Zaman: 29 Mar 2024 07:44

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Sizce nasıl?
MesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2015 16:37 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hüseyin
Araç: 2009 Colt 1.3 Invite
Meslek: Mali Müşavir
Kan grubu: 0RH+
Merhaba arkadaşlar. Aşağı bulunan linklerdeki araçları tanıyanınız var mı? Yorum ve önerilerinizi beklemekteyim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 5496/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 1715/detay

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: Sizce nasıl?
MesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2015 18:50 

İsim: ERDEM
Araç: 2008 Colt amt
Meslek: Matematik Öğretmeni
Kan grubu: 0+
hsyn_erdgn yazdı:
Merhaba arkadaşlar. Aşağı bulunan linklerdeki araçları tanıyanınız var mı? Yorum ve önerilerinizi beklemekteyim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 5496/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 1715/detay

Bende bir colt kullanicisiyim ve 1 aydir esim icin colt arayisindayim ve mct sticker olan araca sahibindeyken Bahcelievler'deydi gidip bakmistim, aracin sol arka camurluk tarafindan kazasi olmus ve jant-lastik bariz iceride kalmis, duzgun toplanamamis ve açılı duruyor diye almadim, ön direk ve kaput kisminda da vuruk vardi, arka tampon falan sahibi tarafindan cok ilginc sekilde seffaf koli bandi ile bantlanmisti hatta, yikanirken boyası daha fazla cikmasin diye... Aciliyeti vardiarkadasin sonrasinda galeriye vermis, 20.000 TL nin altina verdigini dusunuyorum ama ben almadim, sizin de dikkat etmeniz icin yazmak istedim...

Diger arac ise 1 ayi askin suredir israrla ilanda tarih guncelliyor, 22.900 diyordu her gun ust ilanlarda olsun istiyor 22.750 demis ama kimbilir lpg ne zaman takildi, ...

sahibinden satilan, daha düşük km'de bulmaniz ve bulmam dilegiyle :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2015 21:24 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hüseyin
Araç: 2009 Colt 1.3 Invite
Meslek: Mali Müşavir
Kan grubu: 0RH+
Bilgiler için çok teşekkür ederim =)) Bende Instyle olanı arayıp bilgi aldım. 4 parça boya ve 1 değişen varmış. 250-300 pazarlık payım var dedi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2015 10:52 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mustafa
Araç: COLT 2006 AMT
Meslek: Grafik Tasarımcı
Kan grubu: 0Rh+
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-ulumod-2006-mitsubishi-colt-invite-otomatik-219735496/detay

Arkadaşlar Merhabalar,
1. ilandaki araç benim beni forumdan yada önceki buluşmadan tanıyan arkadaşlar biliyorlar yada hatırlatma: Reis Elektronik firmasında (Kamosonic v.b. markalarının Grafik Tasarımcısı)...ilanı 1 ay oldu sanırım sahibinden.com a koydum lakin işlerimin yoğunluğundan dolayı arayan arkadaşlarla aracı görmek isteyen her arkadaşa aracı gösteremedim ilgilenemedim anlayacağınız bende alacak arkadaşlara yada ilgilenenlere kolaylık olmasından dolayı bir tanıdığımın vasıtasıyla şuandaki galeriye bıraktım hiç değilse araç ile ilgilenen olursa aracı rahatlıkla görüp alınacak ise buradan istediği gibi görülsün istedim.

Şimdi heryerdematematik kardeşim evet siz gelip aracı gördünüz teşekkür ederim ayaklarınıza sağlık lakin araçla ilgili tanımlamaların biraz yanlış olmuş sizden sonra ben aracı Yıldızlar Yetkili Servise götürdüm Alpay Ustaya kendisi beni tanır ve sizin bahsettiğiniz sol taraftaki eğikliği sordum bunun bir çukara sert girilmesinden dolayı olabileceğini ve ufak bir eğiklik olduğunu düzeltilmesi gerektiğini söyledi cok ciddi bir durumunda olamadığını aracı etkilemediğinden bahsetti.Zaten araç bu şekilde muayeneden de geçti sıkıntısızca.Yani sizin abarttığınız gibi bir durum yok ben aracı alırken buna pek dikkat etmemiştim gözüme de batmamıştı anlıyacağınız.

Gelelim direklerdeki duruma fotoğraf ekte duruyor burdan vuruk mu çizilmemi kararı siz verin aldığımda ben burayı bilerek aldım 2. sahibi burayı çizdirmiş bunu sizede söyledim bende yaptırmadım malum boya takıntılı insan sayısı epeyce fazla güzel ülkemde ben öyle bindim bir sıkıntıda olmadı.

https://hizliresim.com/DRlk7O

Tampon ile ilgili değiniz doğru orayı ben park esnasında az da olsa vurdum buda benim minik ve ilk kazam dı birazda olsa boya kalktı bende yaptırmadım ve üstüne şeffaf selefon çektim, çektimki araç yıkanırken gelen tazik boyasını dahada kaldırmasın.Çok detay belli olmasada fotoğraf ekte önce çekmiş idim bu fotoyu daha detaydan çekmek isterdim lakin araç galeride duruyor bahsetdiğim gibi.

https://hizliresim.com/ylPn9n

Durum bundan ibaret he aracıda 20 den aşağı vermedim çünki 20 den aşağı edecek bir araç değil ( siz daha temizini bulup 20 ye yada aşağısına alırsınız inşaAllah) masraflı olan parçaları üstünde hala pırıl pırıl alacak kişi bunlar için masraf yapmıyacak ki buda 2000 TL filan zannedersem (debriyaj aktivatörü+baskı balata hala tertemiz inanmıyorsanız Alpay usta adresdir) araç hala satılıktır ama galeride duruyor anlattığım sebeplerden dolayı.Araç yürüründe gidişinde sıkıntı yok çok şükür.İçi de temizdir.

Sahibinden.com da verdiğim ilanda bu şekilde idi:

Aracın 3. sahibiyim.
Aracı 22.12.2014 tarihinde satın aldım ve ev peşinatı vereceğimden dolayı mecburen, ihtiyaçtan satışa çıkartmak durumunda kaldım.

Aracım 14.03.2015 de muayene girerek problemsiz ve bir kerede geçmiş 14.03.2017 de muayenesi vardır.
Araç Yıldızlar Mitsubishi Yetkili Servis bakımlıdır.Aldığımda aracın 4 lastiği Ağustos ayında değiştirilmiş 4 teker Michelin olup hala yeni durumdadır faturası da vardır.
Motoru, Şanzumanı diri ve herhangi bir darbesi,sıkıntısı yoktur çok şükür.Bununla ilgili bir hasar kaydı da yoktur sıkıntısız durumdadır.Şaselerde direklerde de bir problem yoktur.

İlk göz ağrımdır ve bir babanın çocuğuna baktığı gibi araca özenle bakılmış ve araca ailecek de binildiği için tüm bakımları düzenli ve özenli bir şekilde yapılmıştır.Tam bir ekonomik aile aracıdır.Fren balataları 3 ay önce değiştirilmiş bunun da faturası bulumaktadır.Yağı dahi vaktinden önce değiştirilmiştir.Hava ve polen filtreleri yenidir.

En pahalı parçalarından biri olan Debriyaj Aktivatörü yetkili serviste (Yıldızlar) yeni değiştirilmiş daha 1 ay bile olmamıştır faturası mevcuttur.Baskı balata da yenidir.Alıcak arkadaş bunlar için 1 kuruş masraf yapmıyacak.
Araçta ilk sahibinden kalma parça parça hasar kaydı mevcut olup kaskodan yapılmıştır ve ciddi hasarlar olmayıp araca sıkıntılar veren cinsten değildir.Plaka açık istediğiniz gibi sorgulatabilir görebilirsiniz.Aracın ilk sahibi sol arka taraftan kaza yapmış sol arka kapı orjinali ile değişmiş, sol arka çamurluk boya, tampon boya.
Araçla ilgili teknik özellikleri zaten alıcak arkadaş biliyordur bunları tek tek yazıp vakit kaybetmiyeceğim tüm özellikleri çalışmakta arızalı bir özellik yoktur.Bu araca binmek kullanmak ayrı bir zevktir.

Az yaktığı için tüp taktırma ihtiyacı duymadım.Araca genellikle hafta sonları ailecek binilmiştir.
Araçta yaşından dolayı ve kullanımdan dolayı ufak tefek çizikler olup keyfe keder kaporta masrafı dışında başka masraf yoktur.
Ekstra olarak orjinal teyp de AUX bağlantısı vardır telefon, tablet yada mp3 player bağlayabilirsiniz.
Yedek anahtarlarıda mevcutdur.

Durum bundan ibarettir.Lütfen yanlış anlaşılmalara maal vermeyelim.Bende bu aracı alırken incik cincik etmiştim çoluk çocuk hep beraber bindik ve özenle kullandım.Sıkıntı çıkaran tek durum deb. aktivatörü idi onuda yetkili servisten değiştim ilgilenen arkadaşlar varsa araç galeride gidip istediğiniz gibi görebilirsiniz.

Teşekkür ediyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: