Zaman: 28 Nis 2024 17:52

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Beyaz Prenses
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2010 17:28 
Kullanıcı avatarı

İsim: Ercan Bozbola
Araç: Carisma 1.9 DID
Meslek: Makine Mühendisi
Kan grubu: A +
:Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:

Arkadaşlar cuma günü aracımı satın aldım,vivalle tüp taktırdım ve tüm bunların resimlerini sizler için çektim. Herkesin merak ettiği şeyler muhakkak vardır ve bende elimden geldiğince bunları cevaplamaya çalışacağım.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Başa Dön
 Mesaj Başlığı: Re: Beyaz Prenses
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2010 17:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: yaşar
Araç: mitsubishi
Meslek: başteknisyen
Kan grubu: 0+
hayırlı olsun güle güle kullanın aracınızı kazasız belasız

”Kim olduğun değil, kiminle olduğun önemlidir...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2010 18:06 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğan
Araç: Citröen Grand Picasso
Meslek: Teacher
Kan grubu: A rh
Maşallah... Çok güzel.. Beyaz renk ASX ilk defa görüyorum. Hem de tüplü..

Tüp vialle mi? vivalle mi? Yani şu direk püskürtülen sistem mi? Start%Stop ile sıkıntı uyumlu mu?

Eski Colt'çu..

Son imza güncelleme 12.11.2013

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2010 18:20 
Moderatör
Kullanıcı avatarı

İsim: Aydın
Araç: 2011 Honda Accord 2.0 Executive AT
Meslek: Öğr. Gör.
Kan grubu: B+
SynTheSizer yazdı:
Maşallah... Çok güzel.. Beyaz renk ASX ilk defa görüyorum. Hem de tüplü..

Tüp vialle mi? vivalle mi? Yani şu direk püskürtülen sistem mi? Start%Stop ile sıkıntı uyumlu mu?

Vallahi bende tam olarak aynı şeyi soracaktım. AS&G ile çalışırken nasıl oluyor. AS&G yi kapatıyor musunuz?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2010 23:17 
Kullanıcı avatarı

İsim: yasin
Araç: İETT Otobüsleri :)
Meslek: Grafik Tasarımcı
Kan grubu: 0+
üstad hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın inşallah... Hani sizin tercihiniz hayırlı olsunda keşke bu harika otomobili lpi ile kirletmeseydiniz.. Vallahi çok üzüldüm lpi için :( Ben kıyamıyorum benim ufaklığa lpi taktırmaya...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2010 23:50 
Kullanıcı avatarı

Yorumlar için teşekkür ederim, vivalle LPI gerçekten muhteşem uyumlu ve süper çalışıyor. AS&G ile uyumlu bir sistem ve en ufak bir sorun yaşamıyorum. Gazı fullemiştim 320 km yol yaptıktan sonra tekrar fulleyip gaz almaya gittim, şaka gibi geldi ilk önce ama 50 TL'de doldu depo!!! Böyle bir araç km.'de 160 kr. yakarmı diyenlere açık kanıt. AS&G iptal edip bir deneme daha yapcam sanırım sizinle paylaşırım, şuanda kafama takılan tek şey benzin tüketip tüketmeyeceği, tüketecekse ne kadar olacağı çünkü gazdan benzine hiç geçmedim yakıyorsa bile sistemin kendisi tüketiyor.

Başka sorularınız varsa sorun arkadaşlar, nedense herkes sadece tüp olayına takılmış. Örneğin ses sistemini hiç soran olmadı,veya bagakın kullanışlı olup olmadığını;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2010 23:59 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yasin
Araç: 2005 COLT 1.3 - Invite AMT- LPG
Meslek: Mak. Müh.
zivrisinek yazdı:
Yorumlar için teşekkür ederim, vivalle LPI gerçekten muhteşem uyumlu ve süper çalışıyor. AS&G ile uyumlu bir sistem ve en ufak bir sorun yaşamıyorum. Gazı fullemiştim 320 km yol yaptıktan sonra tekrar fulleyip gaz almaya gittim, şaka gibi geldi ilk önce ama 50 TL'de doldu depo!!! Böyle bir araç km.'de 160 kr. yakarmı diyenlere açık kanıt. AS&G iptal edip bir deneme daha yapcam sanırım sizinle paylaşırım, şuanda kafama takılan tek şey benzin tüketip tüketmeyeceği, tüketecekse ne kadar olacağı çünkü gazdan benzine hiç geçmedim yakıyorsa bile sistemin kendisi tüketiyor.

Başka sorularınız varsa sorun arkadaşlar, nedense herkes sadece tüp olayına takılmış. Örneğin ses sistemini hiç soran olmadı,veya bagakın kullanışlı olup olmadığını;)

sen dahasını anlatmak istiyorsan biz seni tutmayalım :) buyur konu senin...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2010 00:00 
Kullanıcı avatarı

İsim: Kasım
zivrisinek yazdı:

Hemen ben sorayım o zaman ses sistemi nasıl? doyurucu mu? Bagajın alt bölme tamamen iptal galiba:)) Ama kullanışlı gibi görünüyor.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2010 10:27 
Kullanıcı avatarı

Müzik sistemleri bölümünde benim beyaz kaplanın resimlerini görmüşseniz hiçbir ses sisteminin bana kafi gelmeyeceğini anlarsınız:) Sesi çok net ve kaliteli bir ses sistemi var, ses en yüksek ayardayken bile asla ses bozulmuyor ve bas-tiz dengesi muhteşem. Çoklu cd özelliği zaten ayrı bir güzellik, USB yeri gizli bölme olması fevkalade bir artı katmış. Ses sistemi kurmak isteyenlerin sadece bir mono bas+kutu woofer takması yeterli olcaktır. Aracın orjinali bozulmadan komple set döşetmek istiyorum diyenlerin ise sadece öne 2 adet kaliteli tweeter koyması gerekebilir.

Bagajın altını simit komple kapattı ama bagaj yinede kullanışlı ve büyük bence. Tek yapmam gereken oraya özel medefe kestirip aynı kumaşla kaplatmak olacak

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2010 16:36 
Kullanıcı avatarı

İsim: ismail
Araç: 09 Lancer İnv.
Kan grubu: bRh+
Heyyt beaa alete bak :D abi hayırlı uğurlu olsun! Ostimin neresi burası uğrayalım bi ara :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2010 18:34 
Kullanıcı avatarı

badboy87 yazdı:
Heyyt beaa alete bak :D abi hayırlı uğurlu olsun! Ostimin neresi burası uğrayalım bi ara :D

31.Sokak itfaiye tarafındayız. Pınar İş, gel kardeşim gel bir çayımı içersin

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2010 19:34 
Kullanıcı avatarı

zivrisinek yazdı:
badboy87 yazdı:

31.Sokak itfaiye tarafındayız. Pınar İş, gel kardeşim gel bir çayımı içersin

tamam uğrarım abi o tarafa gelicem yakın zamanda arkadaşla tavana folyo çekerken tavanda bir kaç yeri ufak şekilde göçürttük :Search: iyi bir vakumu olan kaportacı lazım sen bilirsin :roll:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2010 00:37 
Kullanıcı avatarı

Sen gel buluruz ustayı,karşı dükkan kaportacı 2 yan dükkan kaportacı,yanımda oto boyacısı çalışıyo muhakkak bir şekilde hallederiz

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2010 17:53 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yasin
Araç: 1990 Lancer Special Edition :)
Meslek: Biomedikal
Hayırlı Olsun Carismaya kardeş gelmiş, yalnız neden aynı rengi seçtiniz, kimisi değişiklik ister de :)

Follow Me Home - Uğurlama & Karşılama Işığı Modülü İçin Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayın.
http://www.mitsubishiclubturkey.com/viewtopic.php?f=37&t=2405

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2010 21:31 
Kullanıcı avatarı

zivrisinek yazdı:
Sen gel buluruz ustayı,karşı dükkan kaportacı 2 yan dükkan kaportacı,yanımda oto boyacısı çalışıyo muhakkak bir şekilde hallederiz

tamam abi en yakın zamanda yanındayım

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2010 12:33 
Kullanıcı avatarı

efecelebi yazdı:
Hayırlı Olsun Carismaya kardeş gelmiş, yalnız neden aynı rengi seçtiniz, kimisi değişiklik ister de :)

Siyahta gönlüm vardı satılmış ellerinde bir tek beyaz kalmıştı bende aldım, şans yani:) Ama çok memnunum aslında güzel oldu

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2010 15:36 
Kullanıcı avatarı

İsim: Yahya
Araç: ASX
Kan grubu: BRh-
Ben Şanlıurfa Bayisinden gri aldım. Aslında niyetim beyaz almaktı fakat beyaz hazırda yokmuş.
Aslında Asx'i ne görmüştüm ne de duymuştum. Golf alacaktım. bir arkadaş böyle bir araç geldiğini ve görmem gerektiğini söyledi. beraber gidip baktık. görünüşü beni sarhoş etti. hemen kaporayı verip aldım. iki haftadır kullanıyorum. benim aracım diye söylemiyorum çok memnunum.
en çok yakıttan korkuyordum. geçen hafta o endişem de kalmadı. Benzinle 365 km yaptım tam 80 Tl yaktı. ama 100 ile 120 arası giittim geldim.
Sesi lancere göre daha sessiz.
Arkadaşlar aslında herşeyi ile gayet normal.
Ama bir araçta ilk göze çarpan özellik duruşu ve dış tasarımıdır.
Trafikte herkesin size baktığını farketmeniz şahsen benim hoşuma gidiyor

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2010 21:42 
Kullanıcı avatarı

İsim: MERİÇ
Araç: MİTSUBİSHİ
Kan grubu: A+RH
HAYIRLI OLSUN. ALLAH KAZA BELADAN KORUSUN. GERÇEKTENDE BEYAZ HER SUVA YAKIŞIR. KEŞKE LPG TAKTIRMASAYDIN. MOTOR ZAMANLA HIRPLALANIR. MOTORU ZARAR VERİR. BENDEDE HONDA CR-V VAR. GEÇEN SENE BİR DOKTORDAN ALMIŞTIM.(L200'ÜM VARDI KAZA YAPTI. L200 AKSESUARLAR KONUSUNDA YAZMIŞIM)MECBURİ ALDIM. ABİ ANTALYAYA GİTTİM. ARAÇ KONFORU GÜZEL FAKAT AĞIR VE YAKIT FELAKET YAKIYOR. BENZİNİM BİTTİ BATMAN YAKINLARINDA. EUROİL DİYE BİR PETROL ŞİRKETİNDEN ALDIM. ABİ SÜRDÜM ARAÇ ZORLANIYOR VALLA DEDM AKŞAM AKŞAM YOLLARDA KALDIM :) SONRA DEVİR 6,7 6,7 MOTOR ZORLANIYOR 200'LE GİDİYRM BİRDEN DEVİR 2'YE GELDİ ABİ 10 DK. YOL BİLGİSAYRINA BAKTIM SON 90 KM GİDER 90 KMDEN SONRA YAKIT BİTER. BEN ANLAMADIM O CR-V YE NOLDU ÖYLE. BİDE VİRAJA KESKİN GİRİNCE ARKA RESMEN KAYIYOR. PİŞMAN OLDUM CR-V ALDIĞIMA.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2010 22:45 
Kullanıcı avatarı

İsim: Doğan
Araç: Citröen Grand Picasso
Meslek: Teacher
Kan grubu: A rh
Meriç Bey, lütfen yazarken küçük harf kullanır mısınız? Bu gibi forumlarda büyük harf bağırmakla eşdeğerdir.

İkincisi arkadaşın taktırdığı LPG kiti, taklit dandirik bir sistem değil. Vialle LPi sistemi.. Yaklaşık 2000 Euro'ya taktırılan, aslında Seat ve VW grubunun TSI motorlarını gözeterek dizan edilmiş.. Gelişmiş bir sistem.. Temsa tarafından aracın garantisini bozmadan taktırılabiliyor.. Yorumlarınızı yapmadan önce siteyi biraz daha okursanız, bununla ilgili birçok yazı bulabilirsiniz.

Ayrıca heryerde dile getirtiğiniz satamadığınız araçla ilgili başka arkadaşlar da size tavsiyede bulunmuşlar. Hangi marka olursa olsun 3 yaşında 140bin km'ye gelmiş bir araç insanda tedirginlik yaratır.. Bugün piyasada hamsi gibi satılan Hyundai Era kısmında bir ilan verin bakalım kaç kişi sizi arıyor..

10bin'de bakıma girmesi gereken bir araç 3 yılda 140bin yani yılda yaklaşık 50 bin.. yani 80-90günde bir yağı ve filtreleri değişmesi gereken bir araçtan bahsediyoruz.. Aracınız bu kadar ağır bir kllanımdan geçmiş ve ağır bakımlar geirmesi gerekiyor.. Sizin aracınız ne yazık ki büyük risk taşıyor..

Eski Colt'çu..

Son imza güncelleme 12.11.2013

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2010 17:15 
Kullanıcı avatarı

İsim: MERİÇ
Araç: MİTSUBİSHİ
Kan grubu: A+RH
yha tmm özür dilerim fakat o konuyuda kaldırdım zaten. bnm aracım risk falan taşımıyor. bnm aracım her gün van, ığdır, ağrı, ardahan, trabzon gibi yerlere gidiyor. aracımdan memnun olmadığım için deil, Yeni kasa köpekbalığı almak için satıyorum. bni hyundai era mera ilgilendirmez bn japon arabsı kullanırım. her yerdede bahsetmişim Mitsubishi gerçktn şahane bir araç ndr sorunu; bu doğu bölgesinde tutulmuyor. Toyota tercih ediliyorr. Haa bide arkadşn aracna glnce bk kardeşim bn 1993'den beri araç kullanıyorum. Ben türlü türlü araç aldım. İstersen 1trilyon paraya bile lpg al. yha kardeşim lpg bi kere riskdr risk yarın öbür gün Allah Korusun kaza yaparsan aracın patlar. LPG;Sıvılaştırılmış Petrol Gazı, ham petrolün rafinerilerde damıtılması sırasında veya petrol yataklarının üzerinde bulunan doğal gazın ayrıştırılması ile elde edilen ve basınç altında sıvılaştırılan, renksiz, kokusuz, havadan ağır ve yanıcı bir gazdır. bn demiyrm taktırdığın anda hırpalanır. Zamanla 3 yıl sonra falan.....

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: