Zaman: 29 Mar 2024 02:23

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Mitsubishi carisma hoparlör
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2017 17:03 
Kullanıcı avatarı

İsim: zafer
Araç: Carisma
Meslek: Makine Mühendisi
Merhaba,

Mitsubishi carisma 99 GLX aracım var. ön ve arka hoparlörden cızırtı geliyordu, arkaya ulaşmak daha kolay olduğundan bakabildim. Küçük diyafram yırtılmış ve hoparlör körüğü un ufak olmuş çürümüş.

Arkalar 15Watt yazıyor. Şimdi size sorum, cızırtıyı kesecek belki bir parça kalite arttıracak en ucuz sözüm yöntemi olarak nasıl bir hoparlör önerirsiniz? 50W koysak tesisat kaldırır mı? Fazladan tesisat yükseltici vs koymak istemiyorum amacım çok yüksek ses müzik açmak değil woofer da ihtiyaç yok..

2. Sorum ise ön hoparlör nasıl çıkartılır kapı içini açarken kırmaktan korkuyorum. internetten alıp kendim takabilirim ama WATT farkından dolayı kabloları yakma veya aracın diğer elektrik aksamına zarar gelmesinden çekindim pratik nasıl bir ürün takmalıyım?

Teşekkürler.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Tem 2017 16:19 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
50 Wat tesisat kaldırır mı? son seste muhtemelen yetersiz kalır besleyemez ve sesi boğar, hatta patlatabilir. yüksek ses değil de orta seviye dinlerseniz kaldırır. Ama ses kalitesi de iyi bir marka alırsanız markadan beklediğiniz performansı göremez. bir de ön arka mı değişecek sadece arkalar mı? coax mı düşünüyorsunuz vs. bilgi verirseniz iyi olur. ama genel geçer bir marka düşünüyorsanız Hertz markası f/p üründür. en düşük wat olanı alabilirsiniz ( Coax tipini kullanıyorum.) pahalı gelirse ürün yorumlarına bakarak ucuz sony yada pioneer alın.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: