Zaman: 29 Mar 2024 11:12

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: YENİ LİNEA
MesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2012 22:11 
Kullanıcı avatarı

İsim: S.Uğur
Araç: 2010 lancer 1.5 invite mt yakut kırmızı
Meslek: turizm
Kan grubu: 0rh+
aslında bence yeni bişey üretilmemiş.makyajlı linea demek daha doğru olur.ama iç kısım bayağı değişmiş.punto gibi olmuş.
http://galeri.arabam.com/Pages/Gallery/ ... o=1&news=1

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: YENİ LİNEA
MesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2012 01:36 
Kullanıcı avatarı

İsim: taner
Araç: Carisma 1,6 Glx
Meslek: Kamu
Kan grubu: a
sıfır 2011 lineamı satıp mitsubishi carisma aldım. kendime büyük bir iyilik yaptım

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2012 12:50 
Kullanıcı avatarı

İsim: Bil@l
Araç: Lancer 1.8 Intense CVT
Meslek: Bilg. Muh.
Kan grubu: B +
Linea fena bir arac degil, dolusu alinabilir. f/p olarak iyidir, hostur. Dizel motoru guzeldir.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2012 21:20 
Kullanıcı avatarı

catalyst yazdı:
Linea fena bir arac degil, dolusu alinabilir. f/p olarak iyidir, hostur. Dizel motoru guzeldir.

Linea almak için bir arkadaşla konuştuk onun vasıtasıyla iyi indirim alacaktım o gün ona ulaşamadım.gittim lancer aldım.nasip.yeni kasası çok değişmesede tatlı dokunuşlar olmuş.içi ise demodelikten kurtulmuş.bencede f/p gayet iyi.özellikle serviste hiç üzülmüyosun.ama durmadan servise gitme durumuda olur mu bilemem.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Nis 2012 19:13 
Kullanıcı avatarı

İsim: Alperen
Araç: Giulietta
Meslek: Mimar
Kan grubu: ARh+
Durmadan servise gitme durumu niye olsun canım :) Özellikle şirketlere ve kiralamacılara çok satn bir araç oldu. Motoru zaten kendini kanıtlamış multijet... Satar yani yine... 2013 gibi Fiatın C sınıfı sedanı gelince pozisyonu biraz daha albeaya doğru kayacak sanırım. Çünkü Albeanın yenilenmesi pek beklenmiyor...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Nis 2012 23:46 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış Yeniçeri
Araç: Ford Focus
Meslek: Bilgi Teknolojileri
Kan grubu: A+
Direk accent eraya benzemiş. Başka benzeten var mı önü direk aynı gibi geldi bana

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2012 11:45 
Kullanıcı avatarı

İsim: Alperen
Araç: Giulietta
Meslek: Mimar
Kan grubu: ARh+
_opeth yazdı:
yok albelanın üretimi duracak yerine türk markası filan gelecek...

Albeayı yenileyecek olsalar bu kadar beklemezlerdi bence... Dediğin gibi başka planları olabilir. Ama 2013'te Bravoya eşdeğer bir sedan gelicek... Linea ister istemez biraz daha alt segmente kayabilir...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 May 2012 23:48 
Kullanıcı avatarı

precious yazdı:
catalyst yazdı:

Linea almak için bir arkadaşla konuştuk onun vasıtasıyla iyi indirim alacaktım o gün ona ulaşamadım.gittim lancer aldım.nasip.yeni kasası çok değişmesede tatlı dokunuşlar olmuş.içi ise demodelikten kurtulmuş.bencede f/p gayet iyi.özellikle serviste hiç üzülmüyosun.ama durmadan servise gitme durumuda olur mu bilemem.

Lancer almakla şansında yardımıyla kendin için en hayırlısını yapmışsın. Linea lancer karşılaştırması yapıp lencer parası olan biri için düşünülmesi gereken bir konu bile değildir bu karşılaştırma. Ayrıca linea ucuz ama güzel araç almak istiyorum ve sınırlarını zorlayan ortalama bir tüketici içinde hayal kırıklığıdır. Öncelikle vaat ettiği yakıt değerleri alakası olmayan tüketim değerleri vardır. şehir içinde adamı hayata küstürür. 1.vitesteki kalkıştaki ağırlığıda cabasıdır. ben alıştım diyenlerin "nasılsa aldık yapacak bişey yok tesellisidir."Uzun yolda tolere edilebilir mantığa yatkın tüketimleri vardır ancak muadali araçlardan hatta sınıfın daha düşük araçlarından bile yarım litre fazlası vardır. Sıfır araba aldım herhalde tıkırtısı hışırtısı yoktur diye düşünürsün, stablize yolda gÖgusÜn dızlaması baterinin tiz ziline kesintisiz vuruşu gibidir. Arka bagaj kapağının darlıgı,aile arabası sınıfına golge dusurur. Soğuk iklim arabası değildir kesinlikle birkere.Velhasıl ucuz etin yahnisidir kendisi. Ancak uzun yolda kullanan çok km yapan şirketler için sağlam motoruyla f/p aracı olabilir.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2012 20:36 
Kullanıcı avatarı

drezin yazdı:
precious yazdı:
catalyst yazdı:

Lancer almakla şansında yardımıyla kendin için en hayırlısını yapmışsın. Linea lancer karşılaştırması yapıp lencer parası olan biri için düşünülmesi gereken bir konu bile değildir bu karşılaştırma. Ayrıca linea ucuz ama güzel araç almak istiyorum ve sınırlarını zorlayan ortalama bir tüketici içinde hayal kırıklığıdır. Öncelikle vaat ettiği yakıt değerleri alakası olmayan tüketim değerleri vardır. şehir içinde adamı hayata küstürür. 1.vitesteki kalkıştaki ağırlığıda cabasıdır. ben alıştım diyenlerin "nasılsa aldık yapacak bişey yok tesellisidir."Uzun yolda tolere edilebilir mantığa yatkın tüketimleri vardır ancak muadali araçlardan hatta sınıfın daha düşük araçlarından bile yarım litre fazlası vardır. Sıfır araba aldım herhalde tıkırtısı hışırtısı yoktur diye düşünürsün, stablize yolda gÖgusÜn dızlaması baterinin tiz ziline kesintisiz vuruşu gibidir. Arka bagaj kapağının darlıgı,aile arabası sınıfına golge dusurur. Soğuk iklim arabası değildir kesinlikle birkere.Velhasıl ucuz etin yahnisidir kendisi. Ancak uzun yolda kullanan çok km yapan şirketler için sağlam motoruyla f/p aracı olabilir.

Lancer linea karşılaştırmasını hiç yapmadım aslında lancer ın üstün olduğunu hep biliyordum ve lancer hep gönlümdeki arabaydı o zaman.ama kendimi hep mantıklı düşünmek için zorladım.1.3 dizeli o zaman lancerdan 4-bin daha ucuzdu ve tabiki yakıt,servis yedek parça vergi ikinci el durumlarınıda katarak istemeyerekte olsa arkadaşı o gün hadi gidelim demek için aradım.nasip lancer oldu pişman değilim tabiki.zaten ayda bin km ortalamam var.linea almış olsam şimdikinden 4bin km daha fazla yapardım.stabilize yolda göğsün dızlaması konusunda lancer ın lineadan aşağı kalmadığı kesin :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2012 08:54 
Kullanıcı avatarı

Hayırlısı olmuş, güle güle kazasız belasız iyi günlerde kullanın

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2012 22:32 
Kullanıcı avatarı

opel astra sedan ve peugeot 301 geliyor yakında türkiyeye.çok güzel araçlar.acil bişeyler yapmazsa bırak türkiyeyi dünyada artık mitsubishi bitecek

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: