Zaman: 28 Mar 2024 23:46

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 31 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2018 10:09 
Kullanıcı avatarı

İsim: talha
Araç: Outlander 2.4
Meslek: Memur
canztr yazdı:
tilki yazdı:
Dediklerinize harfiyen katılıyorum... Aktiflik konusunda İlhami ve Can abilerden tekrar teşekkür ederiz. Şöyle bir durum varki bu araçlar çıt kırıldım olmayınca , kullanıcıların bu araçlardan beklentileri belli olunca haliyle çok problem vs kronik rahatsızlık olmuyor. Yani ben mitsunun gözüne bakıyom biyeri bozulsada dalsam tamire diye :)

Temsa satış vs durumlarda fecaatken bence foruma hiç bulaşmaz... Canlandırmak için profosyenol bir servis'in el atması lazım

Talha arkadaşımız bakmış mitsular bozulmuyo tamir hevesini alsın diye modifiyeye uygun bir tane twingo satın almıştır. Forumda Mitsubishi haini olarak mı ilan etsek yoksa hayırlı mı olsun desek bilemedik :crazy: Bu işte benim de parmağım var. :roll:

Foruma desteği olan tüm arkadaşlara ben de teşekkür ederim. :MCT:

Twingo hastalığını bulaştırdın abi bana ... Valla öbür dünyada iki elim yakanda ... :LOL:

İşin şakası bir yana şimdi face grubunda başkalarının araçlarını görünce , ulen bunlar neymiş böle bende böle yapsam, benimkini satıp bunlardanmı alsam diyom :twisted: :)

İşin şakası bir yana bir başlık açıp hem tanıtım hemde hallerini paylaşayım.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2018 11:48 
Kullanıcı avatarı

İsim: can
Araç: Outlander2003/2011 itfiş
Meslek: eskiborsacı
:D İyi olur. Görmek isteriz.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2018 14:47 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Meslek: memur
Kan grubu: A+
tilki yazdı:
canztr yazdı:
tilki yazdı:
Dediklerinize harfiyen katılıyorum... Aktiflik konusunda İlhami ve Can abilerden tekrar teşekkür ederiz. Şöyle bir durum varki bu araçlar çıt kırıldım olmayınca , kullanıcıların bu araçlardan beklentileri belli olunca haliyle çok problem vs kronik rahatsızlık olmuyor. Yani ben mitsunun gözüne bakıyom biyeri bozulsada dalsam tamire diye :)

Temsa satış vs durumlarda fecaatken bence foruma hiç bulaşmaz... Canlandırmak için profosyenol bir servis'in el atması lazım

Talha arkadaşımız bakmış mitsular bozulmuyo tamir hevesini alsın diye modifiyeye uygun bir tane twingo satın almıştır. Forumda Mitsubishi haini olarak mı ilan etsek yoksa hayırlı mı olsun desek bilemedik :crazy: Bu işte benim de parmağım var. :roll:

Foruma desteği olan tüm arkadaşlara ben de teşekkür ederim. :MCT:

Twingo hastalığını bulaştırdın abi bana ...

Hayırlı olsun
Mitsubishi nin Reno/ Nissan ortaklığını biz de fiilen Outlander/safrane/ twingo olarak gerçekleştirmiş bulunmaktayız. :D
Volvo da aynı çatı altına girse tam benlik olacak :kart:

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2018 20:21 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Barış Yeniçeri
Araç: Ford Focus
Meslek: Bilgi Teknolojileri
Merhaba arkadaşlar, forumlar genel itibariyle ölüyor. Sosyal medya grupları forumların yerini aldı artık. Ben işlerin yoğunluğundan arada uyarı gelirse bakıyorum. Açıkçası buraya bir yatırım yapmayı ya da etkinlik düzenlemeyi düşünmüyorum. Bizden ayrılan farklı forum kuran arkadaşların durumları da farklı değil. Mitsubishi yolda gören var mı artık? Ben çok nadir denk geliyorum. Marka bu kadar ölmüşken yeni bir şeyler yaratmıyorken biz ne yapabiliriz?

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2018 07:43 
Kullanıcı avatarı

Ben o kadar karamsar değilim. Mitsu zaten çok yoktu. Piyasada Çok da olmayacaktır. Etkinlik vs. Zor iş bencede uğraşılması zor. Sadece site olarak bulunması taraftarıyım. Zaten tanışan kişiler görüşelim derlerse görüşürler. Bunu olayın akışına bırakmak lazim. Sitenin de cep sosyal platformlardan farkı ve avantajı var. Şimdilik popülariteleri arttı ama ordada gereksiz muhabbet çekişme ve dagilmalar oluyor. Ne kadar eskiyse bilgi çöplüğü artıyor. Bir müddet sonra forumlar ve gruplar dengeye gelecektir diye düşünüyorum. Forumda bilgiler az ve öz bence bu daha iyi bi şey....

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2018 09:11 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Janissary yazdı:
Merhaba arkadaşlar, forumlar genel itibariyle ölüyor. Sosyal medya grupları forumların yerini aldı artık. Ben işlerin yoğunluğundan arada uyarı gelirse bakıyorum. Açıkçası buraya bir yatırım yapmayı ya da etkinlik düzenlemeyi düşünmüyorum. Bizden ayrılan farklı forum kuran arkadaşların durumları da farklı değil. Mitsubishi yolda gören var mı artık? Ben çok nadir denk geliyorum. Marka bu kadar ölmüşken yeni bir şeyler yaratmıyorken biz ne yapabiliriz?

Hoşgeldin başkanım!
aslında marka farklılığı da ortaklıklar yada ortak motor ve parça kullanımı yüzünden pek kalmadı. bu yüzden ben forumları marka açısından değil de hangi marka olursa olsun araç sorunlarının çözümü ve de arkadaşlık/muhabbet açısından sosyal medyadan daha fazla tercih ediyorum.
Ne olursa olsun Forumlar sosyal medyadan ayrı bir olay. sosyal medya günlük yada haftalık mecmua gibi ama Forum ansiklopedik temel kaynak gibi. ama bunu çoğunluk böyle görmeyince Forum aktiviteleri azalıyor.
Ben bu forumdan dost diyebileceğim arkadaşlar edindim ve forumu bırakmak arkadaşlarımı bırakmak gibi geliyor. bulunduğum şehirden daha fazla forumlarda arkadaşım var desem sanırım abartı olmaz.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2018 10:23 
Kullanıcı avatarı

İsim: talha
Meslek: Memur
Ben mesela bu mitsuyu çok elimde tutmam ... Ama bir ilhami abi bir can abiyi nerden bulurum birdaha ? :)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2018 11:08 
Kullanıcı avatarı

:MCT: Eyvallah kardeş. Aynı duygularla...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2018 11:38 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

tilki yazdı:
Ben mesela bu mitsuyu çok elimde tutmam ... Ama bir ilhami abi bir can abiyi nerden bulurum birdaha ? :)

Tabikii Sanayiden :D
:Rose: :friends: :MCT:

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2018 18:36 
Kullanıcı avatarı

İsim: İlke
Araç: ASX Intense
Meslek: İşletmeci
Kan grubu: AB
bence nedeni belli... ama hiç biriniz inanmak istemiyorsunuz gibime geliyor.

2 senedir bu forumu takip ediyorum. sürekli güzel bilgiler veren bazı arkadaşlar vardı. bir kaç gün sonra bir baktım hepsi terk etti gitti burayı. bütün yazdıklarını da yanlarında götürerek. gerçi yanlarında götürmemişler çok şükür kendi forum sitelerini açmışlar oradan istifade edebiliyoruz.

colt'u aldığımda gelmiştim buraya. üzerine lancer aldım, sonra gittim pajero aldım. colt varken sağ olsunlar vedat idi sanırım adı arkadaşın çok yardımı dokunmuştu bana her konuda. lancer aldık hepsi yok oldu :sorry: sanırım bütün olay benim lancer almam yüzünden :D

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2018 20:10 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Herşeyi biliyorum . Vedat/Opeth ile de aram çok iyi.meselenin inanmak istememekle bir alakası yok , en azından benim açımdan.
Bu başlık altında yeterince fikir beyanı yapıldı. Daha fazlasına gerek yok sanırım.
Konu kilit: Bu kadar Demokrasi isviçre' de bile yok :D

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 31 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye