Zaman: 19 Nis 2024 22:50

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2126 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 107  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Bugün Ne gördüm?
MesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2010 15:37 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihat
Araç: Honda Civic 1.8 Ishift + Prins
Meslek: Öğretmen
dün aracı parketim, 1,5 saat sonra geri döndüm...O da n?! aracıma talih bombaları atmış kumrular...ama n atış haala çıkaramadım :P kumrulardan sonra parayı çuvallıyorum artık 8)

arkadaşlar,

siz yine de alkollü araç kullanmayın, benzinlisini kullanın :ROFL: :crazy: %)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2010 22:55 
Kullanıcı avatarı

bügün avcılarda kırmızı 34 gm .... plakalı kırmzı bi opel gt gördüm arkasındanda mavi renk insignia sw 3.2 v6 gürdüm önceki günde ulusta füme makyajlı led farlı bir maserati quatroporte gördüm ve içimin yağları eridi kendimden geçtim :shock:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2010 15:40 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Melih
Araç: Mitsubishi Colt 2005 1.3 Instyle
Meslek: Filolog
Ataköy'de CITROEN C4 Süphanallah gördüm. Hayırdır inşallah :)

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2010 23:15 
Kullanıcı avatarı

bende kocaeli oto sanayisinde gerçek bir ralli evo 8 gördüm.. tozu toprağı üstündeydi...sahabisi bıraksa bi hatıra fotosu çekilirdim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2010 00:04 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Zafer
Araç: Lancer 1.8 CVT
Meslek: Teacher
Kan grubu: ARh+
Geçenlerde daha ilk plakası üzerinde duran,tertemiz bir R11(Flash) gördüm.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2010 01:14 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

bugün depoyu fulledim ve toplamda 164 TLyi gördüm ve OHHA dedim ...BAN! =@

arkadaşlar bu arada 2. kez yaşadığım bir olayı da sizinle paylaşayım...İstasyonlar benzini firmanın web sitesinde ilan ettiği fiyattan daha yüksek bir değerden satıyor...bunu firmaya web sitesinden şikayet olarak dile getirdim ve fazladan ödediğim 4 TLnin kartıma iadesini istedim...bakalım neler olacak...

1- ya iade edecekler ve ben o firma ile çalışacağım...

2- Tınlamayacaklar, ben firmayı değiştireceğim ve gücümün yettiğince ifşa edeceğim...

peki kim kazanacak: haksızlıklara karşı dik durabilme onurum !

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2010 02:34 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hilmi
Araç: 1.5 AMT Colt GP/ASX İnvite
Meslek: Doktor
Kan grubu: A+
bacey yazdı:
bugün depoyu fulledim ve toplamda 164 TLyi gördüm ve OHHA dedim ...BAN! =@

arkadaşlar bu arada 2. kez yaşadığım bir olayı da sizinle paylaşayım...İstasyonlar benzini firmanın web sitesinde ilan ettiği fiyattan daha yüksek bir değerden satıyor...bunu firmaya web sitesinden şikayet olarak dile getirdim ve fazladan ödediğim 4 TLnin kartıma iadesini istedim...bakalım neler olacak...

1- ya iade edecekler ve ben o firma ile çalışacağım...

2- Tınlamayacaklar, ben firmayı değiştireceğim ve gücümün yettiğince ifşa edeceğim...

peki kim kazanacak: haksızlıklara karşı dik durabilme onurum !

:Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2010 01:16 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar merhaba,

ister nazar deyin ister dikkatsizlik isterseniz kazmalık...artık arabam kazasız belasız değil...Allah hepimizi benzerlerinden korusun...duran bir araca arkadan çarptım ve sayılı günler kala kaskomu deldirdim...çok şükür herkes iyi ve yine çok şükür kaza olabilecek en asgari düzeyde hafif...belki kaput değişebilir, bilemiyorum belki de usta işini iyi yapar...10 yıllık şöförüm her şeyin bir ilki varmış, ilk kazamı yaptım...

herkese kazasız günler...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2010 01:19 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Zafer
Araç: Lancer 1.8 CVT
Meslek: Teacher
Kan grubu: ARh+
@bacey

Geçmiş olsun hocam.

Bugün bu arada yüzlerce Colt,Lancer ve L200'ü bir arada gördüm :lol:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2010 01:48 
Kullanıcı avatarı

bacey yazdı:
arkadaşlar merhaba,

ister nazar deyin ister dikkatsizlik isterseniz kazmalık...artık arabam kazasız belasız değil...Allah hepimizi benzerlerinden korusun...duran bir araca arkadan çarptım ve sayılı günler kala kaskomu deldirdim...çok şükür herkes iyi ve yine çok şükür kaza olabilecek en asgari düzeyde hafif...belki kaput değişebilir, bilemiyorum belki de usta işini iyi yapar...10 yıllık şöförüm her şeyin bir ilki varmış, ilk kazamı yaptım...

çok geçmiş olsun.cana değil mala gelsin boşver :good:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2010 10:35 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Melih
Araç: Mitsubishi Colt 2005 1.3 Instyle
Meslek: Filolog
bacey yazdı:
arkadaşlar merhaba,

bacey geçmiş olsun

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2010 16:37 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hakan
Araç: Colt invite AMT
Meslek: Banka
*Bacey kardeşim
tekrar geçmiş olsunda
ilk kazansa eğer daha yeni şöför olmuşsun bea

Allah beterinden saklasın (hepimizi)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2010 23:56 
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihan
Araç: Colt amt 2009
Meslek: Bilg. Müh.
Kan grubu: Arh+
bacey yazdı:
arkadaşlar merhaba,

Çok geçmiş olsun.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2010 00:27 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim...bugün aracımızı götürüp ANT-OTOya teslim ettim...birkaç değişen olacak galiba...yarın exper gelecek ve ANT-OTO yetkilileri beni arayacak...gelişmelerden sizleri haberdar ederim...Coltsuz ilk günüm bakalım başka kaç güne gebe

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2010 22:26 
Kullanıcı avatarı

hocam gecmis olsun... sizin icin bi sakincasi yoksa kaza ani ve kazandiginiz tecrubenizini bizlerle paylasabilrmisiniz..bende ilk kaza mi 98 subatta yapmistim .kirmizida duran araca arkadan,15 metre fren iziyle...sagolsun tempra durmadi :)..benim edindigim tecrube kirmizi isik(yanarken) lambasini gormesende onde ki aracin fren lambasini yanmamasi seni baglamaz oldu :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2010 23:51 
Kullanıcı avatarı

Mitsudişhi yazdı:
hocam gecmis olsun... sizin icin bi sakincasi yoksa kaza ani ve kazandiginiz tecrubenizini bizlerle paylasabilrmisiniz..bende ilk kaza mi 98 subatta yapmistim .kirmizida duran araca arkadan,15 metre fren iziyle...sagolsun tempra durmadi :)..benim edindigim tecrube kirmizi isik(yanarken) lambasini gormesende onde ki aracin fren lambasini yanmamasi seni baglamaz oldu :)

arkadan çarpan suçlu sayılır genelde :)
artık sistem kolay, zonguldakta ışıklarda dururken(emanet araçla) arkandan freni patlayan bi doğan çarptı.suçunu kabul etti ve yaptıracağını söyledi ama böyle bir şeye gerek olmadığını söyleyip polis aradım ve tutanak istedim,tutanak tuttuk imza attırdım.tutanağı 3 gün içinde sigortacınıza veya yaptıracağınız ustaya (takip etmeyi kabul ederse) teslim ediyorsunuz,herşey kusursuzca halloluyo :D suçlu sizseniz yine tutanak tutun ve sigortanız karşı taraftaki aracı halletsin,sizin aracınızı kaskonuz veya bozdurmak istemiyosanız cebinizden yaptırabilirsiniz.tabiki bu yaralanma olmayan ve kamu malına zarar gelmeyen kazalarda oluyor.

http://www.tramer.org.tr/app/ktt/

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2010 00:48 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Mitsudişhi yazdı:

ilk ve en önemli tecrübem ışıklara yakaşırken- ki ben yaklaştığımızı farketmedim- hızımızı azaltmamız gerekiyor, ışık yeşil dahi olsa...aslında aslolan trafikte hız yapmamak ve limitlere uymak...benim kaza sebebim önümdeki aracın aniden sağa kayması, yani şerit değiştirmesinden sonra ışıkta bekleyen aracı geç farketmemden kaynaklandı...hızımı bilmiyorum ama yavaş değildim o kesin, çünkü önümdeki araçtan ısrarlı yol istemem ve onun vermemesi sonucu biraz kızmış, aracın neredeyse ensesinde bitmiştim ki araç aniden kaçtı...işte o anda ışıkta bekleyen aracı farkettim ve frene bastım, duracağımı düşünüyordum ama gittim ve KÜT!...lastik izine bakılırsa 100den aşağı değil hızım ki malum bizim Coltlarda 0-100 KM an meselesi...

aslına bakarsanız ben trafikte "başkalarının yerine" bile dikkatli olurum ama maalesef önümdeki araca olan kızgınlığım ve bir bakıma bir anda oluşuveren "haddini bildirme" arzum pahalıya mal oldu...dile kolay 10 yıldır trafikteyim ve ilk kazam...suçluyum ama arkadan vurduğum için değil, saçma bir xidik yarışına girdiğim, manasız bir terbiyecilik işine soyunduğum için...siz siz olun size yol vermeyene ders vermeye çalışmayın...

kazasız sürüşler...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2010 01:34 
Kullanıcı avatarı

tekrar gecmis olsun hocam..can sıkıcı bir durum olmus..yol vermeyen tiplere dikkat etmek lazim..kendisi fren yapsa sorun yok kacinca sana bi anda duvar cikmis..aracindan indiginde gordugun manzara..oh ya kotu carptik ama hissettigim kadar onde hasar yok mu oldu yoksa.. bu ne yaa fren yaptik o kadar önü icine gocmus ,nasil malzeme kullanmislar mi oldu ?cevabi ozleden atabilrsin :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2010 11:46 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

teşekkür ederim...ilk hissiyatım "değer miydi " nevinden bir şey oldu...henüz aracın içindeydim tabi...sonra herhalde ön taraf göçtü diye araçtan fırladım ama aklım biraz başıma geldi, n olmuş diye bakmadan direkt öndeki araca gittim, bir şey var mı, araçta çocuk vs var mı diye sordum...çok şükür yokmuş...sonra ön tarafa baktım beklediğimden iyi durumda ama yine de moral sıfır tabi...sonra kendi kendime durmayacaktı da neden bu kadar para verdik oldu ve o anda soğuma başladı aracımdan...daha evvel kaza yapmamış olmanın verdiği acemiliğin yanında ABSli araç kullanmamış olmanın verdiği aemiliğin tezahürüydü bunlar...fren izine baktım, neredeyse yok...lastik kokusu yok...acı fren sesi duyan oldu mu; yoook...alışmışız tabi fren esnasında tekerleklerin kilitlenmesine...bağıl hareket prensibine göreöndeki aracın ensesinde olduğum için çok yavaş gittiğii hattaaa duruyor olduğumu zannediyordum...aklım yavaş yavaş başıma geliyordu, bir de çarptığım adam dedi ki " be seni dikizden gördüm çok süratliydin, gelişinden korktum,Allahım beni bu araçtan koru dedim ve kendimi sıktım"...Arkadaşıma sordum "bu araç normal hızlarda frene basınca olduğu yere çakılıyordu niye böyle oldu?"...cevabı şuydu : "yüksek hızlarda elbette öyle olmaz"..."hattaa fren tutmadı zannedersin"...tam da benim hissettiklerimin ta kendisi...Anlatılanları birleştirince hızımın yüksekliği ve fren izini birleştirince biraz da "mucizevi" bir şekilde çok ucuz atlattık diyebilirim...hiçbir suçu olmayan çarptığım aracın sahibi ile güzelce helalleştik hattaa birkaç arkadaşı geldi samimi olduk...karşılıklı davetler verdik...çok sevdik birbirimizi, neredeyse hadi bir daha yapalım modundaydık :)...

Mitsu tasarımcılarının estetik dışında bir kaygıları var mıydı bilmiyorum ama aracın köpek balığı ağzı tasarımı biraz önde olduğu için bir bakıma darbeyi daha önde karşılamayı ve şaşiye gelene kadar emmeyi çoktan sağlıyor kanımca...

herkese kazasız sürüşler...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2010 20:19 
Kullanıcı avatarı

İsim: Fikret
bacey yazdı:
teşekkür ederim...ilk hissiyatım "değer miydi " nevinden bir şey oldu...henüz aracın içindeydim tabi...sonra herhalde ön taraf göçtü diye araçtan fırladım ama aklım biraz başıma geldi, n olmuş diye bakmadan direkt öndeki araca gittim, bir şey var mı, araçta çocuk vs var mı diye sordum...çok şükür yokmuş...sonra ön tarafa baktım beklediğimden iyi durumda ama yine de moral sıfır tabi...sonra kendi kendime durmayacaktı da neden bu kadar para verdik oldu ve o anda soğuma başladı aracımdan...daha evvel kaza yapmamış olmanın verdiği acemiliğin yanında ABSli araç kullanmamış olmanın verdiği aemiliğin tezahürüydü bunlar...fren izine baktım, neredeyse yok...lastik kokusu yok...acı fren sesi duyan oldu mu; yoook...alışmışız tabi fren esnasında tekerleklerin kilitlenmesine...bağıl hareket prensibine göreöndeki aracın ensesinde olduğum için çok yavaş gittiğii hattaaa duruyor olduğumu zannediyordum...aklım yavaş yavaş başıma geliyordu, bir de çarptığım adam dedi ki " be seni dikizden gördüm çok süratliydin, gelişinden korktum,Allahım beni bu araçtan koru dedim ve kendimi sıktım"...Arkadaşıma sordum "bu araç normal hızlarda frene basınca olduğu yere çakılıyordu niye böyle oldu?"...cevabı şuydu : "yüksek hızlarda elbette öyle olmaz"..."hattaa fren tutmadı zannedersin"...tam da benim hissettiklerimin ta kendisi...Anlatılanları birleştirince hızımın yüksekliği ve fren izini birleştirince biraz da "mucizevi" bir şekilde çok ucuz atlattık diyebilirim...hiçbir suçu olmayan çarptığım aracın sahibi ile güzelce helalleştik hattaa birkaç arkadaşı geldi samimi olduk...karşılıklı davetler verdik...çok sevdik birbirimizi, neredeyse hadi bir daha yapalım modundaydık :)...

Mitsu tasarımcılarının estetik dışında bir kaygıları var mıydı bilmiyorum ama aracın köpek balığı ağzı tasarımı biraz önde olduğu için bir bakıma darbeyi daha önde karşılamayı ve şaşiye gelene kadar emmeyi çoktan sağlıyor kanımca...

herkese kazasız sürüşler...

Olsun beya,hiç yoktan tecrübe kattı bunlar sana...Ben de birşey anlatayım;

Seneler evvel,bacanağın yanına Bursa'ya gittik ailece.Bir iş çıktı,bana dediler al arabayı git diye.O zaman da dökük bir broadway var bacanakta.Neyse aldım aracı,Yanlış hatırlamıyorsam, staddan,heykele giderkenki bir kırmızı ışıkta (altıparmak-zafer plaza civarlarıydı) biri fren yaptı cayır cayır durmaya çalışıp bana vurdu...

Ben hemen atladım araçtan falan,baktık birşey yok.Adam da o kadar sakin ki,abi dedi,birşey yok , bak tamponunu çatlatmışım,çıkardı biraz para saydı o zaman bana-almadım tabii- yenisini alırsın tamponu falan,atladı arabasına, o haliyle devam etti.

Ben şoktayım zaten,dikiz aynasından göre göre vurdu benim araca falan...O sakinliğine şaştım.Işık yeşile döndü bastı gitti bu...

Biraz sakin olmak lazımmış onu anladım ...

Dı Pawa Oğf Dırims|Handı

Civic '08 Elegance A/T
Peco '99 206 XR A/T

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2126 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 107  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye