Zaman: 26 Nis 2024 08:24

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 82 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Ataniyorum galiba ?
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2012 23:38 
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihan
Araç: Colt amt 2009
Meslek: Bilg. Müh.
Kan grubu: Arh+
::ZaFeR:: yazdı:
Atandığınız Kurum : 15. Tercihiniz Olan BATMAN/GERCÜŞ/Hisar İlköğretim Okulu

yeni adresimiz Batman : )

Zafer hayırlı olsun.
Başarılar.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2012 00:38 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Zafer
Araç: Lancer 1.8 CVT
Meslek: Teacher
Kan grubu: ARh+
Teşekkür ederim arkadaşlar.Allah nasip ederse Salı günü yola çıkıyorum : )

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2012 01:30 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yusuf
Araç: 2010 Honda CR-V Excutive
Meslek: Öğretmen
Kan grubu: A +
Gözün aydın kardeş. Hayırlı görevler dilerim.

Bir muammadır "AŞK" Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, "AŞK".

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2012 01:47 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Teşekkür ederim Yusuf hocam : )

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2012 10:25 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Akde
Araç: 2005 1.5 Instyle AMT
Meslek: Muhasebe Elemanı
Kan grubu: A +
Hadi bakalım :D 6 ay sonra arabayla dönersin artık oradan :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2012 10:53 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

1-2 sene sonra ancak diye düşünüyorum : )

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2012 11:12 
Kullanıcı avatarı

İsim: akın
Araç: asx
Meslek: TSK
Hoşgeldin.. bende midyattayım.. benim eşim de ing. öğretmeni..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2012 15:02 
Kullanıcı avatarı

İsim: firat
Araç: colt
Meslek: öğretmen
souldemon yazdı:
Geçen sene Gaziantep'e gittim, şehre bayıldım. Bursa'da oturuyorum ama Bursa'dan 10 kat güzel bir şehir. İnsanları modern, gezecek yeri bol, gece yaşantısı fena değil, mutfağını anlatmaya gerek yok. Halkı zengin vs vs. Gaziantep yazacak olursan Şahinbey merkez ilçesidir. Yani kasaba falan değil, direkt şehrin göbeği ve hatta iyi semtleri arasında. Şahinbey'i başa yaz derim.
Artvin; doğa harikası, yeşilden bıkacağın kadar yeşil dolu güzel bir yer ama biraz küçüktür. Halkı iyidir ama Artvinin de.
Muş-Varto, hiç gitmemiş olmakla birlikte resimlerini çok gördüm ve hayret etmiştim o kadar güzel bri yer görünce. Varto'nun özelliği halkının %90 Gurbetçi olmasıdır (Özellikle Almanya). Bu nedenle Muş ile kıyaslanmayacak bir kültürü var. Giyimden tut gece yaşamına çok farklı olduğu anlatılır. Bayağı modern bir yermiş.
Diyarbakır, insan ayrımını sevmem ama iki kere düşün bir arkadaşım vardı bayan. İngilizce öğretmeni ve buraya atandı. Çok da apolitik biriydi önceden. Diyordu ki "Buradakiler daha Türkçe bilmiyor, ben İngilizce nasıl öğreteyim? Meslekten soğudum." Sürekli "Siz Türkler bize şunu yaptınız, bunu yaptınız" gibi sohbetlere maruz kaldığını anlatırdı. Bir de sınav zamanları (ÖSS Gözetmenliği falan da dahil) tehdit edenler, rüşvet teklif edenler vs oluyormuş bizimkilerin kopya çekmesine göz yum diye. Kısaca anıları kötüdür oraya yönelik. Döndüğünde de aşırı milliyetçi olup çıkmıştı :)
Forumda Diyarbakırlı arkadaş varsa kusura bakmasın ben sadece duyduklarımı yazdım.

Ben Diyarbakır'da doğdum, üniversite eğitimimi burada tamamladım. 1998'de Birleşmiş Milletler Gençlik Fonundan burs kazanıp İstanbul ve Ankara'da 13 ay süreyle genç girişimci eğitimleri aldım. Türkiye'nin en iyileri ile çalışma imkanım oldu. Yurtdışı deneyimlerim oldu. Mısır,Macaristan,Finlandiya gibi ülkelere gittim. 2001'de öğretmen olarak Diyarbakır'da göreve başladım. Birçok Avrupa birliği projesi yönettim. Gençlik Programı(Youth),Okul Ortaklıkları, Kişisel gayretle Kültürel Etkileşim Programları,SODES Projeleri yazdım yönettim. Başkabakanlık tarafından Türkiye özel Temsilcisi olarak Finlandiya Helsinkiye giderek Finlandiya eğitim Sistemini inceledim. Şu an uygulanmakta olan eğitim modeli yazdığım raporlara uygun olarak geliştirildi.
İlköğretim kademesinde İngilizce Eğitimler verdim. Öğrencilerimin çoğu şimdi farklı bölümlerde 4.-5. sınıflarda okumaktalar ve benim onlara açmış olduğum yolda güvenle ilerliyorlar. Bir öğrencim Galatasaray Lisesinde okuma hakkını elde etti.
Şimdi Atom Fiziği Alanında Doktora yapan bir araştırmacıyım aynı zamanda.

Yurtdışı gezilerimde Fransız birini hiç sevmedim ama bu demek değildir ki tüm Fransızlar sevilmeyecek kişiler olsun. bir iki tane bozuk meyve her kasada olur.
Siz öğretmensiniz ve bu göreve gönül vermelisiniz. Bu öğretmenlik işi sevda meselesidir. Çocuğa seni sevmesini beklemeden ona sevgi vereceksin çocuk seni sever ya da sevmez onun bileceği bir şeydir.

Diyarbakır, insan ayrımını sevmem ama iki kere düşün bir arkadaşım vardı bayan. İngilizce öğretmeni ve buraya atandı. Çok da apolitik biriydi önceden. Diyordu ki "Buradakiler daha Türkçe bilmiyor, ben İngilizce nasıl öğreteyim? Meslekten soğudum." Sürekli "Siz Türkler bize şunu yaptınız, bunu yaptınız" gibi sohbetlere maruz kaldığını anlatırdı. Bir de sınav zamanları (ÖSS Gözetmenliği falan da dahil) tehdit edenler, rüşvet teklif edenler vs oluyormuş bizimkilerin kopya çekmesine göz yum diye. Kısaca anıları kötüdür oraya yönelik. Döndüğünde de aşırı milliyetçi olup çıkmıştı :)
Forumda Diyarbakırlı arkadaş varsa kusura bakmasın ben sadece duyduklarımı yazdım.

Yazdıklarınızı bir kez daha gözden geçirmenizi isterim. Göreve başlamadan evvel sağlık raporu aldığınızda 7 bölge 4 mevsim çalışmaya elverişlidir diye yazmıştır. benim raporumda yazılmıştı. Siz bir eğitimci olarak belki çok para kazanamayacaksınız asıl kazanacağınız o cümle içinde geçen "Buradakiler daha Türkçe bilmiyor, ben İngilizce nasıl öğreteyim? Meslekten soğudum." meslekten soğuyan öğretmenin Apolitik olmadığını sadece kendi çıkarımları için Apolitik olduğunu size yansıtmaya çalıştığı gibi aslında eğitimden bi haber olduğunun farkına varmanız olacaktır. Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı isimli filmi bir daha seyredin.
İlerleyen günlerde iyi bir öğretmen iyi bir eğitim fedaisi olmanızı temenni ederim. Forumdaki herkes umarım benimle aynı fikirde olurlar Memleketimizin sizin gibi iyi EĞİTİM FEDAİ lerine ihtiyacı var.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2012 18:27 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

@akin
Salı günü nasipse yola çıkıyorum.Gercüş ile Midyat birbirine sınır ilçeler zaten.Coğrafyaya alıştıktan sonra gezmeye başlarım :)

@firat21
Zaten hocam 2 senedir ücretli öğretmenlik yapıyorum ki bu atama olmasaydı devam edecektim yapmaya.Ben öyle din millet ayıran birisi değilimdir.Sadece insan gibi insan olsun isterim karşımdakinin.Üniversitedeyken zaten bir sürü Doğu illerinden arkadaşlarım vardı.Bu saatten sonra zaten elimden ne gelebilirse onu vermeye gayret edeceğim.Yeter ki verdiğimiz emeğin karşılığını görelim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2012 19:40 
Kullanıcı avatarı

İsim: S.Uğur
Araç: 2010 lancer 1.5 invite mt yakut kırmızı
Meslek: turizm
Kan grubu: 0rh+
hayırlı olsun.inşallah güzel bir ortam seni bekliyordur.emeksiz yemek olmuyor malesef(orta sınıf gelir için) her bölgenin kendine göre avantajları-dezavantajları oluyor.önemli olan daimi bir iş sahibi olmak.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2012 16:14 
Kullanıcı avatarı

İsim: cihan
Araç: Mitsubishi COLT 1.5 Instyle
Kan grubu: BRh
Hayırlı uğurlu olsun çok sevindim.Emeğinizin karşılığını almak çok güzel bişi tekrar tebrik ederim.Dünde arkadaşımın eşide ingilizce öğretmeni olarak atandı.Çok sevindik ama doğu görevi bizleri onlardan ayırdı bunada üzüldük :(

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2012 18:14 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

precious yazdı:
hayırlı olsun.inşallah güzel bir ortam seni bekliyordur.emeksiz yemek olmuyor malesef(orta sınıf gelir için) her bölgenin kendine göre avantajları-dezavantajları oluyor.önemli olan daimi bir iş sahibi olmak.

Teşekkür ederim.Emeksiz yemek olmuyor dediğiniz gibi :)

c!h@n... yazdı:
Hayırlı uğurlu olsun çok sevindim.Emeğinizin karşılığını almak çok güzel bişi tekrar tebrik ederim.Dünde arkadaşımın eşide ingilizce öğretmeni olarak atandı.Çok sevindik ama doğu görevi bizleri onlardan ayırdı bunada üzüldük :(

Teşekkür ederim.Evet biraz stress dolu yıllardan sonra Rabbim atanmayı nasip etti.:)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2012 16:29 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Evet dün itibariyle resmen kadrolu bir öğretmen oldum.Bugün okulumdaydim.Ortam fena değil gibi :) Sadece şu 2.dil biraz kulağa garip geliyor çözeriz gibi 4 senede artik :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2012 17:02 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihat
Araç: Honda Civic 1.8 Ishift + Prins
Allah kolaylık versin Zaferim...oraya bir ASX yakışır ha"ne :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2012 17:58 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Batman MEB'e gittiğim zaman zaten.Kapının önünde 1.6 Lancer gördüm.Batman'da lüks araç baya bir var zaten...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2012 18:13 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihat
Araç: Honda Civic 1.8 Ishift + Prins
LENSIR da lüx mü beeea :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2012 21:08 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Bana göre lüx sayılır :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 14:10 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Geçen Midyat'a gittim.Bir tane ASX gördüm.Bizim siteden mi diye acaba baktım ama.Ön tampondaki krom çerçeveyi kırmızı yapmış.sonra değildir herhalde dedim... :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 15:34 

İsim: 1
Araç: 1
Meslek: 1
Kan grubu: 1
Zafer hocam hayırlı olsun. Biraz ara verdiğim için yeni gördüm. Ben Batman merkezde askerlik yapmıştım. Genel olarak merkezi iyidir. Fazla bir aktivite imkanı yok ama Diyarbakır'a çok yakın. İhtiyaçların büyüklerini orada karşılarsın. Zaman içinde kendi düzenini kuracaksındır. Hayırlı görevler olsun.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 16:04 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Batman merkeze dün gittim gezdim biraz.Baya bir imkanlar var.Yeni alışveriş merkezi felan yapılıyor.Teşekkür ederim...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 82 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye