Zaman: 15 Eki 2018 17:15

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2018 21:57 
Kullanıcı avatarı

İsim: akif
Araç: ASX INVITE 2013
Meslek: TEKNİK ÖĞRETMEN
Kan grubu: 0rh+
Nerdeyse 20 gün olmuş biz olayı başka yerlerden duyuyoruz.

Her neyse aslında :kır: :bye: durumlarındaydım ancak yine de arkadaşların bilgisi olsun diye yazıyorum.

Arkadaşlar servisteki arkadaşın dediğine göre 2011-2012-2013 ve 2014 model tüm asx ler için geçerli olarak Temsa 556 nolu bülten e göre ASX leri servislere çağırıyor.
( yinede tüm asx sahipleri bir yetkili servisi arayıp bilgi alsın belki diğer yıldaki modelleri de kapsıyor olabilir . Şasi numarası ile servislerden tam doğru bilgi alabilirsiniz )

Avrupalı bir kardeşin üzerine bağaj kapağı düşmüş bu nedenle bağaj amortisör lerini ve ön silecek motoru su aldığı için de ön silecek motorunu değiştiriyorlar . Hiç bir ücret talep etmeden değişiklikleri yapıyorlar .

Ben bugün Şeref Otoda işi yaptırdım. İş normalde yarım saatlik bir iş ancak iş yapacak arkadaş boşa çıkıp işe başlarsa . Benim iş yaklaşık 2.5 saat sürdü :( ancak sonuçta işim yapıldı :)

Bu arada servise gitmeden önce muhakkak arayınız . Ellerinde gerek li parçaları varmı diye.

En son akif06eren tarafından 01 May 2018 14:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2018 12:52 
Kullanıcı avatarı

İsim: TARKAN
Araç: ASX
Meslek: ÖĞRETMEN
Kan grubu: BRH+
evet bende bakım için gittiğimde öğrendim ve ikisini de değiştirdiler,sanırım mayıs sonu gibi bir süresi olduğundan bahsettiler,söylediklerine göre 2-3 bin lira tutan parçalarmış,arkadaşların acele edip hakkını kullanmasında fayda var bence de

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2018 21:55 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: ilhami
Araç: Outlander 2.4
Meslek: memur
Kan grubu: A+
BEYATAYA yazdı:
evet bende bakım için gittiğimde öğrendim ve ikisini de değiştirdiler,sanırım mayıs sonu gibi bir süresi olduğundan bahsettiler,söylediklerine göre 2-3 bin lira tutan parçalarmış,arkadaşların acele edip hakkını kullanmasında fayda var bence de

1- hatalı üretimi kabul ettiklerine göre bunun süre kısıtlaması olamaz. değişimde sorun yaşayan bana gelsin
2- yetkili servislerde 2-3 bin olabilir ama başka yerlerde toplamda 500 TL yi geçmez: benim tahminim 150 TL. su motoru, 50 TL bagaj amortisörleri. parçaları söküp dolaşın bagaj amortisörleri belki kartal tofaş vs. ile aynı uzunluktadır. alın geçin.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2018 19:18 
Kullanıcı avatarı

İsim: semih
Araç: asx
Meslek: emekli
Kan grubu: ab+
30000 bakıma gitmiştim, tesadüfen. Silecek motoru ve bagaj amortisörleri değişti. Bakımla beraber 3 saat sürdü.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: