Zaman: 30 Eki 2020 02:08

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 923 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 43, 44, 45, 46, 47
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2020 09:01 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
cama telefon park etiketi yapıştırdım.
Baseus Telefon tutucuyu yapıştırdım.
Taa c70 den kalma meg. boya koruma kalmıştı az bişey onları yağmur kaydırıcı olarak cama uyguladım.
bugün HGS hesabının plaka araç güncellemesini yapmayı düşünüyorum.
Trfiger ve devirdaim siparişi vereceğim.
Kamera siparişi vereceğim modele karar veremedim. ön arka kayıt yapsın park asistanı olsun ama dikiz aynalı mı olsun diğer cama vantuzlu model mi karar veremedim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020 10:01 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

16 ekimde istanbulda 201200 km.de:
farlara mercek montaj ve Led (850 TL)
Hidrojen montaj yaptırdım. elimde zaten vardı montaj 300 TL.
Far aydınlatma önceki ile kıyas götürmez derecede iyi oldu. bunda s40 fabrikasyon aydınlatmanın kötü olması da etkili oldu.
Hidrojende hissedilir ama çok değil bir performans artışı oldu. performans arttırabilirim ama bu sefer yakıt tüketimi artabilir. zamanla tasarruf/performans ayarını bulurum. araç özellikle alt devirlerde (özellikle şehir içi düşük hızda 2. vites 2000 rpm'ye kadar ) geç toparlıyordu. bazan 1. vites mi 2. vites mi uygun karar veremiyorsun. Yani uzun lafın kısası 1.5 vites isteyen yerlerde 2. vitese takarak işe yarıyor. araca +250/500 rpm lik güç veriyor

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2020 10:10 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Direksiyon kılıfı diktirdim. gri delikli model diye sipariş verdim ama delikler delik değildi nokta nokta ezik geldi. diken arkadaş bunlar hava almaz direksiyon derisine zarar verir dedi. bi müddet kullanıp duruma göre hareket edeceğim. dokununca yumuşak geldi ancak kullanırken elden kayabilir hissi veriyor ama şimdilik kayma yok.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 923 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 43, 44, 45, 46, 47

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye