Zaman: 19 Mar 2024 14:45

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: yol bilgisayarı hakkında
MesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2015 19:28 
Kullanıcı avatarı

İsim: ceyhun
Araç: Lancer 1.5 İnvite
Meslek: öğretmen
selamunaleyküm arkadaşlar. lancer a biraz yabancı olduğum için olsa gerek yol bilgisayarını pek çözemedim. ortalama verilerin yazdığı avg kısaltmalı bölüm var ya orda ortalama hız, ortalama yakıt tüketimi lt/100 km cinsinden yazıyor. arabayı her çalıştırdığımda onun sıfırladığı kanısına vardım. anlık ykıt tüketim değeri hemen altta. onu anladım onda sıkıntı yok ama ortalama değerin nasıl çalıştığını bir türlü anlamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

Başa Dön

Mesaj Başlığı: Re: yol bilgisayarı hakkında
MesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2017 07:54 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Korhan
Araç: 2010 Peugeot 5008
Meslek: Kamu Personeli
Ceyhun bey, yol bilgisayarı kontak her açıldığında A (Auto) konumunda açılır ve Auto konumundaki ölçüm, kontak kapatıldıktan sonra 4 saatten uzun süre kontak tekrar açılmaz ise sıfırlanır. İnfo tuşuna 3 sn.den uzun süreli basarsanız ayarlar ekranından yakıt tüketimini gösteren ekranı Auto konumundan M (Manuel) konumuna alabilirsiniz. M konumunda siz sıfırlamadığınız sürece tüketim değeri sıfırlanmaz ancak, kontak kapatılıp tekrar açıldığında tüketim değeri tekrar A konumuna döner. Manuel tüketimi görmek için bu işlemi har seferinde yapmalısınız.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye