Zaman: 27 Nis 2024 14:58

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 22 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2010 13:32 

İsim: 1
Araç: 1
Meslek: 1
Kan grubu: 1
Aracı yakından gördüm ama deneme sürüşünü yapmadım fakat Mitsubishi kalitesi gelişen teknolojiyle de birleştirilip iyi bir iş çıkarıldığı kesin. Araçta yandan ve arkadan bakıldığında çok fazla Volkwagen çağrışımları hissettim yine de Mitsubishi'yi SUV sınıfında da görmek güzel oldu.

Siteyle ilgili olarak-emek verenlere saygısızlık kabul etmeyin ama-çok iyi şeyler söyleyemem. :no: (Dost acı söyler, üzgünüm). Aracı tanıtıyor mu tanıtıyor, her konuda bilgi veriyor mu veriyor ama bu kadarını biraz parayla herkes yapabilirdi.
Site teknik anlamda iyi olsa da arayüzü sıradan buldum. Arayüzde kullanılan grafik imgeleri, son 3-4 yılda kullanıla kullanıla artık göz aşinalığı bakımından bir markayı ayırt ettirecek orjinallikten uzak. Piyasaya yeni girecek bir aracın tanıtımı daha çarpıcı bir reklam ve grafik tasarımla yapılmalıydı. Kadın-Erkek imgesi sloganı desteklese de iyi bir sunumla verilmeliydi. Sonuçta şimdi aşk zamanı diyorsanız bu aşkın gücünü iyi vermeniz gerekir. Aksi halde kasaba fotorafçılığı yada grafik dizgisi düzeyini fazlaca aşmayı başaramıyoruz.
Orjinal jingle fena sayılmaz, sıradan ama akılda kalıcı.

Sonuç: Mitsubishi'nin-pardon Türkiye için TEMSA demek lazım- reklam ve tanıtım konusundaki acemiliği bir kez daha kendini göstermiş. Genel tanıtımdan ve sunumdan anladığım kadarıyla Mitsubishi güzel bir ürün çıkarmış ama bunu yine Mitsubishi kullanıcılarının pazarlaması ve sunması gerekecek. ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2010 14:43 
Kullanıcı avatarı

İsim: Emek Tüzün
Araç: Audi A3
Meslek: Sosyal Medya Danışmanı
Kan grubu: A+
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 22 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 28 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: