Zaman: 16 Haz 2024 09:11

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 13 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Siyah CZ3 ariyorum
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2013 21:19 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ersin
Araç: Mitsubishi Colt CZ3 2011
Meslek: Finans
Arkadaslar oncelikle merhabalar... Konu basligimdada belirttigim gibi siyah renkli bir cz3 ariyorum... Km'nin cok yuksek olmamasi ve onemli bir kazasi vs.. olmamasi benim icin yeterlidir... Satmayi dusunen arkadaslar, ozelden veya forum araciligiyla bana ulasirlarsa sevinirim... Tesekkurler...

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: Siyah CZ3 ariyorum
MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2013 16:02 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ersen
Araç: New Beetle 2.5
Meslek: istatistikci
Kan grubu: A+
Hoş geldiniz, dh'den dimi?

ekstralar:
Mitsubishiclubturkey çıkartması,

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2013 01:15 
Kullanıcı avatarı

Merhaba Ersen Bey, hosbulduk...Evet dh'de sizinle tanismistik... Bu arada bugun itibari ile forumdan Ozan arkadasimizin aracini aldim...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2013 13:05 
Kullanıcı avatarı

cz3 yazdı:
Merhaba Ersen Bey, hosbulduk...Evet dh'de sizinle tanismistik... Bu arada bugun itibari ile forumdan Ozan arkadasimizin aracini aldim...

Evet, Tekrar hoigeldiniz. Hayırlı olsun, güle güle kullanın inşallah.

Üzüldüm sizin adınıza:)

Nedenlerini şu konuda yazmıştım buyrun viewtopic.php?p=59197#p59197

ekstralar:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2013 13:14 
Site Admin
Kullanıcı avatarı

İsim: Erhan
Araç: Lancer 1.8 CVT
Meslek: Kalite Yöneticisi
Kan grubu: BRh+
Ersin hayırlı olsun kardeşim, güzel bir seçim olmuş...

enron
güzel hareket tebrikler :)

Mitsubishi Lancer 1.8 CVT > Fiat Bravo > Alfa Romeo 159 > Opel Vectra 1.9 CDTI > Honda Type-R(EP3) > Ford Mondeo 2.0 TDCi/AT > Audi A4 2.0 TFSI Quattro S-Line/AT > Mitsubishi Lancer 1.8 INTENSE CVT...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2013 14:38 
Kullanıcı avatarı

Evo34 yazdı:
Ersin hayırlı olsun kardeşim, güzel bir seçim olmuş...

enron
güzel hareket tebrikler :)

Sağol Emrah,

şuraya da ekliyim de uğraşmasın Ersin, okusun da görsün:)

Bu arada fotoğrafları ve özellikleri bekliyoruz. Hem referans olur, ben de bu yaz kısmetse satmayı düşünüyorum :(

ekstralar:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2013 14:43 
Kullanıcı avatarı

hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın inşallah.

ama sizin için üzülüyorum!

çünkü; artık bu colt'a mahkumsunuz.

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; Her an onu düşüneceksiniz, en azından bir süre. Yerinizde duramayacak ve hep onu görmek isteyeceksiniz. Küçük bir çocuğun bayramlık ayakkabısı gibi; imkan olsa yastığınızın altına koyup uyuyacakmış gibi hep onu isteyeceksiniz. Arada bir camdan perdeyi aralayıp aralayıp bakacaksınız, suratınızda belli belirsiz bir gülümseme yerleşecek o anda. Kimse bilemeyecek bu sevdanızı, sadece yanınızdakiler, belki de kıskanacaklar bile… gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; Dışarıdan bakan “bu nasıl bir aşk” diyecek, “olmaz böyle bir şey” diyecek, ama bilmeyecekler nasıl bir his olduğunu. Fordların fiesta vardı, vosvagenlerden polo vardı… daha olmadı seatların ibizayı yakıştıracaklar size, ama bilemeyecekler gerçek aşkı, sadece yakıştıracaklar... onlar görücü usuluydü hep:) kulaktan dolma, dudaktan olma bilgilerle yanaştılar, size de bunu yakıştıracaklar, ama bilmeyecekler sizinkini, nasıl bir aşk olduğunu. Gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; "bu da araba mı?" sorusuna maruz kalacaksınız çok zaman, "bulamadın mı erkek arabası?" diyecekler. Hatta bilmeyenler olacak bu modeli, “bu ne ki?” diyecekler, duymazdan geleceksiniz… Gülümseyeceksiniz içten içten:) Kulak asmayacaksınız, gülüp geçeceksiniz, dostlarınızın neler kaçırdığını bir tek siz bileceksiniz. Takmayacak, gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; arabaya binenlerin tepkilerini gördüğünüzde suratınıza yerleşecek olan o hain, sinsi gülümsemeyi sırf dostlarınız için saklamak, içinize atmak zorunda kalacaksınız. Zamanı gelecek, dayanamayacak patlatacaksınız bombayı; "yaaa işte böyle" diyeceksiniz. Hep bunlarla geçecek yol hayatınız. Siz yine gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; lastik değiştirmeye kalktığınızda; “aman dert etme ucuzdur bunlar” diyecekler, “nasıl olsa küçük”. Ama bir astra, bir focus gibi “15inç, şu kadar” diyeceksiniz, şaşkın şaşkın “büyükmüş yav” diyecekler, siz yine gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü;
bir konvoyu solladığınızda saygı duyulduğunuzu hissedeceksiniz, o tepkileri görmek için can atacaksınız ama göremeyeceksiniz çünkü hepsi geride kalmış size bakıyor olacak. Hatta iki kısa vuruşla korna yapacaksınız, aynadan gülümsediklerini izleyeceksiniz (görebilirseniz)… gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; yıkamacı her araçtan 15 TL alırken belki de sizden 10 TL alacak, çünkü; kıyamayacak, alıp fırçayı siz yıkamak isteyeceksiniz, “abi sen çalıştın zaten, bundan sonra sana böyle” diyecekler, kendinizi biraz mahçup hissedeceksiniz, ama hoşunuza gidecek, gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; iş yerinden çıktığınızda “beni de at” diyenler birden durup “sığarmıyız ki?” diyecekler, boş vereceksiniz, bir şey söylemenize gerek kalmayacak çünkü onlar tamamlayacaklar cümlelerini arka koltuğa oturduklarında. Siz yine sadece… gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; yıkamacıda ya da benzinlikte bile meraklı bakışlara sürekli maruz kalacaksınız. Bir de feribota bindiğinizde yanınızdaki A6'dan çok size bakacaklar, hatta üst katlardan bakacaklar, "noluyoruz lan, bir eksik bir gariplik mi var bende?" diyeceksiniz. Sonra colt’u fark edeceksin, gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; boş yolda selektör yapıp sizi küçümsemeye çalışacaklar çıkacak hep karşınıza (arkanıza) ama sağa geçip gaza bastığınızda suratlarını göremeyeceksiniz, onlar solda çok geride kalmış olacak. Yine gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; kırmızı ışıkta arkandan sabırsız hareketler yapan megane şöförünün bir sonraki ışıklarda ki yüz ifadesini ve size bakmamak için kendini kasmasını fark etmemiş gibi yapacaksınız, ayıp olmasın diye düşünerek… Sadece içten içten, gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; yolda başka bir colt gördüğünüzde arkadaşınızı görmüş gibi sevinecek, “o da beni gördü mü acaba?” diye düşünecek, heyecanlanacaksınız, plakasına bakacak aklınızda tutmaya çalışacaksınız, unuttuğunuzda hüzünlenecek ama yine gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; sol şeride geçip deviri 6bin üstüne çıkarttığınızdaki o sesi tekrar tekrar duymak isteyeceksiniz, yakıt masrafınız artacak, ama o zevkten vazgeçemeyeceksiniz. Sonra size “ne yakıyo bu ortalamada?” diye sorana cevap verdiğinizde, yine de; gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; farklı olduğunuzu her an hissedeceksiniz! Bu yüzden bazen dışlanmış hissedeceksiniz:) sonra bir anda yine o sinsi tebessüm belirecek suratınızda istemsizce, gülümseyeceksiniz:)

üzülüyorum sizin için!

Çünkü; gerek duysanız bile, satmaya kıyamayacağınız bir baş belasına kavuştunuz:) siz o’nu sevin o da sizi çok sevecek, vazgeçemeyeceksiniz…
daha çok işiniz, daha çok anınız olacak bu araçla, daha çok uğraşacaksınız her şeyle…

Güzel günler geçirin hep birlikte:))

ekstralar:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2013 15:10 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihat
Araç: Honda Civic 1.8 Ishift + Prins
Meslek: Öğretmen
vaaay Ersen Abi, Bu Şubat da Single takılıyorsun galiba :) Colta bi evlilik teklifi yapmadığın kalmış :D

BU arada araç sahibine ben de üzüntülerimi sunuyorum :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2013 17:34 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hakan
Araç: Colt invite AMT
Meslek: Banka
cz3 yazdı:

E o zaman sevgililer gününüz kutlu olsun. :MCT:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2013 17:18 
Kullanıcı avatarı

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar.

Ersen Bey, yazdıklarınızı okudukça gülümsedim:) teşekkürler:)

Bu arada, arabayı biraz tanıdıktan sonra fotoğrafları ve deneyimlerimi forumda paylaşıyor olucam.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2013 13:12 
Kullanıcı avatarı

bacey yazdı:
vaaay Ersen Abi, Bu Şubat da Single takılıyorsun galiba :) Colta bi evlilik teklifi yapmadığın kalmış :D

BU arada araç sahibine ben de üzüntülerimi sunuyorum :)

:LOL: hiç güleceğim yokken güldürdün ya Allah da seni güldürsün inşallah :) "sayılır" diyerek geçiştireceğim bu konuyu:)
Colt'a da sevdalıyız tabiki, lakin bu yaz ayrılacağız sanırım, üzülerek...

ekstralar:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2013 13:16 
Kullanıcı avatarı

cz3 yazdı:
İyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar.

Ersen Bey, yazdıklarınızı okudukça gülümsedim:) teşekkürler:)

Bu arada, arabayı biraz tanıdıktan sonra fotoğrafları ve deneyimlerimi forumda paylaşıyor olucam.

Ersin Bey, zaten tanıdıkça benzer şeyleri düşüneceksiniz, o zaman o cümleleri nerelerde hangi şartlarda düşünmüş olabileceğimi anlayacaksınız daha iyi:)

Güle güle kullanın kazasız belasız inşallah. Trafikte dikkat!

Bir de virajlara girerken aman diyim, ben corolladan Colt'a geçtiğimden sanırım çok tedirginim hala alışamadım.

ekstralar:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2014 22:50 
Kullanıcı avatarı

İsim: halilibrahim
Araç: mitsubishi colt
Meslek: teknoloji uzmanı
Kan grubu: 0+
Ersin bey sizin ve colt kullanıcılarının olumlu yorumları beni colt'a karşı hayranlık uyandırdı.Donanım,yakıt,sorunsuzluk,tasarımı,performansı...sanki bu araba benim için yapılmış.14-15000tl civarı araç almayı planlıyordum fakat colt'u incelemeye alınca ya colt yada hiçbiri olmasın artık.kendimi çok zorlayarak üzerine 2000tl daha koysam.Bu bütçe beni colt cz3 sahibi yapar mı?yoksa benim bir hayalim olarak kalır mı?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 13 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: