Zaman: 29 Mar 2024 09:38

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2016 11:27 
Kullanıcı avatarı

İsim: Fatih
Araç: COLT
Meslek: Memur
Kan grubu: 0 rh
Merhaba arkadaşlar. 2008 model 1.3 Invite 55.000 km deki otomatik vites Coltumu satmaya karar verdim. Rengi aytaşı grisidir. İlk alındığı günden itibaren sadece kendi servisine girmiştir. Sanayiye hiç uğramamıştır. Serviste ilk km den itibaren kayıtları mevcuttur. Aracımın sağ 2 kapısı demir çiziğinden dolayı servisinde orjinali ile değişmiştir. Ön tamponun alt kısmındaki siyah plastik panjurun da 2 km hız ile öndeki araca temas ettiğim için mandalı kırılmış ve servisinde orjinali ile değişmiştir. Aracımda boya yoktur. Km si kesinlikle orjinaldir. En son bakım Nisan 2016 da yapılmıştır. Günde 6 km kullanıyorum, km az da olsa artabilir. Yakıtı 1100 km uzun yolda (İstanbul-Trabzon) 230 TL, şehir içinde günlük 6 km kısa mesafede ise 100 TL lik benzinle 320-350 km arası yol yapıyorum. Veriler benzinin (4.40 - 4.70 TL) aralığında olduğu zaman ölçülmüştür. Arabamda mayıs ayında taktırdığım Double teyp (bluray oynatabilme özelliğine sahip), amfi, 4 adet kapı kolonları ve bagajda 1 adet bass vardır. Ayrıca geri görüş kamerası ve park sensörü bulunmaktadır. Hepsinin 1.5 yıl garantileri devam etmekte. Aracımı 28.000 TL ye vereceğim. Forum için bu fiyattır. Pazarlık yapamayacağım. Telefon numaram 0507 538 82 28 ismim Fatih. Plaka 35 NKR 13. Araç İstanbul Ümraniye'dedir. Telefonuma her zaman ulaşabilirsiniz. Yazmayı unuttuğum şeyler olabilir. Gözle görmek en mantıklısı. Herkese hayırlı günler.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2016 11:43 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
Hayırlı satışlar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2016 13:10 
Kullanıcı avatarı

av.ilhami yazdı:
Hayırlı satışlar

Teşekkür ederim. Tek bildiğim bu fiyata böyle bir araba bir daha bulamayacağım. Mecburi bir satış olacak.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2016 14:03 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
Piqmecuk yazdı:
av.ilhami yazdı:
Hayırlı satışlar

Teşekkür ederim. Tek bildiğim bu fiyata böyle bir araba bir daha bulamayacağım. Mecburi bir satış olacak.

ben de benzer durumla karşılaşmıştım. sorunsuz bir araçtı hala daha sorunsuz: başkasına satmaya kıyamadım ucuz yollu abime sattım. Allah daha iyisini nasip etsin

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2016 14:38 
Kullanıcı avatarı

av.ilhami yazdı:
Piqmecuk yazdı:
av.ilhami yazdı:
Hayırlı satışlar

ben de benzer durumla karşılaşmıştım. sorunsuz bir araçtı hala daha sorunsuz: başkasına satmaya kıyamadım ucuz yollu abime sattım. Allah daha iyisini nasip etsin

Bende ilk başta eşime dostuma haber verdim. Kaçırmamaları için. Daha sonra buraya yazdım. Buradan da olmazsa mecburen araç alım satımı yapılan sitelere koyacağım. Hayırlısı inşallah.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2016 19:23 

İsim: ali
Araç: veli
Meslek: yok
28 bine uyguna gider daha 8 yaşında araba. 35 binden aşağı vermeyin. Aynı model Honda Jazz ve Toyota Yaris fiyatları 45-50 binlerde...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2016 10:13 
Kullanıcı avatarı

AnakinSkyWalker yazdı:
28 bine uyguna gider daha 8 yaşında araba. 35 binden aşağı vermeyin. Aynı model Honda Jazz ve Toyota Yaris fiyatları 45-50 binlerde...

Belki daha fazla istesem ilan koysam satılır fakat aklımdaki rakam bu, fazlasında gözüm yok. Farklı marka araçlardan aynı özelliklere sahip olanların fiyatları benim istediğim rakamdan çok çok üstte. Onların daha çok bilinmesi ve alım satımının daha kolay olduğu düşüncesi, o rakamlara satılmak istenmesine sebebiyet veriyor. Sizlerinde bildiği üzere Mitsubishi Colt'lar pek bilinen araçlar değil. Bunların hepsini ve daha fazlasını hesaba katarak 28 Bin TL. olarak düşündüm. Hayırlısı, inşAllah alım-satım yapan birine değil de binicisine satabilirim.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: