Zaman: 28 Nis 2024 00:41

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1066 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 54  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2011 22:24 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mahmut
Araç: '14 VW Golf 1.4 TSİ Highline
Meslek: Doktor
Kan grubu: ARH+
İlan onay sürecinde yazıyor !?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2011 22:25 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Cihat
Araç: Honda Civic 1.8 Ishift + Prins
Meslek: Öğretmen
ARACIM 2008 MODEL 49BİNDE İÇİYLE DIŞIYLA PIRIL PIRIL BİR ARAÇTIR TEMİZLİK AÇISINDAN SIFIRDAN FARKI YOKTUR. ARACI ULUGÖL OTOMOTIVDEN ILK SAHIBI BAYANDAN ALDIM , ILK SAHIBINDE OLUSAN UFAK TEKEF HASARLAR DOLAYISI İLE 4-5 PARÇA BOYA MEVCUTTUR ... ÇOK TEMİZ SORUNSUZ BİR ARAÇ OLDUGUNDAN BEN BU ŞEKİLDE ALDIM , BENDE EN UFAK BİR HASARI OLMADI 1,5 SENEDİR KAPALI GARAJDA MUHAFAZA EDİLDİ .

TÜM BAKIMLARI YETKİLİ SERVİTE YAPILMIŞTIR ... INVITE MODELİ OLUP TİPTRONİK VİTESTİR . GERÇEK BİR YAKIT CİMRİSİ DİZELLERE KAFA TUTACAK YAKIT TASARRUFU GARANTİLİDİR ...

ÇOK UFAK BİR PAZARLIK SÖZ KONUSU OLABİLİR , ARARKEN LÜTFEN BUNU GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUNUZ, TAKAS YOKTUR ...

PLAKA : 34 FC 0711

NOT : 16 MART'A KADAR YURTDIŞINDA OLACAGIM İÇİN ARACI 16 MART TARİHİNDEN SONRA GÖSTERME İMKANIM OLACAK . TEŞEKKÜRLER

ilandan alıntıdır...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2011 23:13 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

hemi de sanruflu :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 0058/detay

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2011 08:16 
Kullanıcı avatarı

İlan vereli 1 ay olmuş neredeyse,satılmışlarmıdır acep!
Mesaj atayım hele..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2011 10:17 
Kullanıcı avatarı

İsim: cenk
Araç: yok
Meslek: mühendis
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 6088/detay

Ne dersiniz?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2011 10:53 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

warman yazdı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-ilk-sahibinden-2005-mitsubishi-colt-1-3-inform-sunruuf-lu-44696088/detay

Ne dersiniz?

beğendim ben...fiyatı da uygun...galerici olmasına rağmen güven verdi...plaka açık , gerekli sorgulamalar yapıla, sakatlık yoksa tiz kapıla :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2011 13:04 
Kullanıcı avatarı

Bu araç AMT vitesle alınmalı bence,ayrıca sonradan yapılan sunroof'la ilgili sorun yaşanabilir.
Bende önermiyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Mar 2011 13:44 
Kullanıcı avatarı

teşekkürler arkadaşlar,

aramaya devam:)

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: Bence kaçmaz lancer
MesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2011 23:03 
Kullanıcı avatarı

rebeldeath yazdı:
_opeth yazdı:
bacey yazdı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-otomatik-lpgli-49-000de-ilk-sahibinden-44069648/detay

Colt...instyle...1.5...BRC LPG...GP :Yahoo!:

19 veririm daha fazla vermem. :)

arkadaşlar bu araç sanırım daha önce andaç diye bir arkadaştaydı ondayken görüşmeye gittim bostancıdaydı araç ilan bilgileri özellikleri aynı, sölenenden daha düşük bir rakama anlaştık ve aracı servise götürdük ancak aracın ufak bir kazası vardı sağ çamurluk ve kaput değişmiş bunu daha önce sölemişti ark. ancak araç yetkili serviste motor yapmış contalar değişmiş segman atılmış...bu yüzden araç benim içime sinmedi ve almaktan vazgeçtim. aracın plakası 34 zk li birşey ve lpg kiti de brc...forumdan almayı düşünen ark. varsa bu bilgileri göz önünde bulundurabilir...

Sevgili dostlar;
Aşağıda daha öncede linki verilen ilan için verilen cevabı yayınlayacağım.Siz olsanız ne yapardınız? (Aracın can alıcı noktası GP+1,5 İnstyle AMT oluşu)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 9648/detay

"Ben aracı sürtmeden dolayı parçalarını değiştirdim, sigortadan kaydı var, segman değişikliği tamamen farklı bir olaydır aracın hararet göstergesi arıza yapmıştı bundan 2yıl önce olması lazım ve ben kullanmaya devam ettim farkında değilim çünkü ve hararetten ötürü segmanlar ve yarı motor işçiliğine sadece 4.000TL para verdim servis kayıtlıdır yine araştırılabilir anlıcağınız motor sıfır gibidir ustaya gösterdiğiniz zaman söylerler. Alıcağınız araba benimki olsun, başkasınınki olsun expertiz raporu almadan satın almayınız neyin ne olduğu orada zaten çıkar bu araba bile sadece ben kullandım ama ben 1 yıldır Amerikada yaşıyorum, araba garajda duruyor, annem kullanırsa kullanıyor demek istediğim kimseye güvenmeyin gidin servise expertizi alın içiniz rahat etsin, aracın tek masrafı arka tekerlerdir onun dışında bakımını yaptırdığınız sürece sorun olcağını sanmam,evet güvenlik paketi vardır, 6 hava yastığı ve ESP'den bunu anlıyabilirsiniz teşekkürler"

Sevgili Koray bahsi geçen kişi ile birebir görüşmüşmüydün? Güvenilir birine benziyormuydu?
Birde En son hangi fiyata anlaşmıştınız acaba?
Bir önceki mesajında 18,5'e veririm demişti pazarlıksız.
Kafam karıştı yardım lütfen.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2011 00:33 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Mahmut Abiicim,

çok acelen yoksa bence bekle...içine sinen bir araba al...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2011 01:06 
Kullanıcı avatarı

İsim: koray
Araç: colt amt 2009 yeni kasa
Meslek: turizmci
Kan grubu: 0rh+
Sevgili Mahmut bahsi geçen kişi ile birebir gittim görüştüm araç bostancı gösteri merkezinin ordaydı. aracı şöle bir inlecedim ufak tefek çizikler vardı aracın kozmetiği hoşuma gitmedi doğrusunu sölemek gerekirse benimle beraber babamda aracı görmeye geldi o da çok beğenmedi kozmetiğini...aracı çalıştırdığımda kayan araç simgesini göremedim bunu özellikle söliyim...benimde sizin gibi kafam baya bir karışmıştı ancak aracın lpg li olması beni çok cezbetti ve aracı ekspertize sokmaya karar verdik. Ertesi günü ben çalıştığım için aracı babam ekspertize götürdü. Ataşehir Ulugöl e götürdük ekspertize aracı orda tanıdık vardı çünkü...aracı ekspertize sokmadan şase numarasından kayıtlara bakmışlar ve beni aradılar. aracın değişen parçaları olduğunu sölediler (satıcı kişide daha önce yağmurlu havada kayıp refüje çarptığını çamurluk ve kaputun değiştini sahibinden de ki mesajlarda sölemişti...yüzyüze gelince kaputu sölemedi ben üsteleyince bende tam bilmiyorum anneme sorayım kazayı yaptıktan sonra ben usa ya gittim onlar ilgilendiler dedi annesine sorduktan sonrada kaputun değiştiğini ok.ledi) ve aracın motor yaptığını sölediler...motor yaptığından haberim yoktu benim ordaki ustanın sölediklerini aynen aktarıyorum...Arcı kullanırsın sıkıntı olmaz yetkili serviste orjinal parçalar ile değişmiş ancak ilerde satmaya kalkarsan sıkıntı yaşarsın çünkü piyasayı biliyorsun insanlar motor yapan arabaya çok fazla yaklaşmıyorlar dedi...bende buna istinaden aracı almaktan vazgeçtim.
araca banada en son 18.500 dedi yüzyüze görüşmeye gittiğim zaman...ancak daha öncesinde araç sahibinden e ilk koyulduğu günde 18.000 bırakacağını yazdığını hatırlattım bölelikle 18.000 e anlaşmıştık bu arada araç ilana 19.000 den koyulmuştu...sahibinden de k mesajları sana özelden yolluyorum karar senın

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2011 08:49 
Kullanıcı avatarı

Çok teşekkür ederim arkadaşlar,bu şartlar altında en iyisi sabretmek.
Ben bu aracı tekrar satmak istediğimde ki durumu hiç düşünmemiştim doğrusu,Koray sağolsun hatırlatmış oldu.
Ayrıca eğer ESP varsa kontağı açtığımızda kayan bir araba ambleminin muhakkak olması gerektiğini biliyorum ben ve marşa bastıktan sonrada sönüyor,yanılıyor muyum acaba?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2011 10:40 
Kullanıcı avatarı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4659/detay

değişen durumunuda göz önünde bulundurarak 15.500 teklif ettim, kabul etti.eğer düzgün bir araçsa fikrinizi öğrenmek isterim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2011 10:47 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğan
Araç: Citröen Grand Picasso
Meslek: Teacher
Kan grubu: A rh
warman yazdı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-gozler-hep-uzerinizde-olacak-mercedes-motorlu-colt-1-5-43754659/detay

değişen durumunuda göz önünde bulundurarak 15.500 teklif ettim, kabul etti.eğer düzgün bir araçsa fikrinizi öğrenmek isterim.

Kabul eder çünkü o araba 2 kez çalınmış ve 2 kez bulunmuş. Değişenleri var.. Plakadan sorgulatınca bile masrafları ve çalıntı durumlaerı ortaya çıkıyor. Bulaşmayın derim.

Eski Colt'çu..

Son imza güncelleme 12.11.2013

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Mar 2011 11:09 
Kullanıcı avatarı

SynTheSizer yazdı:
warman yazdı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-gozler-hep-uzerinizde-olacak-mercedes-motorlu-colt-1-5-43754659/detay

Kabul eder çünkü o araba 2 kez çalınmış ve 2 kez bulunmuş. Değişenleri var.. Plakadan sorgulatınca bile masrafları ve çalıntı durumlaerı ortaya çıkıyor. Bulaşmayın derim.

onu bende sorgulattım, çalıntı durumu teyp veya başka bir şey gibi küçük hasar olarak duruyor, ama tabi değişenleri olması biraz kafa karıştırıyor. eğer düzgün ise fiyat açısından mantıklımıdır?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2011 12:26 
Kullanıcı avatarı

warman yazdı:
SynTheSizer yazdı:
warman yazdı:

onu bende sorgulattım, çalıntı durumu teyp veya başka bir şey gibi küçük hasar olarak duruyor, ama tabi değişenleri olması biraz kafa karıştırıyor. eğer düzgün ise fiyat açısından mantıklımıdır?

15.000 e düşürdüm, :) alayımmı arkadaşlar?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2011 13:07 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mesut
Araç: Landili Colt 1.3 İnvite
Meslek: Mali Müşavir
Kan grubu: aRH+
Sıkıntılı bir araç. Sıkıntısızınıda maksumum 2.500 daha fazla verirsin, Bence değmez..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2011 13:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ali Akde
Araç: 2005 1.5 Instyle AMT
Meslek: Muhasebe Elemanı
Kan grubu: A +
Bahsi geçen Dizel Colt İnvite model değil bence. İnvite modelin özelliklerinden birşey göremedim. Ön sis farı, arka camlar otomatik, krom kapı kolları vs. bildiğin inform bu.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2011 22:53 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 3182/detay

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2011 07:32 
Kullanıcı avatarı

İlan onay bekliyor.Fiyat pahalı ama !Bekleyelim bakalım.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1066 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 54  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 33 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
POWERED_BY Color scheme by ColorizeIt!

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye