alternatif gibi duruyor, olumsuz tarafları da var tabi ama neticede kalite Fransız kalitesi ve B sınıfı bir araç, bu yüzden onlara takılmıyorum...

Bu araç hakkında olumlu-olumsuz ne biliyorsanız, yorumlarınızı bekliyorum, şasi-donanım vs. önemsiz şimdilik, motoru, performansı, şanzımanı nasıl, sorunlu bir model mi değil mi bu yönlerden nasıldır öğrenmek istiyorum...
Binen, kullanan, yakınlarında olan, tecrübe eden varsa paylaşın lütfen...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2013 14:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: muammer
Araç: lancer 2011
Meslek: serbest
Kan grubu: abrh
öncelikle merhaba bahsettiğiniz araç hakkında çok bi bilgim yok ama şunu söyleyebilirim kardeşim pejo ve citreon çıkma parçalarını satıyor ne zaman yanına gitsem en az 5 kişi başında çıkma parça arıyor ve genelde yeni modeller.suratlarındaki ifade nerden bulaştım bu araca ifadesinde.2 yıl önce kendisi pejo 308 e biniyordu şimdi 2012 renge rover a biniyor.yani pejo citreon cular servis ve çıkmacıları ihya ediyor.bende bunu görüp lancer aldım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2013 17:01 

İsim: Ali Kerimoğlu
Araç: Carisma 1.8 Gdi
Meslek: SMMM
Kan grubu: 0 +
baygölge18 yazdı:
öncelikle merhaba bahsettiğiniz araç hakkında çok bi bilgim yok ama şunu söyleyebilirim kardeşim pejo ve citreon çıkma parçalarını satıyor ne zaman yanına gitsem en az 5 kişi başında çıkma parça arıyor ve genelde yeni modeller.suratlarındaki ifade nerden bulaştım bu araca ifadesinde.2 yıl önce kendisi pejo 308 e biniyordu şimdi 2012 renge rover a biniyor.yani pejo citreon cular servis ve çıkmacıları ihya ediyor.bende bunu görüp lancer aldım.

Söyleyecek başka birşey kalmamış sanırım.

Elden geldiğince bu araçlara bulaşmamakta fayda var.

Ben de çok kez EMS' ye gittiğimde elektrik problemi yaşayan Peugeot gördüm.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: