Zaman: 15 Haz 2024 23:20

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 15 Ara 2014 16:58 
Kullanıcı avatarı

İsim: İbrahim
Araç: Colt-1.3 Elegance AMT
Meslek: Öğretmen
Arkadaşlar nakit ihtiyacım nedeniyle çok sevdiğim ve henüz doyamadığım Colt'umu satma durumum var. Henüz kesinleşmedi çünkü eğer ihtiyacım olan parayı bulabilirsem satmayacağım. Alalı daha 8 ay oldu. Kredisi devam ediyor.(Satılma durumunda krediyi kendim ödeyip ipoteğini kaldıracağım, geldiğinizde ipotek borç vs karşılaşmayacaksınız.) Araçla ilgili fotoğrafları, hasar sorgusunu, boya çizik vs durumlarını dileyenlere mail atacağım.

Aracın Kusurları:
Tramer sorgusu plakadan yapıldığında 2 adet hasar kaydı var. Öyle aptal bir kayıt oldu ki anlatamam. Yok yere hasar işlendi. o Hasarla birlikte benim aracımla hiç alakası olmayan başka bir hasar daha eklendi o yüzden 2 tane hasar kaydı görülüyor şimdi. Normalde sadece sağ arka stop değişti ki fotoğraflarda görülüyor(denizli özpam'da yapıldı), çıkma bulamadım ve o tür durumlarda komple stop değiştiğinden Kaskodan yapıldı ve toplam hasar miktarı 357 tl. O süreçte kaskodan yanlış bilgilendirme yapıldı tarafıma, çünkü 500 tl lik mini onarım paketi vardı kaskomda. Nasıl olduysa artık aracıma hasar kaydı işlendiğini hatta 2011 bir toyataya ait hasarında benim plakamda göründüğünü farkettim. ne şase no ne motor no hiçbir bilgi uyuşmuyor aracımla ama plaka sorgusu yaptığımda o aracın hasarı da görülüyor.(hasar miktarı yok sadece hasar kaydı var)(Fotoğraf dosyasında o da mevcut. )
(Fotoğraf dosyasını özelden mail atanlara göndereceğim)
Araçta ufak tefek sürtmeler var ve onlarda fotoğraflarda görünüyor. Fotoğraflardan anlaşılacağı üzere Araç Kars'ta. Uzaklığı dert etmeyin uçak ya da otobüs biletiniz benden. en az yarım depo Benzinim oluyor. LPG'yi de doldururum o da en 800-900 km yol gider. Sürtmeler orjinalliği bozulmasın boya kına var mı yok mu kafa karışmasın diye yaptırılmamıştır. Onlar için de cüzi bir miktar indirim yaparım.
2-3 hafta önce sıfır lassa snoways kışlıklar takıldı. 2 yıl yol yardımı var. ayrıca yazlık 2 adet goodyear 2 adet michelin lastik bulunuyor)

Arabama çok iyi baktım. Kendim yıkadım çoğunlukla. turtle wax oto şampuanı ve cilası kullandım.

Muayenesi geldi. Muhtemelen yaptırmış olurum. Dolayısıyla LPG de ruhsata işlenmiş olur. Henüz işli değil. Sahibinden.com a koymuştum ama kaldırdım. Satılırsa yabancıya gitmesin, bizden biri alsın...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: