Zaman: 29 Mar 2024 18:32

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 14 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2013 12:48 
Kullanıcı avatarı

İsim: armagan
Araç: 1.5 invite 2011
Meslek: öğretmen
arkadaşlar merhabalar bu forumda adını ilk defa duymuş olduğum bir ürünün istanbul bayiliğini almış bulunmaktayım,

ürünün adı X-kote, türkiye ve uluslar arası internet sitesinden takibini yapabilirsiniz.

şu an için sadece marine ( yat - tekne alanında faliyet gösteriyoruz ancak ) 1 sene içerisinde allah izin verirse istanbulda önemli noktalarda uygulama merkezlerini açmak istiyoruz.

ben ilk başta bu ürüne nasıl inandığımı sizlerle paylaşmak istiyorum, istanbul bayii olarak inanmak ve bu şekilde sunmak gerçekten önemli, arabaları çok seven biri olarak evimin bir odası pasta cila koruma ve bakım ürünleri ile dolu biri olarak ürünü başta diğer ürünlerle karşılaştırma yoluna gittim, kimyasallar hakkında çok bilgim olmasada googledan öğrendiklerim falan bir sürü şey ile karşılaştırmalar yaptık ancak iş konuşmayla yazışmayla olacak gibi değildi, en sonunda markanın türkiye temsilcisini istanbula davet ettik beraber 2 gün geçirdik bir teknede uygulama yaptık ve şu anda bu teknenin sayesinde West istanbul Marinada dükkan işletmecisiyiz ( x-kote türkiye sitesinden bayiler kısmından ulaşabilirsiniz), ama bu kadar da değil tekneye uygulama yaptıktan sonra türkiye temsilcisinden numune istedim sağda solda gördüğüm yerlere uygulamak için

ve işte beni beynimden vurulmuşa döndüren o ana geliyorum,

mahallemizde yıllardır bir arsanın içinde bekleyen muhacir komşumuzun solmuş bitmiş üzerinde bir parmak kirin yapışmış olduğu artık içinde ot bitmeye başlamış kırmızı solmuş bir lada aracı var. aynı günün aksamı dayanamadım bir kova su ve bezle önce arabanın bir iki parçasının kabasını aldım kesinlikle yıkama pastalama kil uygulaması silikon temizliği hiç birşey uygulamadım, sadece ve sadece ıslak bezle sildim ve o bölgenin kurumasını bekledim

ve x-kote u aracın üzerine uygulamadım, gördüklerime inanamamıştım, arkadaşlar üzerinden 2 ay geçti ve hala o aracın karşısına geçtiğimde aynanın karşısına geçmiş gibi hissediyorum.

daha sonra yine kırmızı boyası güneş ışığı ve tuzlu suyun etkisiyle iyice solmuş bir fiber tekneye öylesine sürdüm ve sonuç müthiş,

arada hayırlı olsuna gelen arkdaşlarıma bu eski lada ve tekneyi gösteriyorum millet dehşete düşüyor hatta bir boyacı arkadaş boyanmış olduğunu sandı:)

dahası bir arkadaşımız babasından kalma kimseye elletmeye boyatmaya kıyamadığı cadillac marka aracına uygulamayı yapmamızı istemekte inşallah 2 hafta sonra firmanın hollanda ve avrupa temsilcisi marinada bizi ziyarete geldiğinde cadillac marka arkadaşımızın aracına uygulamayı yapacağız.

inşallah uygulamalar yapıldıkça buradan sizinle resimleri paylaşacağım

hayırlı paylaşımlar

En son army167 tarafından 19 Haz 2013 13:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: x-kote istanbul
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2013 13:22 
Kullanıcı avatarı

İsim: Alphan
Araç: Colt 1.3 instyle
Meslek: B.T
Öncellikle hayırlı olsun ancak insan okuyunca merak ediyor uygulamalarınızla ilgili bir kaç fotoğrafınızı da bizimle paylaşsaydınız çok güzel olurdu

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2013 13:33 
Kullanıcı avatarı

İsim: Mustafa
Araç: 2011 Lancer 1.6 İnvite
Meslek: Bilgi İşlem
hikayesi güzelde şimdi tam olarak boyadaki çiziklerimi gideriyor,boyaya ömürmü katıyor yoksa sadece parlatıyormu :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2013 13:38 
Kullanıcı avatarı

açıkcası telefonla çektiklerimi paylaşmak istemiyorum, birkaç tane uygulamadan profesyonel cihaz ile çekip ekleme yapabilirim.

