Zaman: 28 Mar 2024 23:28

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: SATILIK CARİSMA
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2016 14:19 
Kullanıcı avatarı

İsim: taner
Araç: Carisma 1,6 Glx
Meslek: Kamu
Kan grubu: a
Aracım 4 senedir bende. Çok severek kullandım. Klimalı ABS si li sanruuf hariç ful modelidir. Eco ve tam olmak üzere. Tanıdık memur arkadaşımdan evveliyatını bilerek aldım. Aracı 148.000 de LPG siz olarak aldım. Araç değişensizdir ve ağır kazası yoktur. aldığımda sağ arka çamurluk ve tampon boyalı idi diğer parçalar orjinal. Alır almaz Atiker LPG taktırdım ve oto kuaföre soktum. Tavan ve koltuk iç döşemeleri (kumaş kısımlar) kendini bırakınca hepsini yenilettim. tavan lambası dahil. Triger ve diğer kayışlar diskler vs hepsi yeni. Alt takımda takoz lastik rotil salıncak adına ne varsa yenilendi. Aküsü yeni 1 yıllık inci. Carismayı bilen bilir cam açma kapama düğmeleri sorunludur. Onlarda hepsi yenisi ile değiştirilmiştir.Yine kapı gergileride yenilenmiştir. Aracın kapıları yeni alınmış tadındadır. Baskı balatasını 5 ay önce değiştirttim. Zaman içerisinde ciziklere bağlı olarak çamurlukları ve güneş yanığına bağlı vernik atmasından dolayı tavanı boyattım. Ön kaput, bagaj, kapılar orjinaldir.Lastikleri iyi durumdadır. 2 adet kışlık lastiği de verilecektir. Aracın kornalarıda yenidir. Direksiyonda sağ kısım kornaya basmadığından söktürüp tamiri yaptırdım. Bu sırada SRS bobini arızalandırmışlar.Bu sebeple SRS ışığı yanmaktadır. Bobin tamiri mümkünmüş ancak uzun vadede kablolar kopup tekrar arıza ışığı yanma ihtimali olduğundan yaptırmadım (150 tl) ancak istenirse yaptırabilirim. Aracın önden kazası yoktur.Kaput orjinaldir. Ancak araç kaldırıldığında alt travers kürsüsünde sürtme izleri mevcuttur. Muhtemel buna bağlı olacak radyatörü 1 yıl önce su kaçırdı ve onuda değiştirdim. Bu yazdıklarımın dışında aracın fazlası eksiği yoktur. Aracım kullanım açısından sıfır sorunludur. Alacak arkadaş gazını koyup gidecektir. 4 yılda toplamda 5000 TL den fazla masraf yaptım. Daha yüksek model araç alacağım için satılıktır. Normalde 1 yıl daha binmeyi düşünüyordum ancak yeni araç alma işini öne çekmeye karar verdim. Yine bilmeyenler için bu araçların motoru 1.000.000 teorik km garantilidir. Ve aracıma yaptığım masraflar aksesuar ve yürüyen aksam masraflarıdır. Motorun en ufak sıkıntısı yoktur.Bu paraya alınabilecek en güzel araçlardan birisidir. Alacak arkadaşa hayırlı olsun 0 505 597 24 71

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: SATILIK CARİSMA
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2016 16:10 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Erdogan
Araç: 2011 Lancer 1.5 Invite A/T+Prins
Meslek: Technical Solutions Consultant
Kan grubu: A+
Hayırlı satışlar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2016 16:22 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
Pazar ola.
aracın km.sini yazsaydınız.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2016 17:11 
Kullanıcı avatarı

İsim: akif
Araç: ASX INVITE 2013
Meslek: TEKNİK ÖĞRETMEN
Kan grubu: 0rh+
hayırlı satışlar
araç 2012 model herhalde :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2016 10:54 
Kullanıcı avatarı

İsim: Hasan
Araç: Oxrnir
Meslek: Terzi
Arac hangi ilde kac model km.nedir.rengi nedir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: