Mitsubishi Club Turkey
http://mitsubishiclubturkey.com/

Mitsubishi carisma hoparlör
http://mitsubishiclubturkey.com/viewtopic.php?f=38&t=12517
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Yazar:  mirkovic [ 10 Tem 2017 17:03 ]
Mesaj Başlığı:  Mitsubishi carisma hoparlör

Merhaba,

Mitsubishi carisma 99 GLX aracım var. ön ve arka hoparlörden cızırtı geliyordu, arkaya ulaşmak daha kolay olduğundan bakabildim. Küçük diyafram yırtılmış ve hoparlör körüğü un ufak olmuş çürümüş.

Arkalar 15Watt yazıyor. Şimdi size sorum, cızırtıyı kesecek belki bir parça kalite arttıracak en ucuz sözüm yöntemi olarak nasıl bir hoparlör önerirsiniz? 50W koysak tesisat kaldırır mı? Fazladan tesisat yükseltici vs koymak istemiyorum amacım çok yüksek ses müzik açmak değil woofer da ihtiyaç yok..

2. Sorum ise ön hoparlör nasıl çıkartılır kapı içini açarken kırmaktan korkuyorum. internetten alıp kendim takabilirim ama WATT farkından dolayı kabloları yakma veya aracın diğer elektrik aksamına zarar gelmesinden çekindim pratik nasıl bir ürün takmalıyım?

Teşekkürler.

Yazar:  av.ilhami [ 11 Tem 2017 16:19 ]
Mesaj Başlığı:  Re: Mitsubishi carisma hoparlör

50 Wat tesisat kaldırır mı? son seste muhtemelen yetersiz kalır besleyemez ve sesi boğar, hatta patlatabilir. yüksek ses değil de orta seviye dinlerseniz kaldırır. Ama ses kalitesi de iyi bir marka alırsanız markadan beklediğiniz performansı göremez. bir de ön arka mı değişecek sadece arkalar mı? coax mı düşünüyorsunuz vs. bilgi verirseniz iyi olur. ama genel geçer bir marka düşünüyorsanız Hertz markası f/p üründür. en düşük wat olanı alabilirsiniz ( Coax tipini kullanıyorum.) pahalı gelirse ürün yorumlarına bakarak ucuz sony yada pioneer alın.

1. sayfa (Toplam 1 sayfa) Tüm zamanlar UTC + 3 saat
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/