özelikle öncesi ve sonrası için yukarıda bahsettiğim lada ve teknenin fotolarını ekleyebilirim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2013 13:49 
Kullanıcı avatarı

mustafa_a yazdı:
hikayesi güzelde şimdi tam olarak boyadaki çiziklerimi gideriyor,boyaya ömürmü katıyor yoksa sadece parlatıyormu :)

hepsini birden yapıyor desem:)

aslında forumda da daha önce bu konu tartışıldı,forumda boya korumadan ve ürünlerden anlayan bir arkadaş Türkiye temsilcisine baya sorular sorup örneklerle karşılaştırmalar yapmıştı,

hatta bende o sorulardan bile yararlanmıştım ama dediğim gibi bir yerden sonra

yap görelim kısmına geldik ve bugün gördüğünüz üzere bu ürünün ticari temsilcisi durumundayım,

bu ürün pasta cila yada boya koruma ürünlerinden tamamen farklı ama boyada değil:) yeni mi boyattın diye sorabilir)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2013 18:01 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Arcan ARICAN
Araç: Lancer 1.6 ADRICLARN MT SR Evo X Bodykit
Meslek: Otelcilik
Kan grubu: 0Rh+
yapın görelim yada yapılmışını gösterin. yapım videosunu da gösterin mutlaka ki inandırıcılığı yüksek olsun. Aynı fotoğrafı photoshoplayıp da bu önceki hali bu sonraki hali diye koyan çok firma ve çok ürün var piyasada.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2013 13:07 
Kullanıcı avatarı

evet arkadaşlar bilerek belli bir süre aklımdakiler kesinleşene kadar yazmak istemedim, sebebi hem yarım yamalak yapılmış şeyleri buraya koymak istemediğimden hemde beklediğim misafirden ötürü
bugun x kote ürünlerinin avrupa distribitoru turkiyeye bize hayırlı olsuna allah izin verirse geliyor birazdan ucaktan inecek cumartesi akşama kadar burda bir iki gün içinde siyah rengi solmuş girileşmeye başlamış bir araca uygulama yapacağız.

aracın öncesi ve sonrasına ait onlarca resmi buraya ekleyeceğim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Haz 2013 15:29 
Kullanıcı avatarı

İsim: Sercan
Araç: Mitsubishi Lancer
Meslek: İng. öğretmeni
Kan grubu: 0rh+
araç yapıldı ve bitmiş halinin resimleri beraber çektik. army167 inşallah pazartesi yada salı günü resimleri yükleyecek. aracın sahibinin gözleri yuvalarından fırladı diyebilirim, sonuca inanamadı :) ancak bizim düşüncemiz şu; bu aracı bir kaç arayla resmini yine çekicez ve sizlerle paylaşıcaz. aracı parlatmak, biz arabaseverler için pek de zor değil ancak 1 kez yapılan bir isle uzun sure parlak kalmasını sağlamak, işte bütün iş bu. işleri biraz daha yoluna koyduktan sonar, sizler için de bu ürünün neler yaptığını bir buluşmada gözlerinizle görmenizi sağlayacağız inşallah...

Motora çelik subaplar
Spoiler
Air charger
Pedal Commander

Yapılacaklar listesi:

Açık hava filtresi ve cold air intake

Ön kule gergisi

Ses yalıtım

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2013 12:04 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar üç beş defa imageshack üstünden işlem yapmaya çalıştım ancak yüklemede sıkıntılarla karşılaştım,

eğer dilerseniz resimlere facebook üzerinden bakabilirsiniz, imageshacke yükleyemeyince facebook a yükledim kusura bakmayın

özelikle belirtmek istiyorum, resimlerde hiç bir oynama yoktur ham halleridir, ve yapılan aracın şu anda iki yıl garantisi vardır,

yine belirteyim yapılan araç benim bir arkadaşıma aittir, o beğendi inşallah sizlerde beğenirsiniz,

biz şuanda west istanbul marinada çalışmaktayız, orada tanıtım amaçlı 1 tekneye bedava uygulama yapacağız daha sonra ki 10 tekneyede %50 indirimli yapacağız, eğer dileyen olursa gelip izleyebilir.

eğer bu site üstünden de yaptırmak isteyen arkadaşlar olursa onlarada ilk 5 araç için %50 indirim yaparız,

ayrıca bu x kote olayını başka hiç bir forumda şimdiye kadar anlatmadım, bu güne kadar 2 tane lancer aracım olduğu ve şu anda 3. için arama yaptığımdan size özel olsun istedim. ( biraz duygusal yani:) )

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 690&type=1

http://www.facebook.com/XKoteIstanbul

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2013 13:16 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yusuf
Araç: 2010 Honda CR-V Excutive
Meslek: Öğretmen
Kan grubu: A +
Sonuçlar çok iyi maşallah. İstanbulda olsam düşünürdüm.

Bir muammadır "AŞK" Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, "AŞK".

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Haz 2013 15:29 
Kullanıcı avatarı

İsim: Toygun
Araç: yok
Meslek: yok
ayna gibi olmuş :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013 15:14 
Kullanıcı avatarı

İsim: ahmet
Araç: lancer 1.5 invite
Meslek: Yazılım
harika görünüyor ellerinize sağlık. maliyeti nedir acaba?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2013 00:38 
Kullanıcı avatarı

İsim: murad
Araç: colt
Meslek: satış
Kan grubu: 0rh+
army167 yazdı:
arkadaşlar üç beş defa imageshack üstünden işlem yapmaya çalıştım ancak yüklemede sıkıntılarla karşılaştım,

eğer dilerseniz resimlere facebook üzerinden bakabilirsiniz, imageshacke yükleyemeyince facebook a yükledim kusura bakmayın

özelikle belirtmek istiyorum, resimlerde hiç bir oynama yoktur ham halleridir, ve yapılan aracın şu anda iki yıl garantisi vardır,

yine belirteyim yapılan araç benim bir arkadaşıma aittir, o beğendi inşallah sizlerde beğenirsiniz,

biz şuanda west istanbul marinada çalışmaktayız, orada tanıtım amaçlı 1 tekneye bedava uygulama yapacağız daha sonra ki 10 tekneyede %50 indirimli yapacağız, eğer dileyen olursa gelip izleyebilir.

eğer bu site üstünden de yaptırmak isteyen arkadaşlar olursa onlarada ilk 5 araç için %50 indirim yaparız,

ayrıca bu x kote olayını başka hiç bir forumda şimdiye kadar anlatmadım, bu güne kadar 2 tane lancer aracım olduğu ve şu anda 3. için arama yaptığımdan size özel olsun istedim. ( biraz duygusal yani:) )

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 690&type=1

http://www.facebook.com/XKoteIstanbul

merhaba,
uygulama ile ilgili fiyat bilgisi alabilir miyim?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2013 08:38 
Kullanıcı avatarı

Begenmenize sevindim, urun uygulumasi gercekten yorucu. Aracimiz once guzel bi yikanir sora kil uygulamasi yapilip tekrar yikanir ve kurutulur,arac pasta işlemine gecilir, aracin ihtiyaci derecesinde pasta yapilir, arac tekrar yikanip guzelce kurutulur. ayarlanmis serin ve tozsuz ortamda uygulama yapilir.butun bu islemler ince ince yapilacagi icin yarim gun vakit aliyor x-kote icin.
Ama sunu unutmayalim xkote boya yenilemedir gercekten bitmis oldugunu dusundugunuz boyanizi eski haline geri getirir. Yeni arabalarda uygulanmasi bence gereksiz tabi gorup konusmak en iyisi x-kote dan baska xprotex adli urunumuz daha var oda 5sene yekadar garantili onuda daha cok sifir ve yapacagmz incelemeye gore araclara yapılır.

Fiyat. Forum indirimi ile xkote 800tl xpotex 700 tl

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 14 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak: